Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> No Name odpał.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 19:45

 

Nick admina/gracza, który zawinił: n0 n4m3!

 

Dowody: gdzie jest hltv DD2/INF ?

 

Świadkowie: Pół serwera potwierdzi

 

Uzasadnienie: No Name gra na wh. Gdy napisałem o tym na u@ dziwnym trafem admin wyrzucił się z serwera z powodem "aim + wh" i wrócił po minucie (wyrzucił sie by wyłączyć wh) Gdy chciałem rozpisać demo na AC to dziwnym trafem żadnego demka z hltv nie ma a ja dostałem bana za nic.

 

 

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=17093

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byle wtedy na serwerze i moge powiedziec ze z pewnoscia nie byl odpalony 

 

i to nie on siebie zbanowal "Gdy napisałem o tym na u@ dziwnym trafem admin wyrzucił się z serwera z powodem "aim + wh""

 

Po prostu jeden z graczy rzucil haslem ze odpal i reszta to pochwycila

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem przy tej sytuacji:

 

po 1. nie wywalił sam siebie tylko inny admin dał mu kika a przez zmianę amx na servie są inne powody i omyłkowo dostał taki a miał mieć afk

 

po 2. Arnaksik dostałeś od niego takiego bana przez to ze co chwile spamowałeś na u@ najpierw na no name ze ma czity a potem na każdego innego kto akurat Ciebie zabił

 

po 3. to ze dostałeś od niego bana to i tak dziw sie ze wcześniej nie dostałeś od innego admina bo dużo spamowałeś

 

 

 

Fakt ze powód podany przez admina no name jako ban, jest dość cwaniacki. Za dużo nerwów koledzy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak to proszę o HLTV z tamtej mapki. A jeżeli nie ma to o degradacje admina z powodem WH. Bo dużo ludzi się czepiało że gra na wh. I wszyscy gadali że ma info z tyłka. miał dostać kicka "afk" jak przed kickiem zabił ziomka pefidnie za scianą na fleshu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale inni jednak gadali. To że gadałem moja sprawa od tego jest Say i micro by gadać a napisanie 3 wiadomości że ma wh tak jak i innych kilku ludzi to wiesz. Proszę o demko z HLTV i zobaczymy czy miał wh czy nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arnaksik, powinienes wyluziwac, demko podejrzewam ze zostanie ci udostepnione jednak ty takze nie byles wzorem do nasladowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bronię go, sam bym Ci chętnie dał bana za ten spam co robiłeś. A wątpię byś ode mnie dostał tylko na 5min ;)

 

Koniec mojego wywodzenia sie, czekam na rozwój sytuacji w tym wątku. Pozdrawiam miłej gry 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


arnaksis, powinienes rownierz wiedziec ze gracz moze przejsc na spect, poinformowac adminow na u@ ze chcesz nagrac demko bo w przeciwnym razie otrzymasz kicka i nagrywac innego gracza badz admina, lezy to w twoim interesie, pamietaj na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehhhh że są problemy z logowaniem przez portal FB musiałem zrobic konto tymczasowe ;)

 

 

Panie Arnaksik czy jak Cie tam nazywaja 

 

Jesteś dla mnie śmiesznym kolesiem pierwszy raz Cie widziałem na serverze i już taką wiochę mi robisz, druga sprawa jeśli Twoim zdaniem grałem na WH lub innych wspomagaczach jest taka komedna w konsoli record to sie nazywa nagrywasz demko i pokazujesz poszczególne akcje które Ci śmierdzą, ja tak kiedyś zrobiłem na tym serverze i mnie docenili bo każdy mowił ze koleś jest czysty ja im udowdniłem moim mózgkiem i recordem w konsoli potem ukulałem film i przedstawiłem, i od tamtej pory koleś nie gra na serverze, też mogleś tak zrobić.

 

 

Myśle ze już tyle razy miałem ss na tym serverze robione ze mi się nudziło je dodawać, aż nagle napisalem podanie o admina docenili i dali, jak już kiedyś wposmniałem opiekunowi servera ze wyrażam zgodę na zrobienie mi ss podczas mojej gry. 

 

 

Moim skromnym zdaniem idz poćwicz z botami i słuchaj troche w słuchawkach kto gdzie idzie, a ze flesza dostałem na dywanie i widziałem zanim miałem leko gdzie koles jest to trudno FULL AUTO NIE ZAJEBAĆ SORRY za słownictwo bo niektórym brak mozgu w grze ;) pozdro 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Arnaksik

w sprawie demek musisz zgłosić się do S@ lub Opiekuna Sieci niestety nie wiem dlaczego nie ma demek w Tabelce Serwerów .

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

A i chciałem dodać jak ja zaczełem grać w cs'a to Ty kolego pewnie jeszcze srałeś w majty :D sorrki ale nie moge z takimi dzieciakami ;)

 

 

 

 

Ta wypowiedź byłą już totalnie zbędna ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A i chciałem dodać jak ja zaczełem grać w cs'a to Ty kolego pewnie jeszcze srałeś w majty :D sorrki ale nie moge z takimi dzieciakami ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dość tego spamu, czekamy na demko. Zgłoś się po nie do S@, lub Opiekuna.

 

Jak chciałeś zgłosić cheater`a, to powinieneś zadbać o dowody, wejść na spect i nakręcić kilka akcji.

 

Na chwile obecną brak dowodów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...