Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem Invalid Password?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Jeśli masz vipa to wpisz w konsole setinfo _pw "twoje hasło" i wejdzie bo wygląda na to, że gdzieś masz vipa bądź hasło jakieś i nie wchodzi Ci na serwer. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mam vipa hasło wpisane i od kilku dni taki problem mi wyskakuje... miałem tez problem z cs, ze wszystkie ustawienia mi sie skasowały lecz wszystko przywrociłem i od tamtej pory nie moge sie połaczyc na ten server :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

niby wszystko dobrze, dodam ze gdy przeinstalowałem cs'a pograłem jeden dzien(juz bez vipa) i na drugi znow to samo...

 

 

 

setinfo _pw "abcdef"  <--- wzór jak wpisuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spróbuj dopisać na końcu cfg taką linijkę [_pw "hasło"] bez klamerki to tak żeby sie wyróżniało. Jeżeli nie zadziała to musisz sie upewnić czy dobrze wpisujesz hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A spróbuj podmienić cfg na jakieś inne i dodać tę komendę setinfo _pw "hasło". 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Probowałem wszystkich powyższych sposobów i nic... nawet wykupiłem na nowo vipa tez nic wtf ;|.

 

Musiałem zmienic nick tylko teraz bez vipa gram... a mam wykupione moze ktos pomoze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na nie masz przypadkiem w configu albo w userconfig wpisanego podwójnie  setinfo _pw ? przejrzyj configi :)

 

 

 

możesz spróbować również po odpaleniu cs wpisac w konsole setinfo _pw "haslo"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nie wiem moze to pomorze w rozwiazaniu problemu czemu nie moge sie połaczyc na server kontem vipa... xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

no nie probowałem teraz w plecy 11zł mam byc? nie mam zamiaru jeszcze raz probowac....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Być może na tamtym nicku coś jest nie tak z ustawieniami vip'a. Moim zdaniem warto spróbować na innym nicku. Jeśli nie chcesz próbować to rozumiem, to taka moja propozycja. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

moim zdaniem jakis H@admin powinien mi dac vipa na inny nick. Powinien sie jakis wypowiedziec...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Napisałeś do Morela? Być może wina leży po ich stronie. Możliwość też jest taka, że coś błędnie wpisali.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...