Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> <span class="ipsBadge ipsBadge_green">UB</span> Dziwny CS.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

 

 

 

Przed chwilą stała się rzecz dziwna. Dostałem bana za :

 

 

 

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : Band 

[AMXBans] Reason : ' sh ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN ' 

[AMXBans] Your IP : ' 89.68.65.15 ' 

[AMXBans] ========================================

 

 

 

a nigdy takich rzeczy nie używałem. Lubię grać fari play ale faktycznie jak wszedłem na serwer fps skakały od 4 do 100 a ping wyświetlało mi powyżej 200 chociaż w tabeli było tak jak zwykle 20. Poruszałem się jakbym miał sh. Dziś rano było wszystko ok. Takie rzeczy zaczęły się po wymianie karty graficznej ale jeszcze nigdy nie było tak jakbym miał sh tylko mnie lekko ścinało. Może ktoś z was powiedzieć mi o co chodzi ? Jak to możliwe ze rano było wszystko ok a teraz nagle mam auto sh ?? 

 

 

Proszę o pomoc.

 

 

Pozdrawiam Band. 

 

 

 

 

 

 

@@@@

 

 

 

Dziś wyczyściłem całego kompa z syfu programem AdvancedSystem Care i juz mam normalnie 60 fps.

 

Jak mogę dostać UB ? Lubiłem ten serwer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapraszam opiekuna @Underd0g do przedstawienia dowodów . Admin ma na przedstawienie dowodów 24h.

 

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

Mógłby ktoś dać UB ? :)

 

 

 

 

Nie otrzymasz UB , czekam aż Opiekun przedstawi dowody .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mógłby ktoś dać UB ? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszam opiekuna @Underd0g do przedstawienia dowodów . 

Admin ma na przedstawienie dowodów 24h.

 

 

 

 

 

 

 

Po prostu sądziłem , że jak czas minie to mogę dostać ub.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

dostajeszub.png

 

Witaj Graczu.

 

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj żeby grać czysto.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ehh jak zwykle wypowiadam się po fakcie, nie mam ostatnio za dużo czasu, sporo pracuję co widać po aktywności i tematy tworzone w tym dziale są nie opisane, podzielone na serwery czy cokolwiek i niestety wertowanie tego w poszukiwaniu ewentualnej skargi jest prawie niemożliwe, nie wiem jak mógłbym to ogarnąć, żeby widzieć taką ewentualną skargę..

 

 

Ale do rzeczy, w tej sprawie bana dostał gracz, który wydawał się używać speed hacka, takiego haxa nie trzeba jakoś specjalnie udowadniać, więc bana dostał bez wachania, jego ping wydawał się być normalny, może skakał, może nie, tego nie wiem, ale oprócz tego, że ja sam zauważyłem, że się dziwnie porusza, to jeszcze mi to zgłosiło ze dwóch graczy. Myślę, że potrafię odróżnić sh od lagów i tzw teleportów, ale zawsze mogłem się pomylić, nie jestem utwierdzony w przekonaniu o trafności mojej decyzji, w pewnym sensie popełniłem błąd, ale myślę, że nie ja jeden bym tak postąpił, mogę teraz jedynie przeprosić.

 

 

Mam nadzieję, że ta wypowiedź będzie traktowana jako wyjaśnienie, nie staram się niczego nią zmienić, bo wszystko się dobrze skończyło. Przykro mi, że kolejny raz wyjaśniam swoje postępowanie po fakcie.

 

Pozdrawiam.

 

 

Proszę o zamknięcie tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałem odnieść się do tego co napisałeś mianowicie .

 

 

 

 

Ehh jak zwykle wypowiadam się po fakcie, nie mam ostatnio za dużo czasu, sporo pracuję co widać po aktywności i tematy tworzone w tym dziale są nie opisane, podzielone na serwery czy cokolwiek i niestety wertowanie tego w poszukiwaniu ewentualnej skargi jest prawie niemożliwe, nie wiem jak mógłbym to ogarnąć, żeby widzieć taką ewentualną skargę..

 

 

 

 

Wysłałem wiadomość na PW z informacją o przedstawienie dowodów w tym temacie , szukać nie musisz ponieważ jeżeli jakakolwiek skarga jest / odwołanie gdzie potrzeba dowodów to admin banujący zawsze ode mnie otrzymuje taką wiadomość . I wtedy nie ma wymówek że ktoś nie wiedział o tym lub nie widział że jakaś skarga na niego jest .

 

 

 

1. scr.hu/5rb2/aom5q

 

2. http://scr.hu/5rb2/r2wqg

 

 

 

 

 

Dlatego też to co napisałeś, że nie widziałeś tematu że nie są odpowiednio podzielone jest troszkę nie na miejscu . Wystarczyło tylko wejść na PW i zapoznać się z tym . Moją wiadomość Odczytano: wczoraj, 22:30 więc praktycznie 2 dni po tym jak wysłałem ją do Ciebie , więc pretensje etc w tym przypadku możesz mieć tylko do siebie .

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...