Skocz do zawartości
KosiCO

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podianie Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kosi?Co

Wiek: 22 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): bylem troche tu troche tam :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10

Staż w CS-sie: 6 lat

Steam / NonSteam: steam

Dlaczego Ty: Gram czesto w godzinach nocnych, i często gestu w tych godzinach o admina ciężko :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2- 5h

Kontakt: tu lub steam

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Kosi%3FCo/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem za próbnym adminem ;)

 

 

 

+ wiek

 

+ steam

 

+ godziny

 

+ aktywność

 

 

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@KosiCO na admina? :o.

 

 

 

 

 

No w sumie tego się nie spodziewałam :-).

 

Cóż mogę powiedzieć... Bardzo miła i sympatyczna osoba.

 

Spełnione wszystkie wymagania:

 

+ steam

 

+ wiek

 

+ kultura

 

+ baaaaaaardzo pomocny człowieczek

 

+ godzinki

 

+ widywany na serwerze :-).

 

 

 

 

 

Żadny okres próbny tylko brać go, bo takich adminów potrzeba, szczególnie nocami.

 

JESTEM NA TAK!

 

Powodzenia. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiście ze jestem na T A K

 

Gracz ogarnięty w tych sprawach, spełni wymogi, dajcie kolezce szanse, dobry chłopak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban na Blacklisted będzie złą opinią dla sieci, tym bardziej, że to admin. Pomijając innych adminów którzy mieli również bany okazywali się zwykłymi oszustami. Z racji doświadczenia sieci i ludzi, którzy się przewijali z takimi "zdolnościami" jestem na NIE. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ban na Blacklisted będzie złą opinią dla sieci, tym bardziej, że to admin. Pomijając innych adminów którzy mieli również bany okazywali się zwykłymi oszustami. Z racji doświadczenia sieci i ludzi, którzy się przewijali z takimi "zdolnościami" jestem na NIE. 

 

 

Pozwól, że się wytłumaczę choć twojego zdania to pewnie nie zmieni, fakt ban na bl jest ale sprzed 6 lat ( błędy młodości ) teraz trochę dorosłem i znudziły mi się takie zabawy, ale jeżeli by to miało wpłynąć na opinie sieci to nie ma problemu mogę skminic czystego steama jeszcze dziś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ban na bl... A z tym nowym steamem to nie zmienia sprawy ani trochę. Gdyby nie ban na bl to byłbym na tak, ale jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ban na Blacklisted będzie złą opinią dla sieci, tym bardziej, że to admin. Pomijając innych adminów którzy mieli również bany okazywali się zwykłymi oszustami. Z racji doświadczenia sieci i ludzi, którzy się przewijali z takimi "zdolnościami" jestem na NIE. 

 

 

 

 

 

Ban na bl... A z tym nowym steamem to nie zmienia sprawy ani trochę. Gdyby nie ban na bl to byłbym na tak, ale jestem na nie.

 

 

 

 

Multi-head nie współpracuje z takimi stronami jak Anti-cheat czy też blacklisted.

 

Rozumiem jeżeli kolega miałby bana na vac to wtedy był by wykluczony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co ma współpraca do tego bana? Wystarczy, że widnieje BAN i już zaczynają się spekulacje o tym, że mamy adminów z banami za haxy. Do tej pory każdy admin który miał bana na bl'u itp. kończył z banem na multi head za czitowanie.

 

 

 

A i dzięki za info, że nie współpracujemy z nimi przecież nie wiedziałem o tym

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Żaden gracz Steam ale to żaden nie powinien dostać się na BL ... Jeśli tam widnieje  ???? Traci jakiekolwiek zaufanie . Mam wstręt do czitów ... feeeee

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak,

 

 

 

+ wiek

 

+ staż

 

+ godziny

 

+ aktywność

 

 

 

Ogarnięty typ, dobrze gra, czasem mnie bije więc opór jest. Co do bl, internet is free, każdy ma prawo do grania jak i z czym mu się podoba. O ile nie gra/ł na haxach tutaj, to nie ma żadnego znaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I znow powrót do pana SJZ. Ban ac, bl. Tutaj 2 przyklad http://multi-head.pl/topic/46243-king/  Bez powodu na ac,bl nikt nie trafia. Admin powinien świecić przykładem i mieć czyste konto steam. Inaczej daje przykład innym graczom, że można na naszych serwerach bezkarnie czitować. NIE

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na Nie!

 

To że z nimi nie współpracujemy, nie znaczy że mamy tego nie brać pod uwagę...

 

Po za tym taki ban, tak naprawdę jest jeszcze bardziej znaczący.

 

Ale fajnie że mamy to info :) Przyda się.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za szybko skreślacie ludzi :). Ja bym wziął na próbę.  Z tego co mi się przypomina aquax, także dostał bana bez powodu na ac czy tam bl. I co ? W takim razie ma zamknąć sieć ? rly?

 

 

 

Nadal jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ma nie dostać administratora za bana sprzed sześciu lat? Bez jaj. Gracza często idzie spotkać na serwerze, ogarnia i o ile się nie myle siedzi już na serwerze trochę czasu, zasługuję na niego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taka jest mentalność ludzi ze jak ktoś raz był karany to ciągnie się to za nim przez cale życie ( nawet jak ktoś dorósł i zrozumiał swój błąd ), Każdy, a napewno większość z was kiedyś odpaliła wh aima itp ( tylko ze jednym się udało obyć bez bana drudzy mieli trochę mniej szczecią ) wiec jeden z drugim sadza, że jestem gorszy bo mam mniej szczęścia ? ( śmiech na sali ) Choć na upartego tego bana można zaliczyć do plusów ( wiem jak haxy wyglądają od kuchni ), a nawiązując do tematu ja tego admina nie potrzebuje zeby miec z tego jakies korzyści ( bo ich nie ma ) lecz żeby pomagać wam i gracza serwera. Dziękuje za chwile uwagi i czekam na dezycje

 

 

 

Ps prosze nie zasmiecac tematu postami odbiegającymi od wątku i nie wnoszącymi nic w sprawie

 

 

Np:

 

 

 

Żaden gracz Steam ale to żaden nie powinien dostać się na BL ... Jeśli tam widnieje  ???? Traci jakiekolwiek zaufanie . Mam wstręt do czitów ... feeeee

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja jestem na tak :)

 

 steam , wiek 

 

 

 

To że ktos mial bana na BL przed 6 lat nie oznacza ze w tym momencie czituje . Kazdy z nas jest mlody i glupi i kazdy dorasta do decyzji.

 

Gralem z przeciw niemu kilka razy na serwie i nie widzialem ani razu aby mial odpalone wh po 1 po drugie kazdy zasluguje na szanse , adminow brakuje na pierwszym serwerze . 

 

Ktos ma nie smak do czitow to niech rozwinie watek , bo tak to jest watek pusto opisany . tak jak wyzej auqax sam ma bana na BL a jest administratorem sieci to powinio ogolnie nie byc a bez niego nie gralby nikt tutaj i by nie bylo atmosfer tak udanej .

 

 

 

Dla mnie kazdy moze dostać szanse bana nie ma od "wczoraj" a "6" lat temu w ciagu tych 6 lat gral nadal i nie dostal nic chodz zapewne mogl byc sprawdzany i jest czysty. ja sam bylem sprawdzamy i jestem czysty ale wiem co to znaczy .

 

 

 

nie badzie pesymistami i negatywnie od razu do czlowieka nastawieni .

 

pzdr.  :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chłopaku w życiu się nie odpaliłem. Ty mówisz że znasz się na haxach dzięki temu banowi.. I myślisz że chociaż się nie odpalałem, to się na tym nie znam? I zaskoczenie bo się znam i przeważnie właśnie tacy jak ty się nie zmieniacie i dalej tego używacie. Poresztą po co to raz używać, żałosne jest to co piszesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


żałosne jest to ze nie potrafisz czytac :)

 

 

 

wiec napisze to jeszcze raz tylko większa czcionką

 

Ps prosze nie zasmiecac tematu postami odbiegającymi od wątku i nie wnoszącymi nic w sprawie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...