Skocz do zawartości
nynek

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Błąd połączenia z siecią steam.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem.

 

 

 

Wczoraj w nocy chciałem pograć. Wyskoczył mi błąd połączenia z siecią steam. Pomyślałem, że pomyliłem hasło. Zmieniłem je, ale nic to nie dało. Więc sobie odpuściłem. Dzisiaj znowu chciałem sobie pograć i zowu to samo. Nie mogę się połączyć z siecią steam. Przez cały dzień dwa razy usuwałem steam z cs'em. Pobierałem i instalowałem od nowa. Jak już mi się udało zalogować i zainstalować cs'a to nie mogłem zagrać na żadnym serwerze. Nie mogłem do nikogo dołączyć bo mi wyskakiwało, że serwer nie odpowiada. Tak samo nie ładowały mi się serwery w cs'ie. Jak się wylogowałem tak znowu nie mogę się zalogować. Reset laptopa i routera nic nie dał. Odinstalowanie steam i cs'a także. Uruchamiałem jako administrator i również nic. Dodam, że na telefonie i na internecie normalnie mogę się zalogować.

 

 

 

Ktoś pomoże?

 

 

 

 

 

 

 

Pobrałem NS i także nie mogę się połączyć z żadną siecią. Wyskakuje, że sieć nie odpowiada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy problem nie występuje na szerszą skalę i czy nie jest wynikiem ostatniej aktualizacji steam. Coraz więcej graczy zgłasza się z różnymi problemami. Wczoraj z podobnym zgłaszał się do mnie Richard. Być może znowu coś nagrzebali przy aktualizacjach i różne systemy operacyjnie inaczej na to reagują. Spróbuj coś wygooglować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A myślisz, że tego nie zrobiłem? Wprawdzie tematy były już dawno, ale właśnie radzili, żeby resetować i router i kompa. Też pisało, że to pewnie po aktualizacji. Tylko jak ją cofnąć? Przywracanie systemu nie wchodzi w grę, a i wątpię, żeby to coś pomogło. Na internecie na steam nie ma jak się z nimi skontaktować. Jest niby support, ale... wpisujesz o co Ci chodzi i wyskakują tematy podobne. Z tym, że nikt nie miał tego samego...

 

 

 

 

 

 

 

Co do systemu to mam na laptopie WINDOWS 8.1.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

U mnie steam i cs po włączeniu wogóle nie reagują a kilka godzin temu wszystko było dobrze. :C

 

 

 

@edit

 

Już działa ;d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja mam coś podobnego.Gram na JB ,serwer już zrobił vote ostatnia runda.Wszystko ładnie aż tu pobieranie następnej mapy sie zatrzymuje i chcąc ogarnąć co sie dzieje odswieżam forum ,po chwili wyskakuje komunikat "strona internetowa jest niedostepna " Odswieżam FB to samo .Zamykam steam ,loguje sie od nowa i to samo co @nynek pomaga dopiero restart pc.

 

2 problemem jest to ,ze gdy wchodze na JB minimalizuje mi CS i pisze ze błąd"hl_exe" to tamo co ma dooki =/

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hej ! Ja mam nie co inny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić ani do kogo napisać wiec piszę tu ..

 

gram od jakiegoś czasu na Only DD2 #1 z nickiem : zancia 

zawsze jestem mega zadowolona :) ale wczoraj chciałam wejsc i wyskoczyło mi coś takiego :

You have been disconnested from the server

Reason: Kicked : You are BANED check your console.

Dziwi mnie to bo zawsze grałam zgodnie z zasadami więc o co chodzi ??!

 

Dzisiaj również chciałam pograć z nadzieją że mi to nie wyskoczy ale niestety..

 

Próbowałam zmienić ip bo trochę poczytałam i nie którym to pomogła ale w moim przypadku nic to nie dało..

 

i jeszcze jedna sprawa czasem gram też na Only DD2 #2 i  tam również wyskakuje mi ten błąd 

 

Może ktoś pomóc ?!

 

 

 

 

 

Zapomniałam dodać ze nie mam steam-a

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Hej ! Ja mam nie co inny problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić ani do kogo napisać wiec piszę tu ..

 

gram od jakiegoś czasu na Only DD2 #1 z nickiem : zancia 

zawsze jestem mega zadowolona :) ale wczoraj chciałam wejsc i wyskoczyło mi coś takiego :

You have been disconnested from the server

Reason: Kicked : You are BANED check your console.

Dziwi mnie to bo zawsze grałam zgodnie z zasadami więc o co chodzi ??!

 

Dzisiaj również chciałam pograć z nadzieją że mi to nie wyskoczy ale niestety..

 

Próbowałam zmienić ip bo trochę poczytałam i nie którym to pomogła ale w moim przypadku nic to nie dało..

 

i jeszcze jedna sprawa czasem gram też na Only DD2 #2 i  tam również wyskakuje mi ten błąd 

 

Może ktoś pomóc ?!

 

 

 

 

 

Zapomniałam dodać ze nie mam steam-a

 

 

Zrobiono Ci wczoraj SSY. Tutaj masz poradnik http://multi-head.pl/topic/13917-wz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ gdzie je znaleźć i jak je wstawić na forum. A tutaj http://multi-head.pl/forum/90-only-dd2/ masz dział, w którym powinnaś to zrobić. Na wrzucenie screenów masz 24h. Później jedyną i jednorazową opcją na UB jest zrobienia 100 reklam sieci ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nynek, może spróbuj tego przywracania systemu. Nie łapiąc się każdego sposobu możesz nie otrzymać recepty na twój problem. Możliwe, że jakieś inny pliki zostały uszkodzone do łączenia się jeśli działa Ci na telefonie, a na komputerze nie. Ja bym spróbował także zainstalowania systemu na nowo, ale wiem, że to wiąże się z kilkoma godzinami pracy, więc decyzja leży po twojej stronie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Siema.

 

Mam problem ze steam,gdy probuje zalogowac to mi wyskakuje:"Nie udalo sie polaczyc z siecia steam".Nie wiem co mam robic na stronie steam mi wszystko dziala normalnie net smiga.Prosze pomozcie.

 

 

 

Pozdrawiam Jasiuz123

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...