Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

fabi0 ;)


fabi0

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótce się przedstawię.

 

 

 

Nazywam się Fabian, ukończyłem 17 wiosen, w tym roku 18 będzie, z czasem bardziej to się starzeje.

 

Jestem zameldowany na obszarach województwa Opolskiego, a dokładniej rzecz biorąc w jego

 

stolicy czyli Opolu. Interesuję się obszernie graffiti od 7 lat w dodatku uwielbiam taniec,

 

dlatego też ambitnie uczęszczam na warsztaty taneczne z Poppingu. W dodatku mogę dodać,

 

iż uwielbiam sobie zapalić niejakiego blanta usiąść do kartki puścić dobrego bita i zabrać się

 

za to przy czym mógłbym siedzieć całymi dniami, nie zważając uwagi na jakiekolwiek prośby ze strony

 

rówieśników. Jestem sympatycznym chopcem o urokliwej posturze  :D

 

nie no, żeby nie wyglądało nie jestem żadnym narcyzem.

 

Potrafią się pośmiać, żartować, ale również szybko się denerwuje :)

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, mam nadzieję, że zawitam do was na dłuższy okres niż jednego miesiąca.

 

Na serwerach panuje poziom, który mnie zadowala, stąd plany na dłuższy okres goszczenia u was ;)

 

 

 

Kieruję się instynktem oraz własną twórczością. Ktoś mnie zapyta dlaczego takie zainteresowania?

 

Wydaje mi się, że człowiek zawsze znajdzie coś co go interesuję, dlatego też z mojej strony

 

takie hobby. Mogę dodać, że uwielbiam adrenalinę, a jeżeli chodzi o graffiti to jak najbardziej

 

w tym sporcie występuje ta cecha. Odznaczam się mega poprawną polszczyzną, czasami

 

ludzie odbierają to w sposób przechwalania się, aczkolwiek nie zwracam na to uwagi.

 

Lubię czytać książki przeważnie komedie dramaty bądź inne tematy,

 

stąd mój zasób słów jest, wydaje mi się bardzo szeroki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...