Skocz do zawartości
 Mlodyy5

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> Podanie `Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `Mlody

 

Wiek: 14

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bardzo duże

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8

 

Staż w CS-sie: około 4-5 lat

 

Steam / NonSteam: Steam :)

 

Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty. Znam się na byciu adminem bardzo dobrze. Potrafię rozróżnić skilla od czita. Znam większość wspomagaczy do gry. Lubię przesiadywać na serwerze. Gracze na serwerze mnie lubią.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na CS'a poświęcam około 1-5h, na serwer od 2-5h :) większość tego czasu zazwyczaj gram na serwerze.

 

Kontakt: GG : 40164986, Steam : ?`Mlody?

 

 

 

Link do GameTracker'a:

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27027/top_players/?query=%60Mlody&Search=Search

 

http://www.gametracker.com/player/%60Mlody/80.72.40.110:27027/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE :

- Mala aktywnosc na forum.

- Doswiadczenie duze ? To znaczy jakie?

- Nie zglaszasz na u@.

- Widzialem Cie tylko raz na serwerze.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Konto na forum stworzone dla podania. Dla mnie najistotniejszy jest sam wiek kandydata, 14 lat? Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie.

 

- Ma 14 lat

 

- Konto pod Podanie

 

- amx? 7\8, Pewnie piszesz pluginy? Skoro takie duże doświadczenie z chęcią się czegoś od Ciebie nauczę :), Jeszcze nigdy pewnie nie byłeś adminem więc wyczuwam spore naciąganie

 

- 14 lat? Doświadczenie duże? Proszę Cie.... Chyba doświadczenie to mówisz o tym ,że grasz w Cs'a.... Tutaj chodzi o to by ogarniać pod innym względem.

 

 

Myślę ,że możesz poczekać jeszcze bo 14 lat to jeszcze mogły by być problemy, Nie obraź się no ale takie realia

 

 

Odnoszę się do komentarza niżej (Młody)

 

- Rozumiem Cię, Masz prawo być zdenerwowany ale teraz świadczy to o Tobie ,że się unosisz, nie uda Ci się teraz to uda Ci się za 14 dni... Młody jesteś, Ale Admina możesz dostać tylko musisz spełnić wszystkie inne wymagania a nie robić w połowie wyjątki :(

 

- Mój przyjaciel miał 14 lat gdy zaczynał na innej sieci, nie umiał kompletnie nic, ale grał dużo i dali mu próbnego, został najlepszym adminem na sieci (konkurs) no i nikt nie skreśla Cie, Tylko wystawiłeś sobie 7\8 AMX, Uważam ,że to dużo, Niektórzy jak piszą pluginy i się bawią w AMX'ie dają sobie dopiero 7\8, Więc nie zrozum Mnie źle...

 

- Możesz grać o innych porach ale godziny masz przegrane, 1500 minut, Ponad 20 godzin, Nikt Ci nic nie zrobi ale są inne punkty takie jak:

 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum; ( Miesiąc na forum jesteś) 13 postów, 2h,40 minut aktywny (Raczej spełnione)

 

- Minimum 16 lat; (Nie spełnione)

 

- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; (Spełnione)

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; (Nie wiem czy byłeś adminem i nawet nie miałem przyjemności z Tobą pisać)

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; ( Nie wiem bo nawet Cie na serwerze nie widziałem)

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; ( Mało z Adminów i osób Cie zna i nie mają o Tobie pojęcia więc raczej Nie Spełniasz)

 

- Minimum 20h przegrane na serwerze; (Spełnione)

 

- Posiadanie mikrofonu; (16 lat i dopiero można używać Micro albo mutacja, NIe spełnione)

 

 

Z powyższych punktów wynika: Mało Cie ludzi zna, Nie wiadomo czy jesteś pomocny i bezkonfliktowy, wieku nie spełniasz a w tej pracy to podstawa ,ponieważ gimnazjum jest często w okresie buntowniczym i nie wiadomo co odpali pod głową. Myślę ,że poznaj bliżej ludzi, pokaż się z dobrej strony i zgłoś za 14 dni znowu podanie, Nie poddawaj się i nie unoś się na forum jak widać poniżej... Stawia Cie to w złej sytuacji.

 

 

Nie porównuj się do nikogo... oceniaj Siebie i swoją pracę a nie kogoś. Nie sztuką jest zazdrościć komuś pełnego talerza, sztuką jest dać mu jeszcze z swojego by miał więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nacpany, zdziwiłbyś się ile potrafią niektórzy nawet 12 latkowie. Napisz do mnie na PW to ci napiszę gdzie byłem adminem w wieku 13 lat z znajomością AMX 6/10. Mutację przeszedłem lecz nie posiadam mikrofonu.

 

 

 

by_HackeD, konto wcale nie jest zrobione pod podanie (zobacz kiedy było robione konto, a kiedy złożyłem podanie). Adminem byłem dużo razy oraz miałem 3 serwery dobrze rozwinięte z kumplem, który chodzi ze mną do klasy. A co do wieku to nie zawsze wiek świadczy o dorosłości. Znam osoby które mają po 19-25 lat i są bardziej dziecinne niż osoby co mają 13-16 lat.

 

 

 

Amore, widziałeś mnie raz na serwerze, widocznie gram w innych godzinach niż ty. Co do doświadczenia jest ono spore bo jak napisałem powyżej miałem 3 serwery dobrze rozwinięte. Zgłaszam na u@ bardzo często, ale że akurat gram jak Cię nie ma tylko jest inny admin to skąd możesz wiedzieć czy zgłosiłem kogoś czy nie ?

 

 

 

Z mojej strony to tyle. Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...