Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na admina stalion

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 19.40

 

Nick admina/gracza, który zawinił: stalion 

 

Dowody: moge dac hltv jak sie zaladuje http://hltv.1shot1kill.eu/srv23596/HLTV-1502151930-zm_energy_neon.dem.zip

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: to tak gralismy mape zm_energy_neon mody jakies sa co 2 rundy tylu asasin surv itp admin dal vote na arma moze dlatego ze chcial nabic sobie ap nie wiem ale jak mody sa co 2 rundy to po co dawac kolejne bo wyjdzie ze na mapie gramy 2-3 rundy normalne. Jak napisalem do admina po co daje vote to wlepil bana na 30 min za prowokacje admina rozumiem ze napisanie po co dajesz vote jak mody sa co 2 rundy to prowokacja za ktora nalezy sie ban to odezwanie sie tez mozna uznac za prowokacje. Wiec od teraz jak admin domnie cokolwiek napisze to uznam to za prowokacje i zrobie tak jak on tylko ze bana nie dam ale napisze skarge. Bo admin to uznaje wiec i moje bedzie musial uznac chyba ze sie przyzna ze niema racji.  Wiec radze ci stalion nie pisac domnie ani slowa bo ja to uznam za prowokacje tak jak ty. Bo tobie widze uwagi nie mozna zworcic chyba ze na forum bo zamiast normalnie odpisac to wolisz dac bana a potem sie dziwic ze lece na forum ale dziekuj samemu sobie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ŚMIECH ŚMIECH i jeszcze raz ŚMIECH! 

 

 

 

Zawracanie dupy moderatorom i opiekunom. 

 

 

 

Czekałem z niecierpliwością na tą skargę. 

 

 

 

Lubię czytać twoje skargi na innych graczy, ale jeszcze bardziej na mnie rozśmieszają mnie coraz bardziej (zawsze to samo i większość to kłamstwa jak ta skarga na mnie ale uwierz mi, że z uśmiechem na twarzy opiszę i przedstawię swoją wersję)

 

 

 

Pozwól, że ja przedstawię dowody i skomentuję. 

 

 

 

 

 

Uważasz się za dorosłą osobę, ciągle tylko słyszę jak rzucasz do innych słowami "dziecko" "dzieciaku" co może przyznać nie jeden gracz. A wiesz na ile lat ty wyglądasz pisząc takie skargi i tak się zachowując. Nie znam osoby na serwerze, która by o tb powiedziała dobre słowo, która cię lubi i się z tb dogaduję bo takiej osoby NIE MA i jeśli nie zmienisz swojego charakteru to nigdy nie będzie. 

 

 

 

Wracając do tej śmiesznej sytuacji.

 

 

 

1. Każdy admin ma prawo raz na mapę dać mod ARMAGEDON. Nawet gdyby było 10 rund ARMAGEDONU to ja i tak mam prawo zrobić VOTE i dać ARMAGEDON w 11 rundzie.

 

Jak o tym nie wiedziałeś o uświadamiam Cię. Vote zrobiłem TAK czy NIE. Wyszło tak. Czyli większość chciała ARMAGEDONU. Wiec w kolejnej  rundzie dałem. 

 

 

 

"admin dal vote na arma moze dlatego ze chcial nabic sobie ap nie wiemę"

 

Ja nie brałem udziału w armagedonie. Będąc na SPECT nacisnąłem M (żeby dać arma dla tych co nie wiedzą to po wcisnięciu klawisze M a pozniej 9 otwiera sie stronka z MODAMI) co wrzucilo mnie do TT czy do CT już nie pamietam ale nie byłem ani survem ani nemkiem bo przeszedłem po czasie.

 

 

 

Bana dostałeś za swój niewyparzony język i chciałeś mnie sprowokować pisząc "urzywaj głowy" co potraktowałem jako prowokacje (a inni by pewnie potraktowali to jako obrazę  , ale co mnie rozśmieszyło do łez to "urzywaj" przez "rz" haahhaah i ty się uważasz za dorosłą osobę?

 

To piszę się przez "ż" tak to ma wyglądać "używaj" zapamiętasz czy ci to wyjaśnić na podstawie  zasady ze słownika? Jeżeli czujesz taka potrzebę to zgłoś się na PRIV. 

 

 

 

Poniżej wszystko widać zaznaczone nawet jest. 

 

 

 

 

 

96410154055992528005.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kiedyś wytykałeś mi, że nie piszę po polsku. Przypomnieć ci? 

 

Napisałem "Ranley" zamiast "Ransley" co po chwili poprawiłem. Ty mi z tekstem, że nie piszę po polsku. Okk zgadzam się, ale po pierwsze twój nick nie jest po polsku po drugie ty robisz więcej błędów niż ja. Już nie mówię o polskich znakach typu " ę,ą,ł,ś,ć,ź itp), ale o używaj co napisałeś przez rz, o " niema" co napisałeś w tej  skardze na mnie a "niema" piszę się oddzielnie nie ma! Rozumiem każdemu zdarza się popełnić błąd jesteśmy tylko ludźmi, ale ty się do tego nigdy nie potrafisz przyznać a ja tak otwarcie mówię popełniam błędy mam do tego prawo.

 

 

 

Ty chyba nawet nie wiesz, że bana do 30min admin nie musi wyjaśniać, ale ja to zrobiłem bo jestem adminem otwartym na krytykę i nie dam się nikomu oczerniać publicznie. 

 

 

 

[align=center]Myślę, że po przeczytaniu tego osoby, które nie znają cię osobiście będą na cb uważali jak i na forum i na serwerze.[/align]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hahahah i  za slowa używaj glowy to nalezy sie ban hahahhahahah. ja ci zwracam uwage bo co 2 rundy jest jakis mod a to ze mozesz nie znaczy ze musisz mozesz dac komus bana lub nie wystarczy uzywac glowy. Wiec jak ty to uwazasz za prowokacje to ja ci pisalem kazde slowo wypowiedziane w moim kierunku uznam za prowokacje i tak jak ty mnie zbanowales na 30 min licze ze tez dostaniesz wtedy bana na 30 min. Bo jak widac na ss koles napisal kurwa smieciu i on bana nie dostal ty szukasz powodu aby zaczac klutnie. Ja chcialem po dobroci ale widze ze z toba sie tak nie da wiec jezeli lubisz czytac skargi to moge ci ich zapewnic dowoli.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja lubię skargi pisane przez Cb możesz je pisać codziennie abym je tylko zdążył czytać.

 

 

Dlatego, że lubię się ośmiać z twoich błędów ortograficznych (bo ty uważasz się za dorosłą osobę a mnie za dzieciaka) to jak się teraz musisz czuć jak cię dzieciak poprawia ja na twoim miejscu stracił bym do siebie szacunek, bo co to za dorosły człowiek jak go 19 latek poprawia? Piszesz "klutnie" przez "u" hahaha noo nie mogę i ty mi uwage zwracasz przemyśl to sobie. Teraz wytłumaczę ci jak to się piszę a mianowicie "kłótnie" przez "ó" zapamietaj. Zobacz ile się dzisiaj nauczysz od 19 latka dosorły człowieku.

 

 

 

Twoje błędnie napisane "urzywaj głowy" mnie osobiście uraziło bo to nie jest normalny zwrot grzecznościowy "Ja chcialem po dobroci ale widze ze z toba sie tak nie da " (i chyba się ze mną zgodzą użytkownicy ) kierowany do admina. Sugerujesz mi, że nie używam głowy co za tym idzie mózgu jak dla mnie to obraza czarno na białym. Bana dostałeś tylko na 30min już dawno zleciał więc po co tyle szumu robisz?

 

 

Ty myślisz, że jak czytają to inni to przed nimi błyszczysz i myślą, że ty masz racje, bo ja mam trochę inne odczucie.

 

 

Na serwerze z tb dyskutować nie będę bo to nie miejsce, ale tutaj można do woli, wiec jeśli coś masz do wyrzucenia do wal śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ci wyżej napisał mogę dać ARMA raz na mapę nie ważne ile jest modów i co ile rund. Skoro  ty nie potrafisz tego zrozumieć to nie wiem jak mam ci to wytłumaczyć.? 

 

Zresztą gdyby ludzie nie chcieli ARMAGEDONU to by zaznaczyli NIE a  wyszło na TAK. Nikt nie miał pretensji ani nie wyrażał niezadowolenia o przepraszam nikt oprócz cb.

 

 

 

Ja do cb nigdy nie pisałem "używaj głowy" tylko stosowałem zwroty kulturalny, czego tb zawsze brakuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bu ha ha ha ha ha mówisz ze o co ja się kluce? Pomyślmy o to ze za napisanie używaj głowy dajesz bana wiec tak za napisanie czego kol wiek nie stosownego nawet to nie musi być obraz lub prowokacja cokolwiek za byle słowo które nie będzie stosownego to ci obiecuje ze napisze skargę i wtedy pozwolę ci dać samemu sobie bana. Bo ty szukasz prowokacji zemna wiec ja będę się z tobą bawił tak jak chcesz zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Ja do cb nigdy nie pisałem "używaj głowy" tylko stosowałem zwroty kulturalny, czego tb zawsze brakuje.

 

 

widzisz zebys takie cos napisal na serwie juz by byla skarga bo to prowokuje mnie bo wychodzi ze nie mam kultury. i po twojemu juz bys musial dac sobie bana na 30 min tak jak mi bo sprowokowales mnie tak jak ja piszac uzywaj glowy i uznales za prowokacje. Szkoda ze to co piszesz na forum nie mozna uznac jako ze na serwie. wystarczyl 1 post i juz bys zarobil skarge to poczekajmy az wejdziesz na serwa z 1 mapy pewnie sie nazbiera z 2 skargi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oficjalnie oświadczam, że ja się z facetami nigdy w nic nie bawiłem i nie będę bawił. Znajdz sobie jakiegoś innego faceta do zabaw.

 

 

Ja mogę jedynie z tb podyskutować, ale jak będziesz pisał ze słownikiem ortograficznym bo juz powoli twoje błędy stają się żałosne.

 

 

Powtarzam ci kłótnie przez ó!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok, dosyć tej wymiany zdań . Spamujecie jeden przez drugiego i nic pożytecznego z tego nie ma macie sobie coś do wyjaśnienia to idźcie na PW . Jak dla mnie skarga błaha i nie słuszna . O każdą głupotę lecie ze skarga za miast składać skargi proponuje wam się jakoś dogadać . Mam nadzieję że M@ odpowiednio was wynagrodzą za ten lekki spamik .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Oficjalnie oświadczam, że ja się z facetami nigdy w nic nie bawiłem i nie będę bawił. Znajdz sobie jakiegoś innego faceta do zabaw.

 

 

 

 

widzisz znowu mnie prowokujesz 2 post 2 prowokacja w tym poscie wychodzi na to ze jestem gejem co mnie obraza i prowokuje widze ze sie rozkrecasz a jeszcze na serwa nie wbiles widze ze skargi beda sie sypac jedna po 2. 

 

wedlug twojej logiki bys dostal 2 bany po 30 min chyba ze uznamy to za obraze to pare h. Sam widzisz ze takie skargi beda takiego samego poziomu co ban za ktory dales ty banujesz za slowa uzywaj glowy to bedziesz musial sie banowac za slowa 

 

"Oficjalnie oświadczam, że ja się z facetami nigdy w nic nie bawiłem i nie będę bawił. Znajdz sobie jakiegoś innego faceta do zabaw."

 

bo jak nie dasz sobie bana w  takim momencie to wyjdzie ze nie jestes sprawiedliwy i nie oceniasz kazdego tak samo i wtedy nalezy ci sie jeszcze wiekszy ban

 

 

 

Richald ale skargi by nie bylo zeby takie cos uzywalo glowy bo jak typ pisze kurwa smieciu i nie dostaje bana a ja za slowa uzywaj glowy dostaje bana to sory ale to widac ze koles szuka prowokacji nie ja. Ja nie jestem osoba ktora mu odpusci chcesz sie tak bawic ja moge poleca skargi i wtedy sie posmieje. Bo dlamnie ten ban kolo tylka lata chodzi o to za co banuje a nie ze dal mi bana bo 30 min to  cale nic, ale jak ktos mu nie powie co on moze a co nie to bedzie robil co bedzie chcial a kazdy kto powie nie dostanie bana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie chce mi się już tego komentować to żałosne jest.

 

On powinien dostac bana za.publiczna obraze mnie na forum "Richards ale skargi by nie bylo jakby takie cos uzywalo glowy" to czysta obraza i co on za to nie zostanie ukarany ujdzie mu to płazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok niech mi da bana za te slowa a tobie za nazwanie mnie gejem i ze nie mam kultury chyba ze tobie ma to pojsc plazem bo sory ale to ty mnie w kazdym poscie obrazasz i prowokujesz a oczekujesz aby mnie banowali za cos co sam robisz jestes zalosny. Mowisz ze ile dalem skarg a powiedz ile dales mi bezpoctawnych banow? w kazdej mojej skardze gyven przyznawal mi racje co znaczy ze wasze bany byly bezpoctawne i to wy szukacie prowokacji. Bo ty uznajesz za prowokacje kazde slowo w twoim kierunku wiec i ja zrobie tak jak ty i bedziesz musial dawac bany bo inaczej wyjdzie ze jestes hipokryta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O przepraszam bardzo ja na cie gejem nie nazwałem. Tylko powiedziałem, że ja się z facetami w nic nie bawię. Wyraziłem prawdę. 

 

 

 

Guyver jak już nie "guyven"  i nie kłam, że w każdej bo nie w każdej. 

 

 

 

Zobacz dałem ci bana złożyłeś skargę pokaż gdzie Guyver przyznaje ci racje? Ja jej nie widze haha. 

 

http://multi-head.pl/topic/52288-skarga-na-admina-stalion/page-2

 

 

 

Kolejny raz kłamiesz.

 

 

 

Już się pogubiłem w twojej logice nie wiem czy się śmiać z tego czy płakać skompromitowałeś się próbując oczerniać mnie. 

 

Sam Richards przyznał ". Jak dla mnie skarga błaha i nie słuszna . O każdą głupotę lecie ze skarga za miast składać skargi proponuje wam się jakoś dogadać . Mam nadzieję że M@ odpowiednio was wynagrodzą za ten lekki spamik ." 

 

 

 

Przestań zaśmiecać forum takimi bzdurami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przyznajesz racje dla richalda ze ban nie sluszny ale go dales czyli jednym slowem szukasz problemow wiesz ze ja tego nie zostawie i wiedziales ze dam skarge ale mimo to dales bana. po 2 sam napisales ze piszac uzywaj glowy uznales to jako ze nie uzywasz mózgu wiec napisanie domnie "Oficjalnie oświadczam, że ja się z facetami nigdy w nic nie bawiłem i nie będę bawił. Znajdz sobie jakiegoś innego faceta do zabaw.. ja uznaje to ze uważasz mnie za geja bo tak kazdy zrozumie kto to przeczyta 

 

wiec tak albo bedziemy sie dalej w twoja gierke bawic czyli banowanie za byle slowa w moim przypatku to beda skargi bo bana ci dac nie moge albo przyznasz ze szukales okazji do klotni co widac i admin cie ukaże i bedzie koniec tematu. Decyzja zalezy do ciebie mi te 2 opcje pasuja

 

 

 

 

 

a sory masz racje nie w kazdej przyznawal mi racje w 1 nie przyznal ale na tyle skarg co dalem to chyba pokazuje kto ma racje a kto nie.

 

dales 1 link bo wiecej ich nie ma wiec jak tak bardzo chcesz to ja dam kilka i moge dac reszte jak chcesz

 

http://multi-head.pl/topic/52615-kolejna-skarga-na-radka/

 

http://multi-head.pl/topic/50704-skarga-na-admina-zm/

 

http://multi-head.pl/topic/50367-zamknięty-skarga-na-admina-target/

 

http://multi-head.pl/topic/44099-zombi-mod-ransley/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ile ty skarg na mnie dałeś? Teraz drugą a powiedziałeś, że w każdej ci przyznawał racje. ŚMIECH! 

 

 

 

Ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? 

 

 

 

Richard napisał: " Jak dla mnie skarga błaha i nie słuszna . O każdą głupotę lecie ze skarga za miast składać skargi proponuje wam się jakoś dogadać"  to znaczy, że ban słuszny jak piszę, że " skarga błaha i nie słuszna" a ty piszesz "przyznajesz racje dla richalda ze ban nie sluszny ale go dales czyli jednym slowem szukasz problemow " 

 

 

 

Co ty piszesz? Rozumiesz o czym my tutaj piszemy? Twoje słowa mijają się z prawda. 

 

 

 

 

 

Mówiłem Ci już abyś używał słownika? No mówiłem a ty znów popełniasz przedszkole błędy. Zobacz piszesz "przypatku"   

 

 

To się piszę "przypadku". Jeśli masz wadę/dyslekcje to się nie wstydź tylko przyznaj. Bo jakoś mi ciężko zrozumieć jak możesz takie błędy robić i pouczać innych i wołać do nich  "dzieci". 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli piszesz do mnie że będziesz się ze mną bawił to jak mam to rozumieć. Ja się z tb nie będę w nic bawił już ci mówiłem. Admin to nie zabawa tylko praca/obowiązek. Nie wiem jaką zabawę masz na myśli. 

 

 

 

Już dawno nie widziałem, aby ktoś do tego stopnia skompromitował się publicznie, szczerze ci mówię nie mów lepiej już nic wiecej bo to się obraca w twoją stronę.

 

 

 

Za co mam mnie admin ukazać jak ban jest słuszny, ty nawet zadnych dowodów nie przedstawiłeś. 

 

 

 

Ransley 

 

 

 

Co do skarg potwierdzonych przez Guyvera to pokaż mi taka skargę na mnie przez cb którą by Guyver potwierdził? Po co mieszasz innych adminów ja za nich nie odpowiadam tylko za siebie wiec mi pokaż  taka skargę na mnie która złożyłeś w której Guyver potwierdza twoja racje?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra starczy spamu jutro seba oceni jak uzna ze skarga słuszna to zrobię jak ty a jak nie i cie ukaże to temat uznam za zakończony i to tyle co mam do powiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie porostu poczekam na ocenę opiekuna i po jego ocenie zrobię to co powiedziałem bo opiekun ma 2 wyjścia uznać skargę lub przyznać tobie racje ja ci napisałem co wtedy zrobię albo to będzie koniec albo początek i zostaw to chęć odpisywania na potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowiesz się tego w swoim czasie zostawię to tobie do myślenia bo twój tok myślenia powala wiec trochę ci to zajmie ale my mamy czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obydwoje zachowujecie się jak małe dzieci (bez urazy), wasza wymiana zdań do niczego tutaj nie prowadzi, idźcie sobie na PW/steam/gg/ts'a czy gdziekolwiek. Co do skargi to nie słuszna a ban dawno minął. Koniec tego spamu i zamykam. 

 

 

 

PS. Jeżeli Opiekun będzie miał coś do dodania to otworzy temat i napisze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...