Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Pytanie o VAC.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W piątek przyjechał do mnie młodszy brat cioteczny ( 11 lat ) i oczywiście dzieciak w takim wieku robi różne rzeczy , chciało mu się pograć na "czitach" na  serwie. Ja mu mówiłem , na pewno nie na moim steamie. To ściągnąłem mu jakiegoś non - steama v50 chyba jeśli się nie mylę czy coś w tym stylu. On tam sobie pograł , oczywiście wcześniej mi truł dupę o to cały czas. Znudziło mu się w końcu więc ja to wszystko odinstalowałem i usunąłem (on dziś wyjeżdża) i chciałem zagrać na jailbreaku , a tam widzę zbanowany przez VAC. I takie z tej strony pytanko. Jakim cudem jestem tam zbanowany skoro mój ukochany kur** brat grał na non-steamie? Nie będę płakał o coś co można kupić za 10zł na allegro , ale chciałbym się dowiedzieć , czemu tak się stało?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grał na ns-ie. Zresztą , gdy on grał ja byłem w domu i co jakiś czas sprawdzałem co robi.

 

Mam napisać do obsługi czy jak?

 

Ten non - steam , który mu pobrałem to Counter Strike 1.6 HD 2013 .

 

 

 

Napisałem do obsługi o tym wydarzeniu (nie licząc gadania o czitach bo by się srali) ale zrobiłem to i co otrzymałem ? ODPOWIEDŹ od BOTA. Normalnie zajeb***** tak się steam support zajmuje graczami super.....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***
watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...