Skocz do zawartości
Gość

Odstrzelony - heaVeN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]hi im sqn: Witam, masz czas na przeprowadzenie wywiadu ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Siemka. Ja zawsze chętny :)

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: W takim razie opowiedz o sobie.

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Mam na imię Michał. Mam również 12 wiosen. Mieszkam w Gubinie (przy samej granicy z Niemcami). Lubię pokarać trochę w cs'a, szczególnie tych rudych. :D

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Uprawiasz jakiś sport ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Tak, szczególnie piłkę nożną. Także nie zachęce się do pogrania w siatkówkę lub pobiegać.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: A jaki jest twój idol z piłki nożnej ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Hmmm, mam dużo. Ale tym jedynym i najlepszym jest Lionel Messi. Podziwiam go i jak każdy obserwuje jak gra na meczach.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Wnioskuje z tego, że twoją ulubioną drużyną to Barcelona.

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Bingo ! Zawsze i wszędzie... Jednak też bardzo lubię Chelsea. To tam bym podziwiał Oscara lub Hazarda.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Tak jak ja :). A twoje życiowe motto ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Moje życiowe motto to nie wiem sam, Ci co się sprzedali na zawsze są przegrani !! By dzejki  :D

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Co sądzisz o MH ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: MH, MH, MH. Cóż to powiedzieć. Moim zdaniem jest najlepszą siecią w kraju. Poznałem tu fajnych ludzi, z którymi można pogadać nawet szczerze. Tak samo jak pogadać to tak samo i pograć, bo bez tego by się nikt tu nie znał. Są takie osoby co się znają, ale jest na pewno ich mało.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Dlaczego zdecydowałeś się na akurat tą rangę ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Zdecydowałem się na tę rangę, ponieważ znam się bardzo dobrze na sprawach z pluginami lub z podobnymi.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Starasz się o jeszcze jakąś?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: W sumie, chciałem być w UBTeam, ale kolega wyprzedził mnie z podaniem. xDD I to było akurat wtedy, gdy się przyznałem do swojego wieku, co mnie bardzo zadowala z mojego samopoczucia.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Ile grasz już w cs`a i czy dalej chcesz w niego grać ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Gram już w cs'a dobre 6/7 lat. Gdzie tyle sieci minąłem, że makabra. Zawsze miałem oko na tą sieć, lecz jak wbijałem na serwer, zawsze mnie zabijali i się wkurzałem jak i wychodziłem. No zobaczymy czy będę dalej grać. Mam jeszcze piłke do ogarnięcia. Ale jeszcze mało czasu do osiemnastki. ,,Nic nie trwa wiecznie wiesz o tym dobrze wczoraj się urodziłeś jutro Ci szykują pogrzeb". XDD

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Hehe :D. Kogo byś usunął z MH ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Oj, trudno powiedzieć, bardzo. Wszyscy na razie mi sprzyjają do gustu, ale, niektórych gangsterów z JB bym usunął xDD.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Grasz w jakieś inne gry ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Gram, gram. Między innymi właśnie w GO coś tam próbuje grać. Jeszcze poszukam fajnych gier, bo ponoć CS:Source jest fajne.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: W lol`a ze mną dawaj xD. Co byś dodał na MH ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Hehe, a tak właśnie wszystko jest na swoim miejscu jak ma być w najlepszej sieci. Poukładane, styl forum ładny, tylko te problemy dalej mnie męczą co nie mogę pisać tematów ładnych w dziale Multi-Amxx.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Kto według ciebie najbardziej spełnia swoje rangowe obowiązki?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Najbardziej ? To chyba Danke:* robi wszystko i jak najlepiej dla sieci. Wszędzie jej pełno, również można z nią dobrze porozmawiać. 

Także z Opiekunów, to knoppcio. Chce On jak najlepiej dla swojego serwera.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Kończymy już prawie :D. Może jakiś suchar ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: No dobra, ja też już muszę iść :D

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Co wyjdzie, gdy się połączy blondynkę z betonem ?

[/align]

 

[align=center] - Pustak.

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: Hehehe xD. Ok, chciałbyś kogoś pozdrowić ?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Wszystkich graczy MH !

[/align]

 

[align=center]hi im sqn: No to dzięki za wywiad, trzym się tam :D

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: Ja też bardzo dziękuje, udany. 3maj się.

[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad okej, Trochę większe literki by się przydały, oraz odstępy między wpowiedziami Twoimi, oraz Twojego rozmówcy. Trochę krótko, ale wywiad jest naprawdę super. Plusik

 

 

 

Chociaż jest kilka błędów stylistycznych i gramatycznie nie poprawnych takich jak:

 

 

 

heaVeN | Multi-Head.pl: Tak, szczególnie piłkę nożną. Także nie zachęce się do pogrania w siatkówkę lub pobiegać - Zdanie bez ładu i składu, jako osoba przeprowadzająca wywiad powinineś to poprawić

 

 

 

 

hi im sqn: A jaki jest twój idol z piłki nożnej ?-Też źle. Bardziej Kto jest Twoim idolem grającym w piłkę nożną(pomijam twój z małej litery)

 

 

 

 

 

 

hi im sqn: Wnioskuje z tego, że twoją ulubioną drużyną to Barcelona. --znowu źle-Twoją ulubioną drużyną jest Barcelona

 

 

 

 

 

 

heaVeN | Multi-Head.pl: Bingo ! Zawsze i wszędzie... Jednak też bardzo lubię Chelsea. To tam bym podziwiał Oscara lub Hazarda.- to też źle. Tam bym za to podziwiał Oscara lub Hazarda

 

 

 

 

 

 

heaVeN | Multi-Head.pl: MH, MH, MH. Cóż to powiedzieć. Moim zdaniem jest najlepszą siecią w kraju. Poznałem tu fajnych ludzi, z którymi można pogadać nawet szczerze. Tak samo jak pogadać to tak samo i pograć, bo bez tego by się nikt tu nie znał. Są takie osoby co się znają, ale jest na pewno ich mało.-Powtórzenia pogadać nawet szczerze? Wtf? Bardziej coś z którymi można szczerze pogadać

 

 

 

 

hi im sqn: Dlaczego zdecydowałeś się na akurat tą rangę ?-chyba tę-nie jestem pewny

 

 

 

 

 

 

heaVeN | Multi-Head.pl: Zdecydowałem się na tę rangę, ponieważ znam się bardzo dobrze na sprawach z pluginami lub z podobnymi=nie dokończone zdanie tak na dobrą sprawę

 

 

 

[align=center]hi im sqn: Starasz się o jeszcze jakąś?

[/align]

 

[align=center]heaVeN | Multi-Head.pl: W sumie, chciałem być w UBTeam, ale kolega wyprzedził mnie z podaniem. xDD I to było akurat wtedy, gdy się przyznałem do swojego wieku, co mnie bardzo zadowala z mojego samopoczucia. boże za co- nie wiem o co chodzi na dobrą sprawę

[/align]

 

 

 

 

 

 

 

Ale jeszcze mało czasu do osiemnastki. -błąd logiczny nie może być jeszcze mało czasu;p

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

heaVeN | Multi-Head.pl: Oj, trudno powiedzieć, bardzo. Wszyscy na razie mi sprzyjają do gustu-przypadają nie sprzyjają

 

 

 

 

 

Wszędzie jej pełno, również można z nią dobrze porozmawiać. jak z kimś można dobrze porozmawiać:D?

 

 

 

 

Poukładane, styl forum ładny, tylko te problemy dalej mnie męczą co nie mogę pisać tematów ładnych w dziale Multi-Amxx.

-zdanie bez sensu

 

 

 

 

 

 

 

hi im sqn: Kto według ciebie najbardziej spełnia swoje rangowe obowiązki?-Ciebie z duzej litery. Z małej oznacza brak szacunku dla rozmówcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiad nie powala i do tego ta czcionki, która zbyt mocno kuje w oczy, jeszcze wiele pracy przed Tobą by robić dobre wywiady, ale wierzę, że Ci się uda, dostajesz plusa na zachętę :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Otrzymasz + na zachętę bo jakąś prace w to włożyłeś . Niestety wywiad jak dla mnie kiepski , kolorystycznie nie zaciekawię czcionka też niedopasowana , poza tym brakuje odstępu między linijkami  i tak jak wspomnieli poprzednicy nie potrzebne to "| Multi-Head.pl

" .

 

 

 

 

 

Praktyka czyni mistrza nie poddawaj się rób swoje a z czasem będzie lepiej , może nasze uwagi Ci w tym pomogą ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych wywiadach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dość średni ten wywiad. Tak jak poprzednicy.- Dopisek "| Multi-Head.pl" jest całkowicie zbędny. Trening czyni mistrza, także liczę na poprawę twoich wywiadów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...