Skocz do zawartości
Cthulhu2

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span>[REDAKTOR] Cthulhu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Imię:

Daniel

Wiek:

20+

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]:

Gadu Gadu

Staż na forum:

31 dni online

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:

Jestem recenzentem od prawie miesiąca i dobrze wywiązuje się z funkcji.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:

 Grafik, Recenzent, Zbanowany :P

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:

Dam 7/10 szału nie ma, wspomagam się dodatkami w przeglądarce :)

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskie

j: Tyle samo co dla innych rang. Siedzę na MH tylko ze względu na forum i nic poza tym. Większość dnia, ponad 70% spędzam przy laptopie, z tym wiąże się moja praca, oraz hobby. Filmy oglądam codziennie a więc z recenzjami nie mam problemów. To samo z grafiką, nie potrzebuje siedzieć przy zleceniu cały dzień, po prostu jak mam pomysł na zlecenie to je robię, nie tracę czasu na szukanie poradników itp. Z tymi rangami co mam teraz uwijam się tak jak trzeba i nikt nie ma zarzutów. Ranga redaktorska byłaby dla mnie wyzwaniem :) Lubię rozmawiać z ludźmi i chciałbym tym samym wnieść coś na forum.

 

Przykładowy wywiad:

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zapraszam do wywiadu z @.Meli![/align]

 

[align=center]5ncz.png[/align]

 

[align=center]Cthulhu

[/align]

 

[align=center].Meli

[/align]

 

 

- Witaj! Czy możesz się nam przedstawić i powiedzieć ile masz lat?

 

@.Meli - Siemka! Mam na imię Amelia i mam 21 lat.

 

 

- Jakbyś się opisała w kilku zdaniach ?

 

@.Meli - Jestem szczerą do bólu osobą, odpowiedzialną i wytrwałą w swoich postanowieniach. Dużo żartuję i ogółem lubię się dużo śmiać, rzadko mam zły humor. Łatwo zarazić mnie 

śmiechem, ogólnie to sama czasami nie wiem z czego się śmieje o.O. Łatwo się denerwuję i dużo przeklinam, oczywiście nie przez mikro :D Do gry w cs'a wkładam dużo skupienia. 

 

- Masz jakieś rodzeństwo, lub jakieś zwierzaki?

 

@.Meli - Tak mam 2 ożenionych braci i kota.

 

 

-  A kot? Singiel czy tez ma partnera ? xD

 

@.Meli - Singiel. Kastrat :D

 

 

- Ała...ok. Zmiana tematu. Jak wygląda twój przeciętny dzień?

 

@.Meli - Haha, chodzę do pracy niestety.. Godziny otwarcia są od 8-20, od poniedziałku do niedzieli. Wiec jak widać, mam mało czasu dla siebie. A jak mam wolne to impreza, dopóki jestem młoda.

 

 

- A na czym polega twoja praca? Jesteś jakoś wysoko postawioną osobą w jakiejś poważnej firmie ?

 

@.Meli - Dokładnie TAK! Sprzątanie samochodów jest bardzo poważne:D Pracuje na myjni, sprzątam i zarabiam, nie narzekam:P Czasem i umyje autko.

 

 

- Czym się interesujesz, jakie masz hobby ?

 

@.Meli - W sumie wszystkim po trochu. Czerpie wiedzę z czego mogę: motoryzacja, kuchnia, zwłaszcza tradycyjna, lubię wędkować w ciepłe letnie noce, pograć w piłkę sitkową i ulubione... jeździć samochodem. Niestety nie mam prawka (jeszcze), ale czasami się zdarzy że poprowadzę i czuje się jak w niebie. 

 

 

- Pisałaś o imprezach, Więc napisz nam, jak lubisz spędzać wolny czas?

 

@.MeliUwielbiam spędzać go z moim mężczyzną :) Gotowanie razem, jedzenie razem, zmywanie...jaaa... i filmy! Najlepiej spędzony czas :) A jak impreza, to wśród najlepszych znajomych i raczej na spontanie. Oczywiście lubię też długie gorące kąpiele, na które czekam po przyjściu z pracy:p

 

 

- Mam tylko nadzieje że ci teraz nie przeszkadzam z tą kąpielą xD A jakie są twoje wymarzone wakacje ? Przypuszczam że na 100% ze swoim mężczyzną :)

 

@.Meli - Trafiłeś w dziesiątkę! Wymarzone? w kosmosie :D!! hehe ale najpierw Karaiby lub jakieś inne wyspy.   

 

 

: Czy zdarzył Ci się kiedyś jakiś tzw "epick fail", który zapadł Ci głęboko w pamięci? Może być związany z Tobą, lub który przytrafił się komuś w Twojej obecności. Chodzi mi o tego typu wpadkę, która sprawia, że czujesz się głupio nawet po upływie sporego czasu.

 

 

@.Meli - Po pijaku?

 

- Tym bardziej! xD

 

 

@.Meli - Nie, raczej nie, uczę się na błędach i zapominam. Może jedno... kiedy byłam w przychodni z koleżanką, która czekała na swoja kolej. Oczywiście wygłupiałam się z Erku 

(moim mężczyzną xD), itd.. no i czepiliśmy się gaśnicy. Oczywiście ja musiałam z ciekawości złapać mocniej za uchwyt i.. poszło! Erku cały biały :) Kiedyś jeszcze go padem uderzyłam w czoło i do tej pory ma bliznę :P Było trochę przygód, każde uczy nas jak żyć i na co zważać.

 

- Wygląda na to że trzeba przy tobie uważać :D Czy grasz w inne gry prócz Counter Strike?

 

Tak, jeszcze gram w World of Tank's.

 

 

- Teraz przejdźmy do tej nudnej części wywiadu.. Jak zaczęła się twoja przygoda z MH?

 

@.Meli: Na MH jestem już rok szukałam dobrego serwera aż znalazłam, na wielu grałam i nie grało mi się tak dobrze jak tutaj :) Nie było adminów, więc postanowiłam złożyć 

podanie i tak oto jestem :) 

 

- Wiec jesteś z nami od roku. Jak postrzegasz rozwój MH, czy idzie w dobrym kierunku ? Chciałabyś zobaczyć jakieś zmiany?

 

@.Meli - Podziwiam ludzi którzy wkładają w to wszystko tyle wysiłku i czasu. Więc jeśli są starania to jak ma nie być dobrze? ;p Mi się wszytsko podoba. Przydało by się coś w 

rodzaju meczyków, w których będzie można robić mieszańce, wyznaczyć adminów którzy ogarniają i rozpoczynają mecze. Zrobić zapisy na forum, takie na luzie. Fajna sprawa. Takie coś by się przydało, ale to tylko tak jak napisałeś.. moje marzenie :P

 

- Zbliżamy się do końca wywiadu, może podzielisz się jakąś nutką, która ostatnio wpadła ci w ucho. 

 

 

- Chciałabyś kogoś pozdrowić ?

 

@.Meli: Pozdrowienia dla Adminów z FFA, Ciebie oczywiście xD, H@ i całą resztę ! 

 

 

- Dziękujemy :) i również pozdrawiamy!

 

 

 

 

- Kilka króciutkich pytań, by poznać gusta :)

 

- Jakiej muzyki słuchasz?

 

@.Meli - Uwielbiam Rock'a jest mi to najbliższa muzyka takie lata 60-90 ale również dnb

 

- Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

 

@.Meli - Uwielbiam swój własny wypikany chlebek na drożdżach :)

 

- Jaki jest twój ulubiony kolor?

 

@.Meli - Zielony

 

- Jaki gatunek filmów lubisz?

 

@.Meli - Horrory Sc-Fi

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Na nie ponieważ będziesz wtedy jedynym redaktorem poza @Danke:* która po zostaniu moderatorem przestała się nim interesować.

 

Poza tym, co za dużo to nie zdrowo :) Na pierwszym miejscu postaw sobie zlecenia itd..

 

 

 

 

Wróżbita Maciej, czy wyrocznia Delficka ? Rangi ogarnę na luzie, może ma to coś wspólnego z tym, że jednak mam swoje lata i nie szukam tutaj "parcia na szkło" by się wyróżnić. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem, byłoby połączenie rangi Recenzent i Redaktor w jedno. Wtedy mógłbym sobie robić to co lubię, bez składania podań o rangi.

 

 

 

Wywiad napisany sztywno, ale za to gdy go przeprowadzałem.. bardzo się uśmiałem :D Props dla @.Meli xD

 

 

 

@Edit: @Danke:* a teraz nadal nie działają ci posty? Wiem tylko że w "Pokażcie swoje mordki" działają ci normalnie, a gdzie indziej odpowiadasz tylko notatkami... ostatnio ktoś zwrócił na to uwagę i dostał za to bana na SB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak więc jesteś miły jak i spokojny chłopak, nic do Ciebie nie mam ale kilka dni temu zostałeś grafikiem i wydaje mi się ze jak narazie powinieneś zająć się tym a nie od razu pchać się na wysoką wodę. 

 

 

 

Sorki ale jestem jak narazie na Nie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Daje ci tak, ale nie zapędzaj się tak z tymi kolorkami, bo w końcu nie wyrobisz i będziesz musiał rezygnować. Teraz ta milsza część posta, a mianowicie ogarnięty typ, miły, pomocny i wywiad też spoko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. Chłopak jest dojrzały(czasem się nad tym zastanawiam, ale dobra:P) i tak jak napisał w swoim podaniu, idealnie dogaduje się z ludźmi. Ta ranga nie tylko da mu nowy "kolorek" na forum, ale da mu dużo frajdy i zabawy, ponieważ będzie robił to, co w końcu lubi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Recenzenta. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...