Skocz do zawartości

Problem z BB-Code


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witajcie.

 

 

Piszę tutaj i mam nadzieje ,że nie pomyliłem działu czy coś.

 

 

Mam otóż problem, nie mam bb-code na tej stronie, na wielu innych na jakie bym nie wbił to i tak bb-code jest, tutaj nie mam, gdy chce wysłać wiadomość najpierw muszę dać podgląd posta a potem udostępnij, Jest to męczące, nie mówie już o BB-code i jego braku :(

 

 

http://prntscr.com/69zbrv

 

http://prntscr.com/69zbng

 

 

Nie mam tego co na ss'ach @Cthulhu, próbował\a pomóc i nici...

 

Ma ktoś może inne pomysły?

 

 

Mam coś takiego:

 

http://prntscr.com/6e27cg

 

 

I co dalej? Hmn? Pomoże ktoś?

 

 

Java zainstalowana na 32 i na 64 bity, Wszystko ok, Nie wiem czemu nie pyka mi,

 

Przeglądarka Chrome oraz Opera to samo... Brak BB-Code...

 

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Ja mam chrome i wszystko działa jak należy, napisz do @Freezu, to on ci powinien pomóc, ja od siebie mogę ci poradzić, żeby wyczyścić ciasteczka i ogólnie całą przeglądarkę programem CCleaner :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Wyczyszczenie programem CCleaner nie pomogło :(

 

 

Dodam jeszcze ,że mam Chrome i Operę i jedne i drugie nie śmiga jak należy.

 

 

Cóż mogę powiedzieć, Nie mam pojęcia i temat możecie zamknąć, najwyżej nie będzie śmigać...

 

 

(Propozycja ode mnie dla administracji:

 

1. Wgrać na nowo pliki

 

2. Uaktualnić skrypt do wersji 3.4.7)

 

Propozycja MemesiO jest dobra i moglibyście coś zrobić, Na Nowo Pliki powinno już śmigać, ale jak tam wolicie, ja się nie znam.

 

 

Jest jakaś możliwość bym miał program co by mi bb-code inny wyświetlał? xD Czy nie zbyt?

 

 

Sprawę skieruje do Freezu ale nwm czy mi pomoże :( Bo sam nwm co to jest, Ale możliwe :)

 

 

Dziękuje za Pomoc wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziwna sytuacja,sproboj na mozilli,operze lub chrome powinno tam byc okey

 

 

 

 

Kolega wyżej napisał, że próbował.

 

 

 

@by_HackeD nie ma opcji z takim czymś, jedynie można wgrać aplikacje do BBCode. Ale to już administracja by musiała porobić.

 

Sprawdź czy działa Ci na innym stylu BBCode. Jeżeli tak to znaczy, że styl jest za stary na tą wersje IPB, lub po prostu coś fragmentach stylu nie tak. Można jeszcze przekopiować z czystej wersji stylu do tej, dane fragmenty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega wyżej napisał, że próbował.

 

 

 

@by_HackeD nie ma opcji z takim czymś, jedynie można wgrać aplikacje do BBCode. Ale to już administracja by musiała porobić.

 

Sprawdź czy działa Ci na innym stylu BBCode. Jeżeli tak to znaczy, że styl jest za stary na tą wersje IPB, lub po prostu coś fragmentach stylu nie tak. Można jeszcze przekopiować z czystej wersji stylu do tej, dane fragmenty.

 

 

 

 

Jakie to wszystko łatwe i proste! Dawać go na admina technicznego! I to już! ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze mam pytanko : "Sprawdź czy działa Ci na innym stylu BBCode. "

 

 

Czyli co i jak?

 

 

 

 

Ostatnio chciałem spróbować naprawić ten błąd, ale potrzebowałbym połączyć się z kimś za pomocą Team Viewer i zrobić dokładnie to co robię u siebie. U mnie mam normalnie i wszystko działa jak należy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie to samo.. Nie mam nic. Nie mam menu nad postem, nad tematem. Nigdzie tego nie mam. To samo z problemem na SB jak oznaczam kogoś na samą górę mi leci i tak nie oznaczyło. Komentarze też nie mogę odsłonić lub dodaj komentarz. Jak mam wzór np. admina. Piszę temat daje Napisz temat to od razu jest pomieszane jakby szło w linii ciągłej cały czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie słabi jesteście skoro nie potraficie rozwiązać problemu tak banalnego ;)

 

Miałem ten sam problem na iS (nie podam linku) i rozwiązanie napisałem we wcześniejszych postach. Ale widocznie, lepiej udawać kogoś kim się nie jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

widocznie słabi jesteście skoro nie potraficie rozwiązać problemu tak banalnego ;)

 

Miałem ten sam problem na iS (nie podam linku) i rozwiązanie napisałem we wcześniejszych postach. Ale widocznie, lepiej udawać kogoś kim się nie jest.

 

 

 

 

Kto tutaj udaje kogoś. Są osoby na forum które starają się rozwiązać jeden błąd, nie tworząc przy tym stu innych. Twój "genialny" pomysł, na który pewnie ŻADNA inna osoba nie wpadła, zmieniłby większość plików, które ręcznie były edytowane przez N-tego, Freeza, mnie i Bóg wie kogo jeszcze. Nigdzie nie jest spisane gdzie i jakie zmiany zostały wprowadzone, przez kogo, nie ma żadnych notatek, nie ma nic.. Taka aktualizacja "może" by to naprawiła, ale gwarancji nie ma i ty tej gwarancji nie możesz dać. Więc jak widzisz.. Te właśnie osoby, które udają kogoś kim się nie jest.. Próbują naprawić jeden błąd, nie tworząc przy tym innych

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne spięcie panowie. Jest przecież nowy styl, gdyby komuś chciało się przenieść wszystko z obecnego-wadliwego, nie byłoby żadnych problemów. Przez jakiś czas leżał domyślny, jednak nikt się tym nie zajął, przez co aktualny został przywrócony. Obawiam się, że po odejściu Ciula i Freeza nikt się nie podejmie tego wyzwania. Ja nie mam czasu, a zabawy jest z tym sporo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku to nie tylko brak edytora, ale bugi z innymi elementami forum jak sb, statusy. Nawet durnego posta nie mogę napisać normalnie tylko muszę w zaawansowany edytor wchodzić, bo inaczej nie pozwala mi na to.

 

 

Jeśli ktoś chce tego team-viewiera zapraszam, jeśli nie to po prostu nagram co i jak i wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W moim wypadku to nie tylko brak edytora, ale bugi z innymi elementami forum jak sb, statusy. Nawet durnego posta nie mogę napisać normalnie tylko muszę w zaawansowany edytor wchodzić, bo inaczej nie pozwala mi na to.

 

 

Jeśli ktoś chce tego team-viewiera zapraszam, jeśli nie to po prostu nagram co i jak i wrzucę.

 

 

 

 

Napisz mi na pw kiedy masz czas itp. Jakoś się ugadamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guest

Niestety... Wszystko co zrobiłem wedle poradniku up... Nie dało upragnione sukcesu :(

 

 

Niestety... BB-Code dalej nie pyka, Java zainstalowana na 32 bity i 64, update, wtyczki i inne pierdoły, CCleaner tak samo jakw poradniku i wszystko w istduuu...

 

 

Jakieś jeszcze pomysły ?

 

 

Może byście zmiany co pisaliście wcześniej? NIe tylko ja mam problemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...