Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> [REDAKTOR] Kristo

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Robert

 

Wiek: 15 lat

 

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam: Kristo >> Multi-Head.pl

 

Staż na forum: 6 miesięcy

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Oczywiście, byłem już Redaktorem na Multi-Head.

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Admin DM TOP MAPS, Redaktor FanPage, Redaktor, Prowadzący Q&A.

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Nie potrafię dokładnie określić ale myślę że teraz już jest dobrze.

 

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Teraz mam ferie więc praktycznie cały dzień.

 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

 

 

[align=center]Zapraszam do przeczytania wywiadu z sieciową pięknością :P, czyli Olcią.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]80490955096107056568.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hej Olciu. Jest mi bardzo mi miło że zgodziłaś się na wywiad, na początku przybliż nam bardziej swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No witaj Robercie ;) A więc cóż nazywam się Ola, 1 marca skończę 19 lat , mieszkam na Śląsku dokładniej okolice Żor. Interesuję się sportem, trenowałam kiedyś siatkówkę, biegałam, byłam w klasie sportowej dlatego tak wyszło, ale niestety trzeba było zakończyć, może kiedyś do tego wrócę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pracujesz gdzieś, czy może jesteś na tak zwanym utrzymaniu rodziców ?

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No niestety nie pracuję, uczę się i mam praktyki w garniturach tak więc mam tam marne grosze, zawsze coś..no ale jestem na utrzymaniu mamy, która niestety nie pracuje ale jakoś dajemy sobie radę.. tata zmarł.. tak więc mieszkam w domu z mamą, bratem jego żoną i ich dzieckiem

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To pewnie brakuje Ci taty, planujesz w przyszłości mieć swoje cztery ściany i założyć pełną szczęśliwą rodzinę ?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Owszem brakuje, wszystko nastąpiło tak nagle... zwłaszcza, że to było dzień przed Wigilią... no ale cóż takie jest życie... Wiadomo, każda kobieta tego pragnie... chciałabym się wyprowadzić, znaleźć szczęście i być może założyć rodzinę, po prostu czuć się szczęśliwą

.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście jak każdy Olciu, takie życie :(, Ja też miałem parę drastycznych chwil, przejdźmy bardziej do Twojego życia prywatnego, znalazłaś już swoją miłość życia lub masz chłopaka ?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No tak racja.. Nie, nie mam chłopaka, przyjdzie czas to będzie

.

 

Mam nadzieje, zaprosisz mnie na swoje wesele, Opisz czym zajmujesz się dzień w dzień ? :).

[/align]

 

[align=center]

 Jeśli do niego dojdzie to owszem, to bym chyba połowę MH musiała zaprosić ;d, Jak już mówiłam uczę się, zmieniłam z technikum fryzjerskiego na ZSZ, zmieniłam także zawód na sprzedawcę.. Po szkole i praktyce zazwyczaj gram w cs'ka ;D także siedzę na naszym kochanym forum i ts ;d oczywiście nie spędzam tylko wolnych chwil przez kompem, wychodzę także ze znajomymi na jakieś piwko czy coś, troszkę się rozerwać

.

 

 

Piwko, nie ładnie pić piwko, to jest nie zdrowe, phii co ja mówię, piwo jest zdrowe, dlaczego postanowiłaś zmienić zawód i szkołę ?.

[/align]

 

[align=center]  [/align]

 

[align=center]Racja wolę wódkę ;d. Dlatego, że jestem za nerwowa na fryzjerkę, poza tym to trzeba czuć, a kolejna sprawa to nie zawód na technikum lecz ZSZ, więc poszłam na sprzedawcę i tak zostało

.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Eee pojadę do Twojego miasta i do Twojej kasy podejdę, dasz mi wszystko za free, życzę Ci powodzenia w zawodzie sprzedawcy, przejdźmy bardziej do MH, jak znalazłaś się na Multi-Head ?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ojoj, to nie jest takie proste, Na Multi-Head właściwie przypadkowo.. wbiłam na serwer wtedy jeszcze na non steam.. grywałam sobie troszkę czasu tak, ponieważ ukradli mi mój steam.. musiałam ogarnąć sobie nowy.. po czasie znów grałam. Właściwie to dzięki @jar|luki jestem tutaj.. Za to mu gorąco dziękuję ;).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To cóż takiego zrobił jar|luki, że dzięki niemu zostałaś na MH

?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]  Miałam z nim bardzo dobry kontakt, od początku jak się tu pojawiłam.. Bardzo mi pomagał w sprawach dotyczących serwera i nie tylko.. Po czasie zarejestrowałam się na forum, zdobyłam rangę admina jak i poznałam wiele wspaniałych osób.. To forum jak i te osoby są dla mnie odskocznią, potrafią zawsze pocieszyć..

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A pewnie zwłaszcza Ja, chciałabyś w przyszłości zostać kimś bardziej ważnym na forum, Moderator czy UBT ?.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] 

Owszem chciałabym.. nie powiem, że nie, ale na wszystko trzeba sobie zasłużyć jak i zapracować.. to jest bardzo duża odpowiedzialność, może kiedyś coś się zmieni, zobaczymy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] 

Mam nadzieje, chciałbym Cię zobaczyć w zielonym kolorze :D, Jak zaczęła się Twoja przygoda z cs'em ?

.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaczęłam grać przez koleżankę, kiedyś tam coś pykała, ona przestała a mnie wyciągłam i to bardzo. Przynajmniej idzie się troszkę wyżyć.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] 

Założę się kto Cię najbardziej denerwuje na MH, taki mały gnojek o przezwisku Arbuz @Kristoktóre dostał od Malu :P, zgadzasz się na przeprowadzenie Podręcznika gracza cs'a

?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nie to nie on ;d Pewnie, że się zgadzam.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]PODRĘCZNIK GRACZA COUNTER STRIKE

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]DD2 czy INF

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście że DD2 <3

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4A1 czy AK47

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]M4A1 <3

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@Malu i i @FiGhT3r

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiadomo, że i @Strajk zawsze bardzo pomocni i mili, można zawsze na nich polegać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]@aquax czy @555_dni

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pomiędzy naszymi H@ nie będę wybierać, Faworytami są oboje, zawsze bardzo pomocni, mili.. dużo by tu wymieniać.. Dzięki nim jest nasza sieć! Bardzo się starają by było jak najlepiej, Matiś to wariat, zawsze wesoły i pomocny, pocieszyć potrafi.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]CT czy TT

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zależy od mapy ale raczej CT

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]AWP czy Scout

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]AWP

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubisz serwer DM TOP MAPS, bo ja kocham :D

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Taaak, uwielbiam grać na tym serwerze, ale zawsze się tak wkurzam bo czasami się zrodzę i głowa od razu..

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]---------------------------------------------------------------------------------------------------

[/align]

 

[align=center]Dziękuje Ci za przeprowadzenie Podręcznika Gracza Counter Strike, teraz zapodaj nam Twoją ulubioną nutkę ?

.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ogólnie bardzo lubię smęty o życiu ale nie podam tytułów może lepiej.. Tak więc ta piosenka zawsze mnie podtrzymuje na duchu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Fajna nuta, to teraz podeślij nam jakiegoś suchara :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ależ proszę bardzo :P

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]262b4a43ccbdc7a55d9ae13430e7492e_by_suchary.jpg

 

 [/align]

 

[align=center]Spoko suchar, na koniec naszego wywiadu chciałabyś kogoś pozdrowić ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pewnie pozdrawiam Całą sieć Multi-Head! i Oczywiście Ciebie Robercie, dziękuje za wywiad ;)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również dziękuje do zobaczenia na MH :)

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center]

 

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]

 

 

 

 

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


, moja śliczna:* Aż chce się na Ciebie patrzyć :).

 

 

 

Co do Ciebie - @Kristo, widać, że się starasz.

 

Jestem pełna podziwu jak ostatnio angażujesz się w sieć i zdecydowanie masz moje TAK!

 

 

 

Tylko nie rezygnuj już z rangi redaktora, taka moja prośba do Ciebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK

 

+starania

 

PS: jeżeli piszesz zdanie i na końcu znajduje się pytajnik to zawsze pisze się tak? a nie ze spacją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png


Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.


Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...