Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Poznajmy miłośnika sportu! ;).

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]W dzisiejszym wywiadzie poznacie @MiniCzarnyDziałaJP - świeżo upieczonego admina COD 200. Zachęcam do przeczytania wywiadu, w którym troszkę opowie Wam o swojej miłości do jednego ze sportów oraz zdradzi kilka informacji na swój temat. Miłego czytania!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj gorąco! Z tej strony redaktorka Multi-Head.pl. Niedawno przeczytałam, że zgłaszałeś się do wywiadu. Czy nadal podtrzymujesz tą decyzję?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam. Tak, oczywiście podtrzymuję swoją decyzję :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się niezmiernie. W takim razie standardowo na początek przybliż nam swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No to tak. Na imię mam Adam, 17 lat. Mieszkam na południu Polski, w Małopolsce w miejscowości Lubomierz w gminie Mszana Dolna. Uczęszczam do 2 klasy zawodówki, w kierunku sportowym. Jestem raczej niskiego wzrostu 173 cm, blondynem z brązowymi oczami i długimi włosami xD. Jestem osobą trochę jednak nerwową, łatwo mnie zdenerwować. Bardzo lubię słuchać muzyki, słucham Disco Polo i czasem Rapu :). Swoją przygodę z serwerownią MH zacząłem około 4-5 miesięcy temu po mojej kilkuletniej rozłące z cs'em. Kilka dni temu zostałem adminem cod 200. To chyba na tyle o mnie, trudno mi się pisze o sobie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mówisz, że mieszkasz w Małopolsce? To tak jak ja. Możesz opowiedzieć o swojej miejscowości? Warto coś zwiedzić?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubomierz, tak jak pisałem melduje się ta miejscowość w gminie Mszana Dolna, mamy wspaniałe góry oraz wyciąg, który szczególnie jest warty do zwiedzenia, świetny stok, dobra obsługa, świetne jedzenie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, to może kiedyś wpadnę tam, a Ciebie zapraszam do mojej miejscowości - Kraków.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W Krakowie byłem już wiele razy, w szczególności po to, aby kupić sobie rzeczy do szkoły xD. Odkąd pamiętam zawsze przed rokiem szkolnym jeździłem z bratem i mamą na zakupy przyborów szkolnych. Mój brat nie chce nigdy jechać sam ze mną i prosi mamę, żeby z nami jechała xD. Akurat w tym roku jeszcze tam nie byłem, bo jakoś nie było po co, ale wybieram się za tydzień-dwa :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, a to ciekawe. To może jakieś spotkanie na kawkę czy herbatę lub piwko?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czemu nie? xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To super, podam Ci swój numer i do zobaczenia :).

[/align]

 

[align=center]Hmmm... Wcześniej wspomniałeś, że uczysz się w zawodówce, kierunek sportowy. Lubisz sport? Uprawiasz go? (bez skojarzeń proszę xD).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czekam xD. Tak, bardzo lubię sport, szczególnie piłka nożna, chociaż wszystkie sporty znam, no i również ogarniam xD. Uprawiam SPORT :). Jestem nawet w klubie i wcale nie, nie grzeje ławy xD. Praktycznie codziennie kiedy mogę (a obecnie nie) chodzę z kumplami na boisko, a gdy mam trening to wiadomo - na 1 miejscu trening, w następny dzień się pójdzie z kumplami - mam bardzo upierdliwego (że tak powiem) kolegę, który dzień w dzień pisze mi i pyta się czy idę z nim pograć... Co mnie bardzo denerwuje xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Denerwuje Cię kolega? Jak to możliwe skoro tak uwielbiasz sport?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A dlatego, że mam obecnie kontuzje i właśnie mu pisze "Kontuzje mam, nie dam rady", a on i tak dalej swoje. Czy to jest normalne? xP.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widocznie ten Twój kolega chyba uzależniony od piłki nożnej, nie uważasz? xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, dokładnie tak uważam, on też uczęszcza do klubu, ale niestety rywalizującego z moim :/. Wiele razy go prosiłem, mówiłem, żeby przeszedł do mojego lepszego klubu, no ale on jest nieugięty. Dobrze, że chociaż to nie ma wpływu na naszą przyjaźń :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szok, po prostu szok. Ogólnie masz jakieś plany na przyszłość związane ze sportem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, mam plany związane ze sportem. Moim marzeniem zawsze było zostać zawodowym piłkarzem nożnym. Zacząłem ogólnie kopać piłkę jak miałem 2 lata, więc coś w tym jest :)). Na razie powoli realizuje plan, no ale wiadomo jest trudno, trzeba szkołę skończyć. Np. popatrzeć na Martina Odeegarda z Realu Madryt, ma 16 lat a już zarabia o wiele wiele więcej od przeciętnego polskiego piłkarza :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O no proszę bardzo, czego się tu dowiadujemy. To mówisz, że może będę miała zaszczyt Cię oglądać w telewizji? :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Miejmy taką nadzieję xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nieźle. To realizuj swoje marzenie, a ja trzymam mocno za Ciebie kciuki i życzę, aby się ono spełniło. Powiedz czy oprócz uprawiania sportu masz jeszcze jakieś hobby?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje :). Oczywiście, że mam. Moim Hobby jest Counter Strike. A tak na poważnie to raczej wszystko poświęcam dla sportu. Ale jeśli coś miałbym tu napisać to nic innego jak komputery, telewizory :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Masz rodzeństwo?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak jak napisałem wcześniej - mam młodszego brata, który ma 13 lat. On też lubi sport xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak, skleroza nie boli xD. Hmmm... A Twój tata? Też lubi sport/piłkę nożną?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, będąc młody lubił grać w piłkę z kolegami, ale z tego co wiem to jakoś nie miał marzeń związanych ze sportem. Powiedziałbym, że jeśli chodzi o sport to bardziej moja mama xD. Opowiadała mi o tym jak to w starszych klasach zawsze stała na zawodach na bramce i nikt jej goli nie potrafił strzelać xD. Jak chodziłem do podstawówki, kilka razy były takie zawody pomiędzy klasami w naszej szkole i zapraszane były mamy, graliśmy z tego co pamiętam w Piłkę Ręczną, Nożną i w koszykówkę, Rodzice - Dzieci. To był dzień, w którym sfochowałem się na mamę, bo za dobrze broniła i przegrywaliśmy wszystko xP xD. Teraz nie wiem, musiałbym się braciszka spytać :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O kurcze, niesamowite. To widzę, że rodzina sportowców ;d!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak xD. Rodzinka Sportowców :). Fajnie jest mieć takich rodziców, którzy są nieźli w sporcie :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie wątpię, bo wiadomo - wspólne zainteresowania. Super. Koniec tematu o sporcie, teraz zapytam Cię o Twoją szkołę zawodową. Jak tam sobie radzisz? Jak z ocenami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm, radzę sobie nieźle, z ocenami jest bardzo przyzwoicie, gorzej z opuszczonymi godzinkami :). Nie chodzę na Religię, bo i tak na niej oglądamy tylko jakieś filmy. Łapię solidne 3-4 zawsze na ważniejszych klasówkach, sprawdzianach itp, ale powiem tak: do nauki nie ciągnie mnie na pewno, pewnie tak jak większości z nas xP. Przynajmniej się nigdy nie nudzimy, bo zawsze odwalimy coś na lekcjach. Nauczyciele/Nauczycielki nie za bardzo mnie lubią, bo jestem arogancki, często kłócę się z nauczycielem jak wiem, że nie ma racji xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O Ty łobuzie jeden! Do tego wagarowicz! No nie ładnie bardzo xD. Ważne, że jeździsz na dobrych ocenach, co jest tutaj dużym plusem, bo w sumie to jest najważniejsze. A jak często wagarujesz? :>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wagaruje jak są jakieś niepotrzebne lekcje, codziennie jakąś lekcje się opuści. Na niektóre chodzę tylko dlatego, żeby mnie do następnej klasy przepuścili, bo została mi ta klasa i trzecia, a potem się zobaczy. W tamtym roku w ten sposób udało mi się przejść, mam nadzieję, że i tym razem będzie tak samo. Nie tylko ja stosuję taki sposób, 3/4 mojej klasy jedzie na tym samym co ja. Często opuszczam szkołę jak mam jechać z ojcem do pracy, żeby wiadomo, trochę kasy zarobić, bo potem trzeba ją stracić w kilka weekendów :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ważne, żebyś zdawał z klasy do klasy, a będzie dobrze. Co powiesz o swoich rówieśnikach klasowych?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm, są tak samo powaleni jak ja ;). Często odstawiamy jakieś numery, zależy od sytuacji. Ostatnio byliśmy w klubie, jakiś koleś przystawiał się do jednego z naszych, no i niestety skończyło się dla niego niezbyt dobrze. Byliśmy nawaleni tak jak i on, ale to on nie pomyślał co robi, bo był sam, a nas 4 xP. Jak to się mówi - "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Prowadzimy zabawowy styl życia i czasem są tego skutki, ale to dosyć rzadko, wyrobiliśmy sobie reputację i nam nikt nie podskakuje już :). Ostatnio trochę zmądrzałem i rzadziej się w takie coś wplątuje. Nie chcę sobie problemów narobić z prawem, zrozumiałem to jak kiedyś koleś, który dostał i jego matka poszła na policję, a wtedy mieliśmy sajgon. Napisałem tutaj takie coś w stylu błędy z przeszłości :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chuligan jesteś i tyle! Haha.

[/align]

 

[align=center]Z tego, co do tej pory pisałeś to lekko takie negatywy w stosunku do swojej osoby. Napisz teraz o swoich pozytywnych zaletach. Ciekawi mnie to czy chciałbyś może coś zmienić w sobie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozytywne zalety? Trochę to dziwnie zabrzmi, ale jestem wrażliwy jak jestem na trzeźwo xD. Widzę jakieś zwierzątko, które włuczy się po ulicy bezdomne to jest mi go bardzo szkoda, a zdarzy się czasem nawet, że na jakiś filmach się popłaczę (wiem, jestem dziwny) :P. I to właśnie uważam za pozytyw w mojej osobie, ale nie jedyny. Jestem także pomocny, pomagam i w klubie sportowym coś zrobić i w domu czasem się też zrobi xD. Ogólnie na trzeźwo jestem grzeczny, ale to się zmienia gdy piję, co ostatnio na szczęście rzadko zdarza. Na pewno chciałbym w sobie zmienić to, że jak koledzy często mnie namawiają do jakiś głupich rzeczy to ja sie na to godzę. Muszę się nauczyć im odmawiać to będzie mniej problemów. Mówię co mi ślina na język przyniesie i to też uważam jako zaletę, przynajmniej jak mam coś komuś do powiedzenia to mówię od razu, a nie czaje się xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No i prawidłowo, po prostu bądź sobą jak to śpiewa Grupa Operacyjna. Okey, powiedz co byś zrobił, gdyby okazało się, że masz 10 minut życia?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trudne pytanie :/ No, ale jako, że jestem osobą mocno wierzącą pewnie pomodliłbym się :). Bóg wybacza, może i u mnie byłoby tak samo? Na pewno też przeprosiłbym wszystkich tych, którym wyrządzałem krzywdę przez całe moje życie.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szacun. Wielki szacun dla Ciebie. Jestem pod wrażeniem tego, co napisałeś. Jeśli już piszemy o życiu... Miałeś może jakąś śmieszną akcję/historię, którą chciałbyś się podzielić z czytelnikami?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A jest taka jedna... Byłem w pracy z tatą (często tam są jaja, bo robotnicy to są żartownisie) i wymyślili taki tekst na mojego wujka (śmieją się z niego, że śmiesznie wygląda i w ogóle zachowuje się dziwnie)... Cytat: "Gdy Cię hejże swędzi torba, kto podrapie? - Robert Worwa" xD. Bekę mieliśmy wszyscy xD. Do tego rymowany tekst xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, dobre dobre. Teraz cofniemy się o dobre ponad 2 miesiące wstecz. Jestem ciekawa jak spędziłeś sylwestra 2014/2015?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak spędziłem sylwestra? A byłem sobie na wyciągu, tam co rok można się nieźle pobawić. Piliśmy, paliliśmy, tańczyliśmy, ogólnie było fajnie bardzo. Trochę dziwne zdarzenie o północy się zdarzyło, bo nie wystrzeliły na czas fajerwerki, kilka razy coś musieli naprawić i wystrzeliły 20 minut po północy. To trochę pokrzyżowało zabawę, ale i tak było nieźle. Około 2:00 pojechałem do kolegi Arka i tam piliśmy dalej xD. Może to nie był mój najlepszy sylwester w życiu, bo były lepsze, ale mimo wszystko nie było źle :). Dużo pieniędzy poszło, zresztą jak zwykle na imprezach xD. Wróciłem do domu 6-7 i spałem do 16 xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że śpioch! Lubisz w ogóle spać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, bardzo lubię spać. W weekendy śpię do 14-15, czasem są wyjątki. Często zasypiam do szkoły przez co się spóźniam. U mnie w rodzinie tylko ja coś z tym spaniem mam nie tak, wszyscy wstają w weekendy 7-9 i są wypoczęci, a jakbym ja musiał o tej wstać to bym się załamał xP. No, ale żeby mieć siły na dzień trzeba porządnie pospać, co nie? :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem, zgadzam się. Sama śpię do tej co Ty, więc chyba coś nas łączy!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, nie rozumiem ludzi, którzy wstają o 6:00 czy tam 7:00, jak oni są wyspani? :D. Oczywiście bardzo się z tego faktu cieszę xD. Ciekawe czy coś nas jeszcze łączy czy tylko sen :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z tego, co zauważyłam to na razie łączy nas tylko sen, brak rozumienia osób, które potrafią wysypiać się wstając o 7 rano, CS i bycie osobą wrażliwą ;d.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, zawsze coś xD. Może jeszcze coś innego, ale to musielibyśmy się bliżej poznać xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, dobra - cicho! To wywiad, a nie randka :D. Podrywasz mnie?!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahah :D. Mógłbym się z Tobą umówić, ale z tego co wiem - jesteś zajęta xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ale LOVELAS! :D. Owszem xP. Ale jak już wcześniej wspomniałam - zapraszam do Krakowa na herbatkę czy piwko!

[/align]

 

[align=center]Dobra, koniec tych przyjemności. Teraz chciałabym, byś dokończył króciutkie zdania według swojego uznania, zgadzasz się?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, oczywiście, zgadzam się :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Super, to lecimy z tematem!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Od zawsze marzę...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... O Karierze piłkarskiej :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie zapomnę...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Wierzyć w Boga.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jestem zły, kiedy...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Ktoś mnie oszukuje.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gdy jem to czuję...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Smak.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie będę mieć...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]...  Chłopaka :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, dobre!

[/align]

 

[align=center]Szanuję...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Swoją rodzinę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Codziennie rano...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Śpię.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kiedy jestem w swojej klasie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]...  Czas leci szybciej :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawe.

[/align]

 

[align=center]Czasami chciałbym...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Mieć dziewczynę xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mój ulubiony film to...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Kac Vegas.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie oddam...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Mojego laptopa ^^

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W te wakacje zamierzam...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Dobrze się bawić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze nienawidzę, gdy...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Ktoś wypomina mi błędy z przeszłości.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam teraz ochotę na...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Pizze.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moje serce jest...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Wrażliwe.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Często zwracam uwagę na...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Zachowanie ludzi wokół mnie. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Za 2000 zł chciałbym...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Oryginalną piłkę z autografami piłkarzy Realu Madryt :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha.

[/align]

 

[align=center]Odważyłbym się...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Zrobić tatuaż xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym nauczyć się...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Wielu języków.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mam nadzieję, że...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Znajdę miłość swojego życia :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z niecierpliwością czekam na...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Powrót do treningów.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cenię w sobie...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Odwagę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A na zakończenie powiem Ci...?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]... Że jesteś miłą i śmieszną dziewczyną xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, a czemu śmieszną?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Bo śmiesznie się z Tobą pisało.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lekko przesadzasz, ale dziękuję!

[/align]

 

[align=center]Kolejnym tematem w wywiadzie będzie kochana muzyka. Na początku pisałeś, że lubisz trochę disco, a trochę rapu - czemu akurat te dwa gatunki?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fajnie się tego słucha. Disco słucham na co dzień, rapu to tylko w wykonaniu KaeN :). Zdecydowanie bardziej cenie Disco.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, a co Ci się najbardziej w disco podoba?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W disco podoba mi się praktycznie wszystko, nie ma nic co by mi się nie podobało.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ale odpowiedź xD. A co Cię ciągnie (bez skojarzeń) do tego gatunku muzyki?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm, oczywiście radosne teksty. Ciągnie mnie też, ponieważ jak słucham disco to tak na prawdę odcinam się od problemów. Zawsze gdy coś zdarzyło się nie tak jak planowałem, coś mi nie wyszło lub byłem/jestem zły na siebie, cały świat, włączę sobie jakąś ulubioną piosenkę, słuchawki włożę do ucha i po wysłuchaniu piosenki czuję się po prostu lepiej :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czyli Twoim zdaniem muzyka to lekarstwo na smutek i problemy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, piosenki bardzo mi w życiu pomagają :) Zresztą pewnie nie tylko mi.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kolejna rzecz, która nas łączy. Ok, podrzuć czytelnikom swoją ulubioną nutkę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozwól, że podrzucę dwie moje ulubione:[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]http://www.youtube.com/watch?v=ukJ7UHvHoEs [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ok, nie ma problemu, super. Przed nami ostatni temat w wywiadzie - nasz ukochany MH. Podoba Ci się tutaj? Jakie masz wrażenia związane z tą siecią?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Proste pytanie. Oczywiście, że mi się tu podoba. Świetny H@, ogarnięci, sympatyczni admini, Opiekunowie dają rade, świetnie zajmują się serwerami. Wrażenia? Takie wrażenia mam, że zostanę tu na długo, nie ma lepszej serwerowni w Polsce. Po prostu nie ma. Być może będę się starał z biegiem czasu stawać się coraz ważniejszą postacią MH.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę, aby Ci się to udało i zgadzam się z Tobą w 100%, że MH to najlepsza sieć. Pozostaje mi zapytać Cię dlaczego sądzisz, że nie ma lepszej sieci? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ostatnio miałem przerwę, prawie 2 lata od CS'a. Gdy wróciłem wbijałem na wiele serwerów. Jak zagrałem pierwszy raz na Codzie na naszej sieci (tylko na codach tak na prawdę gram) to od razu wiedziałem, że to będzie ta wyjątkowa sieć. Szybko kupiłem premium, zarejestrowałem się na forum, tam też była miła atmosfera (jak i na serwerze) i wtedy już na 100% wiedziałem, że lepszej serwerowni i lepszego Cod'a nie znajdę. I tak oto jestem tu już 4 miesiące, choć mało kto pewnie mnie kojarzy mimo, że jestem adminem. I tym wywiadem chciałbym bardzo, aby Ci, którzy mnie nie znają - poznali. Jestem bardzo dziwny, pewnie się przekonacie jak przeczytacie, nawet jestem tego pewien, że tak wszyscy sobie pomyślą i ja nie zaprzeczam. Sam wiem, że jestem dziwny, no ale cóż, taki jestem xD. Multi-Head.pl <3.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja tak nie twierdzę, spoko chłopak z Ciebie. Cieszę się, że Ci się u nas spodobało. Piszesz o adminie... Co Cię skłoniło do złożenia podania? Przecież z tego, co wiem to sporo jest tam adminów, więc nie powinno chodzić o cziterów? :>

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oj mylisz się tutaj troszeczkę. Ostatnio większość adminów straciło posadę z powodu słabej aktywności. Adminów brakowało, szczególnie w nocy, a nawet na forum nie było admina, żeby zbanował czitera. Odkąd ja jestem adminem to w nocy nie pojawiają się czity, a jeśli już to wylatują szybciej niż przyszli. Teraz doszło 4 nowych adminów, Analny Terrorysta, Genialny Chomik, Lesto i ja. Mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni z naszej pracy w ogarnianiu serwera :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiedz czy na sieci jest osoba, której ufasz lub do której się mocno przywiązałeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, jest taki gracz o nicku mAjster oraz HarDy xD. Z nimi się dosyć szybko dogadałem.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To dobrze, że jest na sieci ktoś taki. Ogólnie jak to się stało, że się u nas znalazłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na powrotu do CS'a podkusiło mnie jak kolega IsAmUxPompa zaczął grać w CS:GO. Pomyślałem sobie, że czemu nie miałbym postrzelać, a wtedy nawet nie myślałem, że zostanę adminem takiego serwera. Szukałem sobie jakiś fajnie wyglądających cod'ów na wiaderku, szukałem i szukałem, aż w końcu znalazłem serwer cod 200 lvl i od tego się zaczęło. Skończyły się poszukiwania, a zaczęło się granie, potem jak było to już wiecie xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Standard! A skąd pomysł na Twój nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Też wziął się od mojego kolegi IsAmU, tenże "jutuber" nazywał tak piłkarza Williana z Chelsea, a dokładnie "Mini Czarne Działo/a JP", a ja to tylko trochę zmieniłem xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Powoli będziemy kończyć wywiad, ale jeszcze ładnie prosiłabym Cię o jakiegoś sucharka dla naszych szanownych czytelników!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Jak nazywa się płacz małego raczka?[/align]

 

[align=center]- WycieRaczka xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahhahaha, no sucharek wymiata! :).

[/align]

 

[align=center]Kończąc wywiad - chciałbyś może kogoś pozdrowić? Dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy Cod 200 lvl, Opiekuna Serwera, Ciebie oraz całą serwerownię Multi-Head :). Myślę, że to, co wyżej napisałem - wystarczy xD.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na spokojnie wystarczy, dziękuję za pozdrowienia i ze wzajemnością. A my widzimy się w Krakowie za tydzień lub dwa, nie? xP.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście :). Do zobaczenia.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Do zobaczenia i dziękuję za wywiad.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja Tobie również. Pa![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]2zjc2vq.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rozwaliłeś mnie tym skąd wziął się Twój nick od mojego kolegi isamu normalnie nie trawie typa i jego pseudo JP Armi składającej się z dzieci po 13-15 lat .. :diablo:

 

 

 

Co do wywiadu bardziej mi się podobał z Xeonixx

;) Ale + za pracę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Coś pokręciłaś ;) Isamu to nie mój kolega, tylko go oglądam :D Fajnie wyszedł nam ten wywiad :) 7 godzin go robiliśmy xD A ty jeszcze dłużej bo musiałaś poprawiać moje błędy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To teraz czekam na swoją kolej ;)

 

 

Czekaj spokojnie na swoją kolej :-).

 

 

 

 

 

 

Coś pokręciłaś ;) Isamu to nie mój kolega, tylko go oglądam :D Fajnie wyszedł nam ten wywiad :) 7 godzin go robiliśmy xD A ty jeszcze dłużej bo musiałaś poprawiać moje błędy :D

 

 

Hahaha, cicho! Nikt nie musi wiedzieć ile go robiliśmy, nie zdradzaj takich tajnych informacji haha :D.

 

Mi to zajęło 2 h i jest okey <3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do nie których wypowiedzi chciałbym przypomnieć o jednym z ppkt w regulaminie, który zakazuje takich wypowiedzi. Od dziś przyłożę większą uwagę do tego działu...

 

 

 

 

 

XII. Posty, typu "Fajny Artykuł, łap lajka", czy na przykład, "Fajny poradnik" , będą karane Warnami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...