Skocz do zawartości
Trik3r

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick na TS3: Tr!k3r

 

2. Wiek: 17

 

3. Doświadczenie: Bardzo dobre.

 

4. Mikro (obowiązkowe): Jest.

 

5. Ile dziennie spędzasz czasu na TS3: 24/7

 

6. Dlaczego właśnie Ty (Twoje doświadczenie): Pełniłem te funkcje już tutaj i nie było żadnych zastrzeżeń, po za tym chciałbym pomóc w ogarnięciu kanałów, dat i pilnować porządku przede wszystkim.

 

7. Co wprowadzisz na naszego TS'a: Lepszą atmosferę i spokój ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Serio 24/7 ? ciekawe

 

Jestem na NIE :

 

?Jesteś chamski ,przeklinasz.

 

Ty takim zachowaniem chcesz wprowadzić atmosfere ? Napewno sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i Triker jest chamski i często bluzga, ale nie oszukujmy się, jeśli trzeba ogarnąć to on to zrobi. Jest pracowity i sumienny, a to że tyra czasem jakieś osoby to już inna sprawa. Zwłaszcza, że zazwyczaj robi to ze znajomymi i tylko dla fun'u, a jeśli już robi to w stosunku do przypadkowej osoby to tylko dlatego, że sobie zasłużyła.

 

 

Moim zdaniem warto dać mu szansę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Triker jest:

 

Chamski (czytaj szczery)  

 

Wulgarny (przeklinacie tylko gdy mamy nie ma w domu i czepiacie się, że Triker jest wulgarny w SWOIM towarzystwie na MOIM kanale? Luz placki) 

 

Pomocny (nie prosisz o pomoc więc milcz. Benek nigdy nie odmówił mi pomocy mimo, że miał swoje obowiązki, ponadto sam pytał czy pomóc) 

 

Szczery (połowa forumowiczów kłamie na każdym kroku by mieć lepszy kolor, Triker kłamie tylko gdy pytają go o długość członka, innych przypadków nie ma.) 

 

Pracowity (wykonuje swoją prace bez względu na przeciwności losu) 

 

Wytrwały (bardzo ważna cecha! Wiele osób rezygnuje z danych rang na rzecz innej sieci) 

 

Niech każdy z Was zada sobie pytanie, kiedy Triker Was obraził? Gdy byłeś chamski? Spinałeś? Obraziłeś go lub co gorsza jego rodzinę? Jeżeli dajecie negatywną opinie nie popartą dowodami (czyt. obelgami) zastanówcie się bo każdy ma coś na sumieniu i każdemu mogę o tym przypomnieć ^^ 

 

Wracając do tzw. tyrania Trikera również proszę się zastanowić czy ROBIŁ to bez powodu czy jednak była to wymiana zdań? Podkreślam słowo ROBIŁ

 

Co do podania to oznajmiam, że mógłbym je śmiało zaakceptować zamiast pisać ten post, ponieważ Triker bez wątpienia jest faworytem lecz ciekawią mnie Wasze opinie. 

 

Zapraszam do wypowiedzi.  

 

 

 

 

 

Ps. Niech nikt nie próbuje odrzucać podania bez konsultacji ze mną lub @NumberOne, to podanie musi być omówione w węższym gronie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy @Trik3r jest wulgarny? Oczywiście. Jednak jak na to nie patrzeć bardziej cię tym rozbawi niż obrazi.

 

Na TS nie siedzę (Internet na to nie pozwala) jednak jak się chłop za coś weźmie to tego dokona. Raz mu zgłosisz problem to drugi raz pisać nie musisz (najważniejsza cecha) - tego brakuje wielu osobą na tej sieci.

 

Perfekcyjnie wykonuje swoją robotę na forum i serwerze więc niech pomoże ogarnąć TS'a.

 

 

Co do jego osoby nie mam zastrzeżeń. Miłą atmosferę wprowadzi na 100% (wiem po pisaniu na steam, że ze wszystkiego można z nim robić jaja).

 

 

Jedna z lepszych osób jaka egzystuje na forum, serwerach i miejmy nadzieję, że też na TS'ie.

 

Tatku masz moje TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście na TAK! Trajker to pipka.. nie ukrywajmy.. Ale nawet gdy wyzywa On od jakiś "downów" to tylko dla żartów i sam śmieje się się gdy ktoś śmieje się z niego.. Jest bardzo pomocny.. mie raz nie prosząc go o nic sam zaproponował mi pomoc (testował na serwerze działające pliginy gdy je naprawiałem) Jest szczery i otwarty. Lubię się z nim "ciąć" dla żartów. Oczywiście jestem na TAK za tym lamuskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tez jestem na TAK, jest jaki jest ale lubie go, mysle ze warto dac mu szanse i mysle ze wprowadzi cos nowego na TS'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK.

 

 

 

Znam trikusia może nie tyle co większość ale jak dla mnie spoko czasem po dogryzamy sobie nawzajem i jest gicior :) 

 

Myślę że to odpowiedni kandydat na ta posadę i bez problemu da sobie rade ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiesniak, klnie na każdym kroku, gęba mu sie nie zamyka, potrafi zachowac powage kiedy trzeba, duze doświadczenie, troche zrypany głos.

 

 

 

Jak najbardziej TAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko moderatora TS3. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Technikiem TS3 lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...