Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanko Mini Czarny ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mini Czarny Dziala JP

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, byłem adminem na wielu serwerach, najbardziej znany to hs-serwer już nie istniejący

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Kiedyś 9, teraz 7-8 bo nie grałem w cs'a ze 2 lata

 

Staż w CS-sie: 5 lat, Grałem jeszcze jako dzieciaczek :D

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Ponieważ w weekendy(nie wiem czemu)rzadko widze adminów a gram noo prawie 8 godzin :P I ogólnie chce pomagać w ogarnianiu serwera i tak jak wyżej pisałem mam już "jakie takie" doświadczenie w byciu adminem :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Teraz mam ferie to 4-5 w tygodniu, w weekendy wiadomo ze 2 godziny więcej...

 

Kontakt: Pw na forum (jestem często), skype : mariusz12215 , steam : MiniCzarnyDziałaJP

 

 

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Mini%20Czarny%20Dziala%20JP/80.72.40.110:27008/

 

 

 

Edit: Steam zakupione

 

Edit2: Ci co dali "NIE" z powodu braku Steam, niech spróbuje przemyśleć decyzje bo mam od wczoraj jakby ktoś nie wiedział ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- Obowiązkowo aktywne konto steam;

 

Napisze tylko tyle i chyba wszystko jasne...

 

Proponuje kurs czytania...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak. Praktycznie zawsze jak wchodze na serwa to jesteś, kulturalny, pomocny i ogarnięty + Wieeele godzin, przyda sie taki admin

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisze jeszcze post mam nadzieje ze nie bedzie to odebrane jako spam przez "wyższych" obowiazkowo konto steam wiec nie wiem czemu wy sie wypowiadacie i czemu ktoś z wyższych tego nie zamknie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorry wielkie ze napisze w podaniu, ale dzisiaj jestem umówiony na kupno steam także dzisiaj juz będę miał. Jeszcze raz wielkie sorry za pisanie w swoim podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na ten moment na NIE, zakup steama to wtedy zmienię zdanie.

 

 

 

Kryteria są jasne : aktywne konto steam.!

 

 

 

 

 

@@

 

Skoro steam zakupiony jestem na TAK, aktywny, pomocny ;)

 

 

 

A ty lesto synku nie zwracaj uwagi tatusiowi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie tylko ja stękam ;), czasem mnie po prostu ponosi, ale np. admin Sasanik chyba więcej narzeka :D Bynajmniej jak ja grałem ninja ;) (To był ostatni post w swoim podaniu, za te posty przepraszam, ale musiałem coś dodać)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

 

 

 

Wymagania

 

 

 

@Siwy

 

 

 

Wyjdź stąd, jak masz sapać pod kogoś podaniem :) Już sobie wyrobiłeś opinię na serwerze, to już odpuśc forum. Prosze :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem oczywiście na tak jesteś często na serwie ogólnie aktywny zwłaszcza w nocy gdy jest najwięcej cziterów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Noc- czyt. 23? Admin powinien być dyspozycyjny przez większość dnia wg. mnie, jak nie na grze to gdziekolwiek indziej, powłaź na ts, pogadaj z Nami. Poza tym w dzień Cię mało, Twoje komentarze odnośnie jakichś sytuacji które były "ala zgrzyty", były lekko żałosne i dziecinne. 

 

 

 

Nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Analny żartujesz sobie, tak? W dzień mnie mało? Zostawie to bez komentarza, oczywiście szanuje twoją decyzje :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...