Skocz do zawartości
Gość

Propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. mam propozycje/prośbę aby usunąć pewną rzecz która ( przynajmniej mi ) przeszkadza, a mianowicie podwójny pistolet, gdy jesteśmy dajmy na to w tt, i wybierzemy usp, czy inny pistolet, mamy 2 bronie. Wybraną przez nas broń, i glocka. Osobiście, mi to bardzo przeszkadza, zwłaszcza, że jest to serwer DM na którym liczy się szybkość, moim zdaniem powinno się mięć tą broń którą się wybierze a nie również podstawową, podczas szybkiej zmiany trzeba wybierać bron która chcemy, zamiast po prostu na nią przełączyć. W końcu wybieramy to, co chcemy, więc ktoś, kto chce biegać z glockiem, może go wybrać, więc nikomu ta zmiana by chyba nie zaszkodziła. Propozycja do rozważenia. 

 

 

 

   Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

myślę ze to dobry pomysł, mnie tez to denerwuje czasami gdyż gdy chce pobiegac z dgl to musze przełączać z usp/glocka na dgl heh

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problem w tym że opiekun "dupcia" niema dostępu do cvar'ów, a z tego co mi wiadomo to warto byłoby tam zajrzeć ;)

 

Ze względu na:

csdm_hold_many - Jeśli 1, gracz może posiadać wiele broni podstawowych i pistoletów. 

 

 

 

To raczej ma wartość 1, ale warto sprawdzić.

 

csdm_auto_drop - Jeśli 1, gracz automatycznie wyrzuci broń trzymaną w rękach jeśli wybierze inną w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...