Skocz do zawartości
Silverka

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Admin.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Odkąd zaczęłam być ponownie adminką, co chwilę admin włącza się i wyłącza. Prosiłam najpierw Joe...potem Malu próbował działać , jednak problem ciągle występuje. Moj sid

 

Silverka"0"Silverka" 5096 STEAM_0:0:60333371   6 09:30   14    0 .Prosiłabym o ogarnięcie tematu , bo to trochę denerwujące. Dobrze, że grają ze mną inni admini, a nie jestem sama na serwerze, więc nie jest tak strasznie. Zaczęło być tak, że po zmianie mapy na chwilę działa, a potem się rozłącza. 

 

Dziękuje

 

 

 

Poprawiłam sida, by się zgadzało. Niechcący zły podałam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki sam problem miałem na Cod 150 , z resztą czasami się to zdarzy i żeby mieć admina muszę poprosić innego admina o zmianę mapy więc wiem jak to jest . Problem czasami zdarzał się tez na dd2#2 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, czasem jeszcze to nic strasznego, ale u mnie problem pojawia się średnio co dwa dni , więc trochę to denerwujące. Muszę wchodzić , albo jak się nowa mapa załaduje dopiero zaczyna działać. Gorzej jak sama bym była na serwerze a tu jakieś sh czy coś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...