Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Zmiana platformy na Only STEAM.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

 

 

Ostatnio na serwerze jest duża ilość osób grających na wspomagaczach.

 

nawet nie dawno na serwerze była jedna z osób która grała na wspomagaczach, a mianowicie na multihaku.

 

 

 

Ale mniejsza o tego nooba.

 

 

 

Chodzi o to by inni gracze mieli przyjemność z gry, a nie wychodzenie na spec i czekanie aż czciter łaskawie wyjdzie, no bo w godzinach 00:00 - 08:00. mało kiedy jest admin i zawsze tak bd. każdy ma życie prywatne i nie bd zajmował się banowaniem osoby grające na wspomagaczach w nocy, kiedy powinien spać. niby jest  te "/voteban" ale czy to działa to nie wiem, raczej nie skoro osoba grała przez dłuższy czas.

 

Wymienię plusy i minusy zmiany. każdy w postach niżej może dodawać swoje uwagi.

 

 

 

Steam.

 

 

 

Plusy

 

 

+

Gra staje się bespieczniejsza

 

+

VALVE samo banuje za używanie wspomagaczy. (tylko jeżeli włączona jest ochrona VAC) ban nie jest natychmiast.

 

+

Zero podszywania się pod czyjś nick. (każde steam_id jest inne, więc nie ma obaw że ktoś bd ksuł nam statystyki. (tylko jeżeli w pliku amx.cfg na ftp serwera zostanie zmieniony zapis na ID_steam.)

 

+

Darmowa reklama serwera/sieci. (Sporo os. dołącza do swoich znajomych klikając (dołącz do gry). no i jeżeli serwer się spodoba to dodaje go do ulubionych.

 

 

 

Minusy

 

 

(brak) Można pomyśleć że spadek graczy, ale biorąc pod uwagę to że osoby grające na wspomagaczach również skutkują do spadku graczy,. - moim zdaniem.

 

 

 

Non-Steam

 

 

 

Plusy

 

 

+

Większa ilość graczy. 

 

 

 

Minusy

 

 

-

Ciągłe użeranie się z osobami grającymi na wspomagaczach.

 

-

Podszywanie się pod nicki. 

 

-

granie z dziećmi po 11/15 lat

 

-

Utrudnianie gry.

 

 

 

 

 

To najważniejsze powody do zmiany. 

 

 

 

Co do graczy z NS którzy nie grają na wspomagaczach, Counter-Strike nie jest wcale taki drogi, a nawet można powiedzieć że bardzo tani, 10/25 zł to nie duża kwota. Można powoli zbierać i na pewno się uda kupić.

 

 

 

Proszę brać udział w głosowanie. A i nie słuchać adminów :D to wy tworzycie serwer i wy decydujecie o nim. co ma być zmienione a co nie. Bez was serwera by nie było i sieć by się tak nie rozwinęła, więc zapraszam do głosowania. A do adminów należy wykonanie zmian lub pozostawienie serwera tak jak został wbrew wyboru graczy 

 

 

 

 

 

STOP DLA GRACZY Z NON-STEAM !!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma szans, że to przejdzie. Spadek osób na serwerze byłby spory, choć sam chciałbym w końcu odpocząć od Maniola i typkom jemu podobnym co ciągle latają na aimach. Szczerze to jestem za tym pomysłem, lecz i tak nie przejdzie. Będziemy się non stop użerać z odpałami na zmiennym ip, taki jest CS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie ma szans, że to przejdzie. Spadek osób na serwerze byłby spory, choć sam chciałbym w końcu odpocząć od Maniola i typkom jemu podobnym co ciągle latają na aimach. Szczerze to jestem za tym pomysłem, lecz i tak nie przejdzie. Będziemy się non stop użerać z odpałami na zmiennym ip, taki jest CS.

 

 

 

 

Są dwa serwery only DD2 to dlaczego nie mogli by zrobić jednego serwera STEAM a  drugi Steam+Nonsteam.

 

Jest dużo sieci gdzie serwery są tylko steam i graczy mają, dlatego że nie ma problemu z takimi nobami z non steam.

 

 

 

Każdego było by stać na konto steam z grą. chyba że ktoś nie chce bo poco mieć bana jak może czasem po citować i ten ban mu nic nie zrobi bo zrestartuje ruter. albo przeinstaluje cs i ban z cfg znika. 

 

Dlatego takie coś trzeba tępić, na steam zagra na citach ale 2/3 razy i dostanie bana na grę więc sobie nie pogra, a cały czas kupować steam to by się nie opłacało, jeżeli gra czysto nie powinien się bać BANA na steam.

 

ludzie przecież wychodzą z serwera jak ktoś cituje, to wogle tak czy tak to wychodzi na to samo. 

 

 

 

Zdanie moderatorów było wiadome. mają rangę moderator to musza napisać że im to nie pasuje bo H@ by się złościł że są za :D ale teraz mamy takie czasy że trzeba innym w dupę wchodzić :P (każdy ma prawo wyrazić swoją opinię więc warn bd zbędny)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że jestem na Nie , mimo że zdarzają się osoby na nsie grające na czitach to jest również sporo osób na Nsie , które grają czysto i sporo czasu spędziły na serwerze dlaczego teraz mamy im to zabierać ? Zdecydowanie NIE .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli się przyłożycie to zmieścicie #1 i #2 w top 50 to myślę że można porozmawiać z aquaxem o #3 only steam. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości. Niestety samo steam wcale nie gwarantuje bezpieczniejszej gry. Widziałem ja houseDaking. ( czy jakos tak ) generował sobie identyczny SID jak mój i robił demolkę na serwerze. Wbrew pozorom największym wyzwaniem są cheaterzy na steamie.

 

 

Pzdrawiam

 

Joe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


joe. do końca pewności nie ma z tym co piszesz ale owszem cheat są i na steam. ale serwer zabezpieczony przez VAC pomaga steam łapać citerów.

 

 

 

Dobra propozycja z tym serwerem # 3 only DD2 only steam.

 

 

 

Poczekamy jeszcze na wypowiedź H@

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko graczy potracicie ,a poza tym czasami grają starsi ludzie którzy grają na ns bo w cs grają raz w tygodniu wiec po co im steam ?

 

glupi pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tylko graczy potracicie ,a poza tym czasami grają starsi ludzie którzy grają na ns bo w cs grają raz w tygodniu wiec po co im steam ?

 

glupi pomysl

 

 

 

 

Za CS płaci się tylko raz.

 

A grać może nawet raz na rok. 

 

 

 

Tylko że lepiej mięć NS wiadomo dlaczego.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem jak najbardziej na TAK ponieważ dużo stałych graczy ma już steam i często server jest zapełniony tylko steamami zamieniając go w only steam będziemy zyskiwać graczy tylko steam których jest bardzo dużo i nie było by problemów z odpalonymi ns/ami. Każdy ma swoje zdanie a najlepiej wiedza Ci co tam graja dużo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mały owszem masz rację ale only steam jest przeważnie tylko w nocy. Za dnia gra o wiele więcej ns niż w nocy. W ciagu dnia serwer będzie niemalże pusty (tak sądzę) dopiero pod wieczór/noc serwer się zapełni. Stracimy takim sposobem graczy a serwer na tym ucierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie masz racji jeśli w nocy server jest cały steam to jak w dzień miał by być nie pełny ? byłby tylko połowa graczy to ns to w dzien nie jest on pęłny steam ponieważ te ns blokują steamą wbicie na server :) żeby sprawdzić i się przekonać czy sie opłaca tak zrobić proponuje przed następnym postawienie jakiegoś servera zrobić próbny only steam a sami sie przekonacie że taki server by się wam przydał :) oczywiście przydał też by sie ten server  ponieważ admini na servie mogli by sie zająć bardzie graczami na steam i wyłapać wszystkich odpalonych:) wypowiedzi tych którzy nie graja na dd2 nie powinny być brane pod uwage. pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli serwerownia ma solidnie wyrobioną markę, to nie ucierpiałaby po przejściu z NS na Steam. Na początku byłyby lekkie problemy z zapełnieniem serwa, ale po krótkim czasie wszystko wróciłoby do normy.

 

 

 

Inna sprawa, że serwer Steam wcale nie gwarantuje o wiele większej ochrony przed haxami. VAC to obecnie śmieszny anti-cheat, a obejście jego zabezpieczeń jest dziecinnie proste. Ten, kto chce utrudnić życie graczom na serwerze, to i tak znajdzie na to jakiś sposób.

 

 

 

Najlepiej byłoby więc stworzyć trzeci serwer, który byłby only steam. Ewentualnie można by spróbować z blokadą dostępu dla graczy Non-Steam w godzinach nocnych, czyli w okresie największej plagi odpaleńców (chociaż nie wiem czy to w ogóle możliwe). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popieram i tak jak ktoś wyżej wspomniał sa 2 serwery only dd2 wiec nie było by problemu nony pójdą na 2 serwer :) a ten pierwszy będzie bardziej ogarnięty poza tym dzisiaj koszt steam z cs 1.6 to wydatek max 4 paku piwa :) wiec tych steamow jest naprawdę o wiele więcej niż kilka lat temu, a duża liczba osób grających na non pewnie posiada steam, tłumacząc ze na non maja więcej FPS ( to co oni komputer z komunii jeszcze maja ) tak poza tym to wiecie jaka jest prawda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 duża liczba osób grających na non pewnie posiada steam, tłumacząc ze na non maja więcej FPS ( to co oni komputer z komunii jeszcze maja ) tak poza tym to wiecie jaka jest prawda :)

 

 

 

 

Hahaha polac dla tego pana :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się że ten trzeci server tylko dla steam to świetne wyjście, chociaż na próbę dać. Sama kiedyś grałam na takim serwerze i problemów nie było.

 

Oczywiście nie obrażajmy każdego ns'a bo wielu z nich to na prawdę świetni gracze bez odpałów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@OptimaL widzę że reprezentujesz politykę Tuska, "Jesteś gorszy? Wyrównaj byt z lepszymi bo nie przeżyjesz." a u Cb wygląda to tak "Nie masz steam? Kup steam bo na tej sieci nie pograsz." Kurde niektórzy gracze pracowali długo na statystyki czy na wypracowanie renomy swojego nicku i teraz tak -pyk- mamy im to zabrać? W imię "usunięcia cziterów" ? Teraz czitowanie na steam czyli protokole 48 jest niemal takie samo na NS czyli prtk 47.. Wystarczy ściągnąć czit updateowany przy kazdym update VACbana. Co do #3 to tak jak napisał Mateusz będzie to jedyne wyjście.

 

 

Podsumując jestem na wielkie NIE!

 

 

PS: @OptimaL kupiłeś steama i teraz takie pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...