Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Próba 2 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: |GAMER|Hajtus

Wiek: 14 

Doświadczenie (w byciu adminem):  W adminowaniu  mam duże , iż byłem i dobrze się sprawowałem . :)

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10 komendy w consoli bany cfg , itd . amxmodmenu także. :)

Staż w CS-sie: Gram w niego od 8 lat :)

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Często wchodzę na cs'a , czytam na u@ - inni admini nie czytają a to bardzo denerwuje -.- , kulturalny.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h

Kontakt: skype : kubaj51 , lub do mnie na pv :)

 

 

 

GAMETRACKER: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027

 

to mi wyskakuje ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://www.gametracker.com/player/|GAMER|Hajtus/80.72.40.110:27027/

 

 

320 minut...

 

 

-Za mało h

 

-9\10 AMXX? Proponuje AMXX Support, Za mało godzin jak na admina

 

- Nie znasz ekipy

 

- Nie zgłaszasz na u@ jak grałem...

 

 

PS. Admini czytają i to dużo bardzo. Tylko np. Miny przejście: Hajtuś, Admin musi to sprawdzić a nie wierzyć na słowo...

 

Wh musi sprawdzać by nie robić odrazu ss'ów i robić problemy tam gdzie ich nie ma i pozbawić kogoś gry...

 

Na u@ często zgłaszacie pohopnie a nie jak sprawdzicie sami gościa, zabił Was przez Skill to narzekacie na WH... Codziennie mnie wyzywają od Aimów i Wh a są lepsi ode Mnie... Więc wiesz.

 

 

Na NIE. Za 14 dni spróbuj i przegraj z 1200 minimum i poznaj ekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście jestem na nie powody:

 

- wiek

 

- godziny

 

- wgl. na servie ciebie prawie nie widze

 

-Kłamstwo -.- Twierdzisz że grasz w csa od 8 lat??? czyli grałeś juz w cs'a mając 6 lat??? Po za tym w poprzednim podaniu napisałeś że grasz tylko 3 -.- http://multi-head.pl/topic/55516-warto-spr%C3%B3bowa%C4%87/

 

Tak na przyszłość wklejam ci tu skale znajomości amx która jest w dziale AMX Support 

 

1 - Nie posiadasz wiedzy o AMXX.

 

2 - Wiesz mniej więcej co to AMXX, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.

3 - Orientujesz się w AMXModMenu.

4 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu.

5 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz kilka dodatkowych komend, np. umiesz zrobić screenshot'y.

6 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend - próg wymagań.

7 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

9 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

Więc albo nie wiesz ze Amx to coś więcej niż amxmodmenu i komendy w konsoli albo zwyczajnie kłamiesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

 

- za malo godzin

 

-wiek, troche za mlody jestes

 

-9/10 nie sadze

 

 

 

Nie minelo 14 dni od twojego ostatniego podania.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja takze jestem na Nie poniewaz Twoje godzinki sa zbyt krotkie, jakos wogole Cie nie kojarze a gram codziennie, i ten amx mozliwe ze cos tam wiecej wiesz ale i tak tylko jeden punkt. Wiec daj sie poznac i sprobuj za jakis czas 2-3 miechy, albo do support AMX startuj. Tyle odemnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
podanieodrzucone.png


Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Nie minęło 14 dni od pierwszego podania + brak godzin



Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.



Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...