Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> eR.?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Powod: 'obraza Admina'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: '83.23.245.28'

[AMXBans] =======================================

 

 

Dostałem bana BEZ OSTRZEŻENIA na 1 dzień za "patałachu", ponieważ wkurzyłem się jak Sam admin nie przestrzega regulaminu i stawia miny przy schodach. Jedyny admin na serwerze, który zapewne zrobił sobie samowolkę, bo nikt nie mógł mu nic zarzucić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja sobie nie pozwolę żeby przez twoje " Patałachu " śmiało się ze mnie połowę serwera.

 

Nie pierwszy nie ostatni raz pokazałeś swoją kulturę i nie tylko w moją stronę więc jak nie potrafisz się pohamować to nie graj w tą grę bo widzę że cię ponosi.

 

Co do min kolego jako jedyny na tej sieci gram cały czas klasami które ich używają więc regulamin mi nie grozi w tej kwestii :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ponosi mnie, jak widze, że nawet admin nie musi przestrzegać regulaminu. Rozumiem obraziłem Cię, ale nie aż tak, żebyś mnie musial wywalić na 1 dzień. Wystarczyło 30 minut, albo napisać, żebym zamknął papę i po sprawie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2. Nie obrażamy innych graczy oraz ich rodziny. (Ban od 30 minut do tygodnia w zależności obrazy)

 

5. Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem.

 

 

Złamałeś 2 pkt regulaminu.

 

 

Ciesz się kolego że ten regulamin się zmienił bo kiedyś kiedyś w regulaminie był ban za obrazę admina na tydzień bez dyskusji.

 

To nie pierwszy raz zalazłeś mi za skórę i miarka się już przebrała z reguły odpuszczam ale ty już nie pierwszy raz przesadziłeś ja nie będę z siebie robił pośmiewiska bo nie potrafisz się zahamować.

 

Kiedyś też tak robiłem i uwierz mi to nie popłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...