Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie Anielski Orszak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AnielskiOrszak

Wiek: 22 lata

Doświadczenie (w byciu adminem): Chociażby jeszcze nie dawno tutaj nim byłem.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 8 miesięcy od przerwy.

Steam / NonSteam: STEAM_0:0:29571725

Dlaczego Ty: Wiem co robić, gram w niestandardowych godzinach. Na pewno się przydam. :D

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy czasami po 6h dziennie a są dni kiedy nie mam czasu wejść na serwer, ale to raczej rzadkość.

Kontakt: forum, steam.

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Anielski%20Orszak/80.72.43.106:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Neutral

 

-Miałeś do niedawna admina, nie ma że będziesz nim kiedy zechcesz.

 

-Godziny i reszta jest na plus oczywiście.

 

-Jednak moim zdaniem, nie powinno być takich akcji, że miałeś admina jeszcze w tamtym miesiącu, zrezygnowałeś i ponownie chcesz go mieć. A co jak ci znowu się odechce?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Neutral . Ledwo odebrali Ci admina za słabą aktywność , teraz też z tego co widzę w GT aktywność masz nieciekawą .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Odnosząc się do wymagań to jestem na za. Aczkolwiek czytam wasze posty i widzę, że zgłaszający się był już adminem i to zrezygnował w jednym miesiącu i w tym samym chce wrócić. Jestem zdania, że każdemu należy się szansa, lecz takie zagrania są niezbyt stosowne wobec ludzi którzy dają Ci takie przywileje, a Ty tak lekkomyślnie do nich podchodzisz. Więc zastanów się teraz kilka razy bo pewnie trzeciej szansy już nie będzie. Ale ostatecznie jestem na tak, szansę można dać. (głos szaraka i tak się nie liczy, ale warto udzielić się jeśli można) ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...