Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ogarnijcie go...

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:2015-02-20 19:20

Nick admina/gracza, który zawinił:Radka

 

Dowody:Zielony potwierdzi ze mnie oszukał/a

 

Świadkowie:Zielony

 

Uzasadnienie:Jak to mozna dac bana na 3 godz za oszustwo i sciane??? Ten czlowiek jest na maxa chory

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze mam nick Radek 

 

Po 2 człowiek o nick Zielony nie grał ponieważ dostał bana za Kampienie Snajperem :) (i widzę że dalej kłamiesz )

 

Po 3 Zaraziłeś przez ściane i wmawiałeś mi że to nie ty i "grozisz mi" również to widział bo również tam kampił ( ban na 3 godziny za ściana i usiłnie wmawiałeś mi ze to nie ty i się upierałeś po sprawdzeniu w konsoli byłeś to ty i dodam ze ismalu dostał heada :) )

 

Po 4 Pokaż dowody HLTV lub coś innego 

 

Po 5 obrażając mnie możesz dostać dodatkowego bana!

 

 

 

Chcesz ja mogę  dowodów podać sprawdzając w amxban moją osobę http://aquax2.unixstorm.org/banuj/search.php wchodzać na moją skromną osobę jako admina idzie sprawdzić że osoba Zielony została wczesniej zbanowana na 30 min, a ty poźniej ponieważ bany są rozpisane w kolejności banowania więc dlaczego kłamiesz pisząc że Zielony może potwierdzić że to nie Ty zaraziłeś???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Składając skargę należy przedstawić dowody , masz 24h na ich przedstawienie od momentu zbanowania . Brak dowodów uważa się za skargę nie słuszną i za niebyłą .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...