Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Admin eR.

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:niedawno

 

Nick admina/gracza, który zawinił:eR.

 

Dowody:http://speedy.sh/Cr82g/sss.bmp , http://speedy.sh/Y3qej/ssss.bmp

 

Świadkowie: FILO

 

Uzasadnienie:wiem ze rzadko admin przebywa na serwerze a jak juz wchodzi to daje bezsensowne bany :) rozumiem bany po 30 min za ping bo jest denerwujace to ale ban za bugowanie kondycji na 30 min? gdzie kondycja buguje sie na poczatku rundy a po zmianie broni na inna odbugowywuje sie sama i to nie jest niczyja wina :) za to wydaje mi sie ze nalezy sie kick bo to chwilowy blad serwera na danym graczu nastepna sprawa ban na mnie.. wiem ze to glupie 5 min ale czy nie mozna pisac na ogolnym juz nic? jak pisalam na u@ ze cziter gra admin wogole nie ragowal banowal sobie tylko ludzi w tym momencie za pingi dowody ze nic nie zrobilam i pisalam z innymi czy widzi pake czy nie sa na ss, wiem ze bylo emp ale przebiegal kolo paki i  poprostu ja widzial i o tym sobie napisalam ale wszechmocny dzis pan eR. nie pozwala pisac na ogolnym :) prosze o ostrzezenie dla admina :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałaś bana na 5 min za wykłócanie się że na EMP widać pakę.

 

A to że FILO to twój chłopak/Mąż , czy Bóg wie kto to nie znaczy że możesz robić ze mnie debila.

 

Na u@ wypisujecie CELE pisze wam na ogólnym że paki nie widać na EMP a ty mi odpisujesz że widać to dostałaś 5 min.

 

Co do bana za bugowanie kondycji nie dostał go gracz który gra pierwszy raz z resztą poczytajce regulamin a nie głupoty piszecie.

 

 

Koniec w tym temacie DOBRANOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiec tak powiem ze widzialem cala sytuacje i to ze pisala na ogolnym i rozmiawiala z innymi na temat czy widac pake czy nie to nie robila i nie krzywdzila nikogo innego tylko niewiem czemu ciebie? heh co tak cie zabolalo? widzialem pisala do ciebie na u@ ze czit itp a ty nic heh a przyczepiles sie i dales w tym przypadku bezsensownego bana ze niby robi z ciebie debila ;] a pisala jak widac na ss ze rozmiawiala z innymi a nie z toba na u@ i ci nie spamowala...a jesli chodzi o te bugowanie kondycji to jesli tego co ona wyzej niezauwalyles czemu sie i na ile buguje kondycja to juz ni emoja wina widocznie za malo czasu na serwerze spedzasz :)  i niech cie nie obchodzi kim ja dla niej jestem bo to juz nie twoja sprawa .. jak dla mnie bez snesowne byly twoje niektore bany dzis ale niech teraz wypowie sie ktos inny :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do bana za bugowanie kondycji to jest on nie słuszny ale nie ma na to żadnych odwodów wiec sprawa go nie dotyczy , z adminem o tym porozmawiam i myślę ze wszystko będzie ok .Co do twojego bana nie był on konieczny ,admin mógł Cie po prostu ostrzec ,paki nie widać  na emp , warto było wziąć pod uwgę ze gracz nie był zbyt spostrzegawczy , co do tego ze admin nie reagował na u@ nie przedstawiłaś żadnych dowodów wiec nic w tej sytuacji nie zrobimy .Z adminem najpierw porozmawiam a po tem wyciągnę konsekwencje bo widzę ze to nie pierwsza podobna sytuacja w jego wykonaniu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...