Skocz do zawartości
Maly

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> PING

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po przeinstalowaniu systemu z WIN 8 na WIN 7 rozwiązały się problemy z FPS na steam,ale pojawiły sie z PINGIEM na NS jak i STEAM. Po dołaczeniu do gry ping skacze jak zwarjowany nawet do 1000 nie da sie grać. Jak podłącze lapka po kablu to jest wszystko OK ale na WIFI dzieje się to co opisałem. Szukałem sterownika do karty sieciowej ale nie ma takiego na WIN 7, mam zainstalowany sterownik od innego laptopa czy może być to ta pczyczyna? Moja karta sieciowa Broadcom BCM43142 802.11 bgn Wi-Fi Adapter

 

Czy sterownik bedzie działał na WIN 7 od WIN 8?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wydaje mi się, że sterownik nie powinien być znaczącym problemem. Jeśli przez kabel jest okej, a przez router nie to wina leży w łączu między routerem, a komputerem. Spróbuj zresetować router, ale nie resetem "twardym" tylko poprzez przeglądarkę. Aby połączyć się z routerem poprzez przeglądarkę to wpisujesz w adresie bramę domyślną sieci i wchodzi Ci na ustawienia twojego routera. Jak już wejdziesz to powinieneś mieć tam zakładkę "Restartuj". Adresem do wpisana (bramą domyślną) jest najczęściej ten ciąg cyfr "192.168.1.254", lecz nie wszędzie takowa jest.

 

Także jeśli chcesz sprawdzić jaką masz bramę domyślną by wejść na router to wchodzisz w ustawienia sieci w WIN7 powinno to tak wyglądać:

 

86958623789174748576.jpg

 

31041052915116305070.jpg

 

 

 

Mam nadzieję, że coś Ci to pomoże. Daj znać jak już to zrobisz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A jednak sterownik, nie przypuszczałbym, lecz mogę wziąć poprawkę na przyszłość, że to także może być błędem. Pozdrawiam. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...