Skocz do zawartości
Keep calm and Follow me

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> FILO - bezradnosc, rozczarowanie - lenistwo

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: dzisiaj ok 00:30

 

Nick admina/gracza, który zawinił: FILO

 

Dowody: hltv

 

Świadkowie: xar

 

Uzasadnienie: 

 

A wiec tak, admin jak karal na mapie bylo wszystko wporzadku. Nic mu nie przeszkadzalo. Jednak udalo sie dropnac perk mistrz scouta i... juz tak latwo nie bylo. Po 3-ej smierci Filo zrobil ssy bez zadnego sprawdzania. Nawet nie przyszlo mu do glowy zeby spojrzec na moja gre nie wspominajac juz o spojrzeniu w konsole i sprawdzeniu ze uzylem UAV. Tylko zeby sie pozbyc przeciwnika sprawiajacego problemy w nabijaniu wyzwan dal ssy. Rozumiem chec pogrania sobie na lajcie ale nie po to jestes adminem Filo zeby sobie ulatwiac gre tylko zeby pilnowac porzadku a to niestety wymaga odrobiny wysilku.  Chcialbym abys powiedzial mi na jakiej podstawie zrobiles mi ssy. 

 

 

 

hltv:

 

http://hltv.1shot1kill.eu/srv23580/HLTV-1502250042-de_eldorado.dem.zip

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


haha skarga o ss no nie wierze wiem ze straciles tu adma ale to porazka co w tej chwili robisz jak dla mnie gracz o niku Avp gral dosc dziwnie i wiele razy odczuwalem ze cos ma podczas gry .. jak widac zeszlem na spect i zrobilem ss wstawiles i po krzyku i poptrzebna skarga gosciu wez sie nie osmieszaj bo po zlosci rozumiem ze to zrobiles ale ok i wszystko jak nalezy tyle odemnie hehe zwale mam lekka z rana ..zabolalo ze ss dostales? nie grales na swoim steam to po 1 nie widzialem ze to ty ..po 2 jak juz powiedzialem odczuwalem ze masz wh widzialem jak najezdzales na dana osobe ewidentnie celownikiem przez sciane zrobilem ss a czy ulatwilem sobie gre? nie bo gralo wtedy moze 4 osoby :) gdzie po chwili wyszeldem z serwera bo nie bylo sensu dalszej gry :) i kolego zapamietaj ja nie musze sobie ulatwiac bo wole jak jest trudniej zreszta wszyscy wiedza jak ja gram i jak dla mnie skarga jest bez pokrycia i bezsensu tyle odemnie i na przyszlosc ci powiem zastanow sie co i po co piszesz :) pozdrawiam dodam ze grasz na non steam a posiadasz steam wiec cos tu jest nie tak ..a sprawdzac cie moge tyle razy ile to bedzie potrzebne :) teraz tez sie gracze na ciebie skarza a mam prawo ss robic jesli cos jest nie tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moja sprawa czy gram na steam czy nie. A na spec wszedles nic nie zauwazyles i grales dalej , po 3 killu z rzedu zrobiles ssy. Powiedz mi jak sie odczuwa wuha? To ze gracze sie skarza to nie znaczy ze odpal. A twoim obowiazkiem jest sprawdzic podejrzana osobe a nie walic ssy na pale. Wstawi to wstawi nie wstawi tez dobrze - takie twoje rozumowanie. 

 

 

 

nie ma tu mojej zlosliwosci, jedynie twoja - byles na spec - jako doswiadczony admin powinienes widziec ze nie spalilem zadnej akcji - ale i tak zrobiles ssy. Wiec gdzie tu logika?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gosciu wczesniej weszlem na spec z innego powodu pozniej weszlem oblukac ciebie uznalem ze masz wh bo jezdziles ceentralnie na osoby i dokladnie pamietam gosc stal w stodole a ty centralnie na niego heh wez mnie nie rozsmieszaj i nie zalamuj jednoczesnie z rana heh uznalem tak zrobilem ss i tyle wsatwiles i po krzyku ale skarga? tak to jest po zlosci co teraz zrobiles ale wiesz co nie boli mnie to bo sam nie ogarniasz admina tak jak i tu tak jak i na innych serwerowniach tyle odemnie i pamietaj admin jesli uwaza ze gracz gra nieczysto ma prawo go sprawdzic a skarga o ss po zlosc = smiech ..i koniec spamu niech sie ktos inny wypowie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestes wyjatkowym adminem coda. Karasz za cele sam ich nie wykonujac. Walisz ssy na pale - tlumaczylem wczesniej twoje rozumowanie. I nie chce zadnej kary dla Ciebie tylko zebys zmienil podejscie. Bo takim zachowaniem tylko zniechecasz do gry. Co do celowania po modelach - jako taki doswiadczony admin powinienes wiedziec ze znajomosc mapy + UAV daje taka mozlowosc - ale nawet nie spojrzales w konsole zeby sprawdzic czy takowe ks uzylem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahah jan ie wykonuje hahaha wez bo to juz sie smieszne robi co ty juz wypisujesz i mam zwale z ciebie ostra dzieciaku jakbys gral ze mna w tt w druzynie to bys widzial ze pierwszy po pake biegne jak lezy haha zreszta nie bede w twoje zaczepne i po zlosci gierki wchodzil to juz moja ostatnia odpowiedz na twoja denna skarge i wez sie nad soba zastanow i jak powiedzialem masz steam grasz na non ..zbanowali steamik? niech to ludzie poczytaja bo smiech na sali ale dobra jak mowilem koniec spamu bo ty zaraz bedziesz wymyslal inne bajki :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obu panów prosiłbym o panowanie nad emocjami. Każdy admin w razie podejrzeń, ma prawo zrobić ssy aby sprawdzić gracza, nie jest to jednak powód do pozbywania się nie wygodnych graczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego Xeonixx chyba nie wiesz jak ja gram i ze nie musze sie pozbywac niewygodnych graczy ..uznalem ze gosc cos moze miec zrobilem ss wstawil i po krzyku niech sie wypowie Fighter jak wroci z urlopu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@FILO Zgadza się, nie znam cię dlatego też skoro dostałeś admina, uważam, że jesteś godną zaufania osobą, tak więc informuję gracza, iż admin może go sprawdzić kiedy uzna to za stosowne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...