Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pojedynki.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Chcialbym Wam przedstawić kolejną propozycję dotyczącą działu grafika. Mianowicie chodzi mi o pojedynki. Użytkownicy mogli by tam toczyć walki graficzne. Głosowanie na prace oczywiście było by anonimowe, by uniknąć głosów koleżeńskich. Wzorami, regulaminami i tego typu sprawamiami mogę się zająć. Co o tym myślicie? :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie pojedynki miałyby sens na jakimś forum graficznym, gdzie ludzie się znają i wiedzieliby ile wkładu trzeba włożyć w pracę. Kiedyś już tego typu opinia padła i zamierzam ją teraz podtrzymać. Niech wystartuje ta garstka osób ~6 które umieją coś zrobić w grafice i co dalej? Powalczą raz, drugi.. a czy będzie się im chciało trzeci? Brak nagród, graficy i tak sami z siebie robią zlecenia za które dostają marne plusy (jeśli jeszcze dostaną). 

 

 

Również niema co zapominać o forumowym kółeczku wzajemnej adoracji :) Na własne oczy widziałem i na 100% istnieje. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kółko wzajemnej adoracji czyli..Ty i Desire? Która daje Ci praktycznie za każdy post/temat reputacje?

 

----------------------------------------------------------------

 

Co do tematu..Był już dział z "pojedynkami" ale średnio się tym ludzie interesowali.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kółko wzajemnej adoracji czyli..Ty i Desire? Która daje Ci praktycznie za każdy post/temat reputacje?

 

----------------------------------------------------------------

 

Co do tematu..Był już dział z "pojedynkami" ale średnio się tym ludzie interesowali.

 

 

 

 

Freez jest na dobrej drodze by to zobaczyć :) Co do moich punktów od Desire, tak dostaje od niej ale nie zbliżyło mnie to do żadnej wygranej. Nie rozpiszę się dalej w tym temacie, co do kółeczka :) Bo wiele osób na tym straci :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Było już takie coś, ale nie było większego zainteresowania tym działem, bo tam tyko biorą udział graficy, ponieważ nikt więcej nie zna się za bardzo na grafice, obecnie jest czterech grafików, więc każdy po stoczy parę pojedynków i skończy się zainteresowanie tematem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...