Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga na SatiVa !

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: teraz

Nick admina/gracza, który zawinił: SatiVa

Dowody: Co tak naprawde napisalem ? http://www71.zippyshare.com/v/a1Yt2Pp8/file.html

Świadkowie: no chyba wszyscy..

Uzasadnienie:Jakis koles mnie zabil info nie wiem skad mial.. ale dobra zdenerwowalem sie napisalem jaki wh kurwa a wlasnie ze nie ze wskazalem tej osoby kto ma wh .. A tu nagle dostalem bana czity na u@ no chyba ziomek sie lekko pomyliles.

 

 

 

 

 

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl

[AMXBans] Reason: 'czity na u@ zglaszamy.'

[AMXBans] Duration: '30 minutes'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1318818388'

[AMXBans] Your IP: '178.37.89.87'

[AMXBans] =======================================

 

@ Kolego... Chcialbym ci to podkreslic ! 14. Zgłaszanie czitów nie na u@ jak i nadmierne spamowanie będzie nagradzane 5 minutowym banem.   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ban już minął możesz wracać do gry . Admina upominam aby zapoznał się z regulaminem i nie wymierzał kar według swojego taryfikatora . Temat podsyłam do Opiekuna Serwera który podejmie dalsze kroki w tym temacie .

 

 

 

EDIT:

 

 

 

 

 

 

Spamowałeś na say'u ciągle, nawet napisałeś, że admin Sativa ma wh, a to to jest raczej śmieszne. A tak to do spamowaniu na say o czitach, równie dobrze Sativa mógłby ci dołożyć bana za kulturę, której nie przestrzegałeś. Pisałeś dla żartów, że gracz ma wh po czym się tym chwaliłeś na sayu. Piszesz i burzysz moją reputację np. słowami "Jak się czujesz moja podszywko, gdy jesteś słabszy ode mnie. Pojawiłeś się jakieś 3 dni temu i robisz zamieszanie.

 

 

 

 

Jeżeli spamował trzeba było ukarać go banem 5minutowy jeżeli by nie poskutkował wtedy 30 min a tak z miejsca 30min to trochę przesada :)

 

 

Byłem przy całym zajściu i Haq ma racje. Opisał dokładnie to co się dzieję od kiedy się pojawiłeś. W takiej sytuacji wydaje mi się, że Sativa nie powinien otrzymać żadnej kary.

 

 

Co do kary , link do tematu wysłałem już do [member=Ania ;)] , czekajcie cierpliwie na odpowiedź od niej .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spamowałeś na say'u ciągle, nawet napisałeś, że admin Sativa ma wh, a to to jest raczej śmieszne. A tak to do spamowaniu na say o czitach, równie dobrze Sativa mógłby ci dołożyć bana za kulturę, której nie przestrzegałeś. Pisałeś dla żartów, że gracz ma wh po czym się tym chwaliłeś na sayu. Piszesz i burzysz moją reputację np. słowami "Jak się czujesz moja podszywko, gdy jesteś słabszy ode mnie. Pojawiłeś się jakieś 3 dni temu i robisz zamieszanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Haq no przykro mi mam nick taki wszedzie . Nic ani nikt tego nie zmieni musisz sie z tym liczyc :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Haq no przykro mi mam nick taki wszedzie . Nic ani nikt tego nie zmieni musisz sie z tym liczyc :)

 

 

Powtarzam ci to ciągle i powtórzę ci to jeszcze raz, może masz ten nick wszędzie, ale ja mam tutaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest
Powtarzam ci to ciągle i powtórzę ci to jeszcze raz, może masz ten nick wszędzie, ale ja mam tutaj

 

przepraszam ze sie jeszcze wypowiem , ale ja tez tu mam taki nick nie zmienisz tego czaisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz Haquu notorycznie zgłasza czystych graczy nagminnie denerwując adminów, podważa decyzję, obraża o czym przekonałam się sama oraz s@ @Malu. Nie zmienia to oczywiście faktu, że admin przesadził z długością bana  i zostanie upomniany. Przypominam też, że obowiązki admina to jedno ale nadużywanie u@, aby porobić sobie żarty z adminów to drugie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...