Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na adminów JB

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:27.02.15 coś koło 19

 

Nick admina/gracza, który zawinił:dzejki knoppcio

 

Dowody: https://imgur.com/knFDYrV

 

https://imgur.com/xxyiYde

 

https://imgur.com/vAsCaMx

 

https://imgur.com/NyQUzNq

 

https://imgur.com/9LvDB0O

 

Świadkowie: Serwer VooFy

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Dzisiejszego pięknego dnia postanowiłem wejść na serwer 1 raz od pół roku. Pograłem chwile i jakież było moje zdziwnenie gdy zabiłem jednego z ct, zostałem ostrzeżony że dostanę bana za przeszkadzanie. Co więcej dżejki czy jak mu tam nie obchodzi mnie to zaczął mi grozić banem ponownie. Z tego co pamiętam to można było robić bunty ale mogę się mylić.Chwile potem 1 z ct powiedział żeby admin zbanował kogoś bo jego kumpel nie może wejść. Nie wiem co się dzieje na tym że serwerze ale się zaczynam martwić o jakość jb skoro można dostać bana za to że się buntuje. Wstawiam link do screena z dowodem żeby ktoś nie powiedział że jestem gołosłowny https://imgur.com/9LvDB0O. Pozdrawiam BP.

 

 

 

Tym razem ban na tydzień dla kolegi a dla mnie na 3h czekam na rozwój wydarzeń. Z tego co widzę już kilkanaście osób zostało zbanowanych tak samo jak dla mnie jest to kilkanaście freebanów.

 

https://imgur.com/NyQUzNq

 

 

Chiałbym żeby admin dzejki również przedstawił dowody za te kilkanaście pozostałych osób i co kryje się pod tajemniczą nazwą przeszkadzanie.z

 

 

 

Knopcio jest opiekunem i nie potrafi założyć hasło i grozi banami za zabijanie ct ładny przykład dla innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zastosuj się do wzoru. Inaczej skarga nie zostanie rozpatrzona.

 

 

Robicie se z UBT forum ogólne?

 

To samo do:

 

 

 

 

Pół serwera zbanowali, gdyż nie potrafili sobie poradzić z konkursikiem.

 

Ja dostałem na 1 dzień za utrudnianie, beka. :D

 

 

 

 

Proszę się zastosować do wzoru pamiętając przy tym o "Skargi bez dowodów kończyć się będą ostrzeżeniem dla skarżącego."

 

 

 

 


Wzór skargi:Data i godzina:

Nick admina/gracza, który zawinił:

Dowody:

Świadkowie:

Uzasadnienie:

Masz na poprawe 24h, po tym czasie skarga zostanie odrzucona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciężko mi przedstawić jakiś konkretny dowód gdyż większość tego mówili na micu jednak wkleje pare linijek z konsoli. Myśle że dużo osób może potwierdzić to co powiedziałem. Jeśli chcieli zrobić jakiś konkurs to mogli zablokować serwer na hasło a nie banować każdego który nie robi tego co chcą,

 

https://imgur.com/xxyiYde

 

https://imgur.com/vAsCaMx

 

https://imgur.com/1mm3csG

 

 

 

Według mnie ktoś powinien za to beknąć (mam na myśli 2 adminów którzy wymyślili ten pomysł dzejki i knopcio). Co mnie obchodzi jakiś konkurs. Tacy ludzie robią złą reklame serwerowi. Przykładowa sytuacja jestem graczem który bardzo lubi jb ale postanowiłem zmienic serwerownie patrze oo multihead wejde i sprawdze buntuje się co jest normalne na serwerze tego typu i dostaję bana, no ja bym się nielicho wku****** i zapewne nigdy więcej nie wrócił 1 gracz mniej jeden vip mniej, mniej pieniędzy na serwer. Nawet nie chodzi o tego bana to tylko 30 min, ale takie osoby robią negatywny PR serwerowi i denerwuje mnie to gdyż byłem na JB adminem ponad rok cięzko pracowaliśmy z ówczesną administracją nad popularnością serwera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dalej nawołuje o zmiane pierwszego posta, wzór masz wyżej.

 

 

 

 

 

Zapraszam admina do przedstawianie dowodów utrudniania gry przez gracza BP. Admin ma na to 24h, zapraszam także do wyjaśnienia zainstniałem sytuacji.

 

 

 

 

 

@Edit

 

 

Tak wiec bylo mowione na serwerze, ze przeprowadzany jest turniej a to ze sie nie zapisales to nie znaczy ze mozesz przeszkadzac w prowadzeniu jego. Ban sluszny

 

 

 

 

Panie @foxx, regulaminu forum się nie czyta? Proszę Moderatora o upomnienie dla użytkownika.

 


VIII. Zakaz pisania postów zwykłym użytkownikom w:

 

a) Dział UnBan Team

b) Podania na AMXX Suport

c) Podania na członka UnBan Team

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak wiec bylo mowione na serwerze, ze przeprowadzany jest turniej a to ze sie nie zapisales to nie znaczy ze mozesz przeszkadzac w prowadzeniu jego. Ban sluszny

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otoz juz przedstawiam sytuacje. Organizowalismy konkurs pilki noznej. Wszyscy gracze zostali poinformowani o turnieju jak i o konsekwencjach za utrudnianie przebiegu turnieju. Gracz o nicku BP rozpoczal zabijanie CT (utrudnianie przebiegu konkursu), wiec nie wiem w czym problem. Jedynym problemem jaki tutaj widze to brak logicznego podejscia, sluchania/ czytania ze zrozumieniem BP.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo słuszny o turnieju dowiedziałem się o tym od innego gracza zero infa. Postanowili sobie zrobić turniej dobry powód żeby wybanować pół serwera jeśli to jest zasłużone według ciebie to gratuluje.

 

 

 

 

 

Otoz juz przedstawiam sytuacje. Organizowalismy konkurs pilki noznej. Wszyscy gracze zostali poinformowani o turnieju jak i o konsekwencjach za utrudnianie przebiegu turnieju. Gracz o nicku BP rozpoczal zabijanie CT (utrudnianie przebiegu konkursu), wiec nie wiem w czym problem. Jedynym problemem jaki tutaj widze to brak logicznego podejscia, sluchania/ czytania ze zrozumieniem BP.

 

 

Czytam i nie mogę pojąć a czytanie ze zrozumieniem to u ciebie jest problemem nie rozumiesz ze na serwa wchodza postronni ludzie ktorzy nie maja pojecia o zadnym konkursie czy to taki problem dac haslo na serwer. TO TAKIE TRUDNE LEPIEJ WYBANOWAC WSZYSTKICH NA TYDZIEN NAPEWNO WROCA NA SERWER.

 

 

 

@DOWN 

 

Ale czy ty nie rozumiesz ze tu nie chodzi o mnie tylko o potencjalnych graczy ktorzy podostawali bany za zabojstwo ct. Bo ja na zadnym jailu sie nie spotkalem z czyms takim . Bardzo dobry sposob zeby stracic wszystkich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a to ty jestes najwazniejsza osoba na serwerze moze list mieli ci wyslac ze turniej jest? pomysl czlowieku zanim cos napiszesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Otoz juz przedstawiam sytuacje. Organizowalismy konkurs pilki noznej. Wszyscy gracze zostali poinformowani o turnieju jak i o konsekwencjach za utrudnianie przebiegu turnieju. Gracz o nicku BP rozpoczal zabijanie CT (utrudnianie przebiegu konkursu), wiec nie wiem w czym problem. Jedynym problemem jaki tutaj widze to brak logicznego podejscia, sluchania/ czytania ze zrozumieniem BP.

 

 

 

 

Mówienie przez mikrofon jest dla Ciebie utrudnianiem? Banujesz graczy na prawo i lewo, a jeszcze lepsze powody daje opiekun serwera "wydupiaj". Świeci przykładem po prostu.

 

Każdy konkurs w Waszym wykonaniu kończy się banem dla graczy, ponieważ nie potraficie sobie poradzić, nie jesteście odpowiednio przygotowani do tego typu konkursów, a je organizujecie. To tylko pokazuje jak jesteście niekompetentni. 

 

Uważacie, że to ja się kompromituje pisząc prawdę? To Wy się kompromitujecie w oczach większości graczy, miałem przyjemność rozmawiać z niejednym i taką opinie macie, a nie inną, to tylko przez to jak prowadzony jest serwer. Nie żebym się teraz przechwalał, ale jakoś ja nigdy nie miałem problemów z przeprowadzeniem konkursu, kiedy byłem opiekunem JB na innej sieci, miałem pomysł na konkurs, mówiłem co należy i się to działo i jakoś nikt nie dostawał bana za jakieś utrudnianie, które sobie wymyśliliście pod wpływem zdenerwowania, gdyż nie potrafiliście ogarnąć chaosu. Taki tworzycie autorytet na serwerze. 

 

 

 

Zamiast wgrać gotowy plugin na nieśmiertelność, to po co, lepiej banować za błahostki, byle kogo i na jaki czas się podoba. Nawet problem z ustawieniem hasła, cytuje opiekuna: "miało być hasło, ale coś nie działa, nie wiem co jest grane". 

 

 

 

Kolejna sprawa, włączona ruletka i sklep podczas konkursu, czasami ktoś przez przypadek użyje ruletki, to przecież trzeba go zbanować. Też ciężko wyłączyć pluginy. Opiekun lub ktoś kto mógłby zająć się serwer nie zna się na ustawieniach cvar'ów? Śmiechu warte.

 

 

 

Cieszę się, że zakończyłem tutaj przygodę, wchodzę raz na jakiś czas. Jeżeli tak mają wyglądać kolejne konkursy na tej sieci, to uważacie, że to dobrze? Nie potraficie się przyznać do błędu, tylko siedzicie sobie na TS, jest tam kółko wzajemnej adoracji.  

 

 

 

Możecie mnie obrażać i pisać, że to co piszę jest żałosne, ale przynajmniej PRAWDZIWE. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@UP

 

 

 

Boże, jedyny myślący. Myślałem że wszyscy będą trząść portami bo to opiekun ale widzę że nie jestem jedyny który zwrócił na to uwagę. Dzięki za słowa poparcia.  :acute:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



VIII. Zakaz pisania postów zwykłym użytkownikom w:

 

a) Dział UnBan Team

b) Podania na AMXX Suport

c) Podania na członka UnBan Team

Ponawiam moją prośbę.

 

 

 

Zapraszam do wypowiedzi w temacie Opiekuna JailBreak.

 

 

 

czekamy nadal na dowód, jest to twój obowiązek. Masz na to 24h.

 

 

 

Moderatora proszę o upomnienia dla graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@UP

 

 

 

Boże, jedyny myślący. Myślałem że wszyscy będą trząść portami bo to opiekun ale widzę że nie jestem jedyny który zwrócił na to uwagę. Dzięki za słowa poparcia.  :acute:

 

 

 

 

Ja już za pisanie prawdy wcześniej zrezygnowałem z admina tutaj, chciałem wrócić, ale zrozumiałem, że to nie ma sensu, a prosić się 10 razy o admina nie będę, wystarczy, że 2 razy chciałem dojść do konsensusu z opiekunem.  ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


BP gdy zacząłeś strzelać poinformowałem Cię o turnieju lecz jak widać to nic nie dało. Wszyscy byli informowani nie raz o konsekwencjach podczas trwania turnieju. Wszyscy dostali UB od razu po finałowym meczu ;) Lubie te internetowe napinki ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Voofy wielki znawco gdybyś był douczony i na tyle kompetentny aby się zapytać zanim zaczniesz pisać na temat hasła na serwerze to z wielką chęcią poinformowałbym Cie o tym, że przez 1s1k nie dało się nic edytować na serwerze. Zmiany nastąpiły dopiero po zakończeniu konkursu. Problem z chaosem na serwerze? Zaczął się gdy ukochana sieć oraz wielcy ponad prawem gracze z TM przyszli utrudniać nam życie. No cóż, dajemy radę. Krok po kroku i najsłabsze ogniwa odpadają. Gdy najwięksi spinerzy odejdą serwer w pełni wstanie na nogi. Wielki opiekun z innej sieci odszedł i jakoś wszystko powoli się uspokaja ;) Podsumowując: skarga bez sensu, czas wyrwać chwasty z TP niszczące serwer. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...