Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Ptk regulaminu sb


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio na Shoutboxie zauważyłem że spora liczba ludzi prosi o wypowiedzi w podaniach oraz wysyła do swoich podań linki .

 

 

 

Moją propozycją jest dodanie do Regulaminu ShoutBoxa 2ptk :

 

 

 

1. Zakaz wysyłania linków do podań swoich lub kogoś = 1ptk warn

 

2. Zakaz proszenia się o wypowiedzi w podaniach = 1ptk warn

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Richard dobrze pisze, jest to wkurzające i męczące a taka nagroda za podania i proszenie o sprawdzenie wypowiedzi mogłaby być nagradzana warnem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodałbym jeszcze, zakaz prosby o UnBana, wstawiania linków do ss itp. No i usunąć 14. Zakaz wstawianiaj linków YT., gdyż po wstawieniu linku Youtube w shoutboxie, nie wyświetla filmiku tylko link, sam dałem taką propozycję ;)

 

 

Co do UB mam zdanie podzielone ponieważ czasami temat o UB stoi 2/3h i każdy chce mieć UB jak najszybciej a z drugiej strony mamy na to 24h i lekko denerwuje mnie jak 3 minuty po wysłaniu tematu z prośbą o UB piszą na SB żeby ich screeny sprawdzić .

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

Zawsze jest jakiś UBT, a jak nie ma to często są admini serwerów. Ja sprawdzam co wejdę na forum dział DD2+DM bany, aby właśnie gracz za długo nie czekał. Jak wchodzę i widzę linki do SS`ów, skarg, podań, to mnie chwyta coś, co drugi post gościa to prosze o ub link ....

 

 

Nom zgadza się jest zawsze jakiś UBT ale są +/- tego ptk więc na razie z tym bym się wstrzymał a wprowadził w życie te które zaproponowałem w pierwszym poście .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest jakiś UBT, a jak nie ma to często są admini serwerów. Ja sprawdzam co wejdę na forum dział DD2+DM bany, aby właśnie gracz za długo nie czekał. Jak wchodzę i widzę linki do SS`ów, skarg, podań, to mnie chwyta coś, co drugi post gościa to prosze o ub link ....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...