Skocz do zawartości
Lesto

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie by Lesto

Rekomendowane odpowiedzi

Wzruszające jest to jeżeli admin nie zareagował na twoje pisanie u@ bo byl sam na full serwie a ty  grozisz na steam jakimiś skargami na forum to jest śmieszne. Tak to My się bawić nie będziemy.

 

 

 

Dorośnij chłopaku.

 

 

 

Nie darzę sympatią takich ludzi. Dobrze ze u nas w składzie adminow nie ma takich.

 

 

 

Jestem na Nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie darzę sympatią takich ludzi.

 

 

Jestem na Nie.

Nie szukam przyjaciół w Cs więc jest mi to obojętne co o mnie sądzisz.

 

Szanuję twoją dwcyzje.

 

 

Odwołując się to też, że zgłaszam ci na u@ gdy jesteś sam. Co mam zrobić jako gracz? Bana mu nie dam więc mogę jedynie wam adminą to zgłosić. Skarga nie poszła bo uznałem, że o byle co mnie ma po co skargi składać. Jednak jako admin masz obowiązek dbać o serwer a nie grać i nie zwracać na nic uwagi.

 

Dziękuję za uwagę.

 

I wymówki typu "sam byłem na serwerze przy Full" nie są żadnym usprawiedliwieniem. Składając podanie musiałeś liczyć się z konsekwencjami funkcji admina. Więc teraz nie wmawiaj ludziom, że ciężko było wszystko ogarnąć. Bo jak się gra i nie ma HLTV ciężko cokolwiek udowodnić szczególnie adminowi. Zamiast grać mógłbyś spokojnie wejść na spec i posprawdzać zgłoszenia. Jednak tak jak pisałem bez HLTV ciężko cokolwiek udowodnić.

 

Jeszcze raz dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nie szukam przyjaciół w Cs więc jest mi to obojętne co o mnie sądzisz.

 

Szanuję twoją dwcyzje.

 

 

Odwołując się to też, że zgłaszam ci na u@ gdy jesteś sam. Co mam zrobić jako gracz? Bana mu nie dam więc mogę jedynie wam adminą to zgłosić. Skarga nie poszła bo uznałem, że o byle co mnie ma po co skargi składać. Jednak jako admin masz obowiązek dbać o serwer a nie grać i nie zwracać na nic uwagi.

 

Dziękuję za uwagę.

 

I wymówki typu "sam byłem na serwerze przy Full" nie są żadnym usprawiedliwieniem. Składając podanie musiałeś liczyć się z konsekwencjami funkcji admina. Więc teraz nie wmawiaj ludziom, że ciężko było wszystko ogarnąć. Bo jak się gra i nie ma HLTV ciężko cokolwiek udowodnić szczególnie adminowi. Zamiast grać mógłbyś spokojnie wejść na spec i posprawdzać zgłoszenia. Jednak tak jak pisałem bez HLTV ciężko cokolwiek udowodnić.

 

Jeszcze raz dziękuję za uwagę.

 

 

 

 

Heheheheh ale się uśmiałem czytając ten post :) 

 

Widać że nigdy nie miałeś admina a tym bardziej na servie z 32 slotami, nie raz gdy jesteś sam z adminów naprawdę ciężko jest ogarnąć wszystko gdy pisze Ci nie raz 15 osób na u@ i to nie raz nie jest kwestia 2-5 rund ogarnięcia wszystkiego.

 

Powiem tak chciał bym żebyś się sam przekonał ale jak dla mnie nie zasługujesz na admina...

 

Jak napisał Wandi odświeżasz temat wypowiadasz się w nim to lekka przesada...

 

Ja po napisaniu podania czekałem kolo miesiąca na rozpatrzenie/przyjecie a Ty niecierpliwisz sie po paru dniach tak jak by zależało od niego Twoje być albo nie być :OOOO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutejsza dyskusja zmusila mnie do wypowiedzenia sie. To co czytam w tym podaniu to jakis zart jest. Dziwie sie ze wyzej postawione osoby nie karza za glupie dyskusje i wzajemne nabijanie postow. A lesto? pokazujesz caly czas ze jednak wiek ma znaczenie i nie od parady jest wymagane ukonczenie 16 roku zycia, ile juz nabiles postow w swoim podaniu? Tragedia. Zmieniam swoja pierwsza ocene i zdecydowanie jestem na NIE

 

 

 

- Minimum 16 lat;

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;

 

 

 

Tu sa punkty z wymagan ktorych nie spelniasz. Wiec moim zdaniem do zamkniecia jest ten spam. 

 

 

 

/edit

 

Doświadczenie (w byciu adminem): jeszcze nigdy nie sprawowałem tej funkcji i chciałbym nauczyć się czegoś nowego

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę , że tyle co potrzebne adminowi ogarniam

 

 

 

To juz wogole zadziwiajace, nigdy nie miales admina wiec skad mozesz wiedziec ile i jaka wiedza jest potrzebna do sprawnego dzialania jako admin?

 

Pytanie retoryczne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...