Skocz do zawartości
Siwy`

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem z weryfikacja konta STEAM

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Mam taki problem gdyż iż nie mogę zweryfikować mojego konta STEAM. Więc tak : Wpisuję swoją nazwe konta i haslo, po czym wyskakuje mi weryfikacja konta. Ok weryfikuje i napisane jest ze wysłało mi kod na mojego meila. Loguje się i nic.. Nie ma żadnego kodu weryfikującego ;/. Udostępniłem też domeny takie jak "[email protected] " i "[email protected] " i zatwierdziłem to, żeby nie czytało tego jako spam i nie wywalało mi tego.. Nie wiem o co w tym chodzi i prosiłbym was bardzo serdecznie o jaką kolwiek pomoc. Dzięki z góry.!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawdzałeś czy czasem kod weryfikujący nie znajduje się w spamie ? mi zazwyczaj tam trafia kod i żadnego problemu z weryfikacją konta nie mam .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Da się, po zalogowaniu do steam, jeśli nie możesz tego zrobić, to musisz napisać do supportu i przy okazji mieć dowód ze owe konto/gry należą do Ciebie (przynajmniej kiedyś tego wymagali). Nie ma takiej opcji, żeby maile od steama notorycznie nie dochodziły, musisz mieć na koncie inny adres @ podany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najczęściej ten kod znajduje się w zakładce "spam" na poczcie. Na niektóre poczty dochodzi ten kod z wielkim opóźnieniem. Miałem to samo, dość długo czekałem na dojście kody na pocztę onet.pl. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...