Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Plagiat


Toxi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem was poinformować niestety o pewnym wydarzeniu które jest ściśle związane z waszą siecią. Pewna sieć dopuściła się plagiatu waszych autorskich grafik.

Plagiat:iogdiu.png

Oryginał:

16jrjnd.png

Jest różnica  :facepalm:

Zacytuję również Ustawę z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) 

 

 

 

Art. 115 

 

1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. 

2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie. 

Art. 117. 

1. Kto bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom w celu rozpowszechnienia utrwala lub zwielokrotnia cudzy utwór w wersji oryginalnej lub w postaci opracowania, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 

 

 

Takie zachowanie nie tylko pokazuje stosunek do czyiś własności ale jest wręcz karalne. Myślę że powinniście przedsięwziąć działania względem tej sprawy. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie czytaj ze zrozumieniem xD. Ja informuję o tym że strona weedcs.pl splagiatowała grafiki z mult-head xD

 

 

To wy splagiatowaliście nas, więc kitu tutaj nie wciskaj.

 

#Edit: Jak usunąłeś to nie ma ;), Po co edytowałeś mój post xD

 

#2Edit: Dobrze że miałeś odwagę się przyznać, i to cenię w ludziach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wymieniać strony na których widziałem grafikę skopiowaną z Multi-Head.pl ??

 

 

 

Lista by była ładna ^.^

 

 

 

Nie potrafią robić własnych to kopiują, co możemy, ząłożyć "sprawę" w sądzie, która kosztuje wraz z prawnikiem do 1000zł .... ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest już norma. Kilka - kilkanaście sieci skopiowało. Nie wiele w tej sprawie możemy.

 

 

 

Od początku byłem za tym, żeby przy takich wiadomościach generowanych dodawać przy grafice malutki napis - Multi-head.pl.

 

 

 

Wtedy mogliby sobie brać - Darmowa reklama. ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...