Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> Ban ? Za co !!!?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dudek_Kox

 

Godzina, data zdarzenia: 16:09

 

Mapa: de_dust

 

IP: 192.168.2.106

 

Uzasadnienie: Siema , grałem sobie dziś rano na waszym super serwerze ( jak co dzień ) , ale dziś się zdziwiłem. Połączyłem się z servem , pograłem tak ok. 15 min i wyskoczył mi komunikat << You are banned >> . Nwm co zrobić . Pokazywało powód : ban .  Nie wiem nawet za co tego bana dostałem . Ja nie posiadam żadnych czitów typu... AIMBOT albo WH lub SH. NIE UŻYWAM TAKICH RZECZY!!! Myślę że ktoś wbił na mój nick i to on miał cheaty . Myślę że to zrozumiecie i mi pomożecie. Jesteście super administracją i całą grupą tego zarąbistego serva. Napiszcie co mam podać jeszcze aby pokazać że jestem niewinny.Pozdrawiam Dudek_Kox.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nicku znalazłem bana z 11.02.2015

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=7147

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

Mi chodzi o bana na serwie 500k lvl + DM. A tamtego bana sb nie przypominam  :nea: . Proszę o rozważenie bana z serwa nie 40k lvl tylko 500k lvl +Dm ok ?

 

 

Ban na tym nicku jest tylko z tego serwera , niezależnie od tego gdzie bana dostałeś to na pozostałe serwery nie wejdziesz i może masz bana na serwerze 45K nie wstawiłeś ssów a teraz chcesz nam coś wmówić .

 

 

 

 

 

EDIT#2:

 

 

 

Na IP "37.152.19.49" oraz SID jest ban za SG na respie na 30min ten ban już dawno wygasł żadnego innego bana poza tym na nicku z serwera 45k nie widzę . Najlepiej skopiuj to co Ci wyskakuje w konsoli gdy wchodzisz na serwer .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na nicku znalazłem bana z 11.02.2015

 

http://aquax2.unixstorm.org/banuj/ban_list.php?bid=7147

 

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

Ban na tym nicku jest tylko z tego serwera , niezależnie od tego gdzie bana dostałeś to na pozostałe serwery nie wejdziesz i może masz bana na serwerze 45K nie wstawiłeś ssów a teraz chcesz nam coś wmówić .

 

 

hahaha. przecież jak tamten ban jest z 12 . 02 z serwa 40k lvl a ja wczoraj grałem na 500k lvl i bana na serwer tylko 40 k dostałem a na 500k lvl osobno :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...