Skocz do zawartości
Gość Guest

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na adma l{rzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z adminem l{rzychu a mianowicie dzisiaj będąc na serwie zostałem wyrzucony za to że podobno "użyłem mocy przed upływem 15sek." uważam to za dość śmieszne ponieważ zostałem zbanowany za użycie "airstrike" a z racji że miałem platynki to dość mocno zairytowała mnie ta sytuacja, tym bardziej że po ponowanym wejściu na serwer sam użył KS przed upływem 15sek. chwile przed tym jak zostałem wyrzucony wyzwał mnie że nie potrafie grac inną klasą (a przecież nigdzie nie piszę że mam grać klasą wytyczoną przed admina) to nie pierwsza sytuacja gdzie zostałem poszkodowany przed tego admina.

 

 

 

Mam nadzieje że admin ten zostanie ukarany albo przynajmniej upomniany ponieważ jak wspomniałem to nie pierwszy raz w stosunku do graczy

 

 

 

Dziękuje za odczytani.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze z racji, że to jest skarga przenoszę temat, a Ciebie bym prosił o zastosowanie się do wzoru. Po drugie, bez dowodów, nie mam jak jej rozpatrzyć, więc prosiłbym o takowe - demko z hltv, ss,y. Po trzecie wycinek z regulaminu dotyczący tychże spraw:

 

 

 

 

 

13. 

 Nie strzelamy z j

akiejkolwiek broni, bfg, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_alexandra, de_dust2002, cs_estate, de_rats_1337 i inne, na których jest to możliwe przez pierwsze 10 sekund rundy.  (ban 30 min)

 

Moim zdaniem chodziło właśnie o to, więc rozpisz dokładnie sytuację, podaj mapę, czas, żebym miał jak wyciągnąć wnioski.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przypominam , że masz 24h na uzupełnienie wzoru oraz przedstawienie dowodów , brak dowodów oraz wzoru = się skargę za nie byłą i temat oczywiście zostanie zamknięty .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze nie używałem Ks'ów przed upływem 15 sekund, po drugie dostałeś tylko kicka więc nie rozumiem po co ta skarga bo równie dobrze mogłeś dostać bana więc powinieneś się cieszyć, a po trzecie nie wyzywałem Cię więc nie kłam. Jak nie masz dowodów to nie oskarżaj, bo tak to i ja mogę powiedzieć ze mnie obrażałeś albo czitowałeś. Z mojej strony to tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...