Skocz do zawartości
.::DwA gRoszE do WinA::.

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 16-01-2015

Nick admina/gracza, który zawinił: Never

Dowody: http://speedy.sh/4TxFm/2015-01-16-00003.rar

Świadkowie: ...

Uzasadnienie:  Gościu wymyślasz swój regulamin. Mogę pisać po chińsku, arabsku, czy nawet z caps lokiem. Ciebie to gówno powinno interesować. Po drugie wyżej jest pokazane, że Admin Niu złamał regulamin odnośnie min, na mapie Italii 2. Położył minę przed wejściem do domku TT. Zgłosiłem to na u@, ale dostałem bana za capsa. Jeśli będzie demko z tej mapy rozpiszę je całe. :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten screeny to praktycznie żaden dowód , rozpisz demko gdy będzie .

 

 

 

Skargę po rozpisaniu demka pozostawię S@ lub Opiekunowi Serwera .

 

 

 

 

 

 

 

Poproszę również admina N1U

o wypowiedź w tym temacie .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O no faktycznie dostałeś bana.. ups sorry Kicka "gościu"-jak to Ty mówisz...

 

 

 

Ostrzegłem Cię żebyś przestał pisać z capslockiem ale Ty oczywiście postanowiłeś zrobić na odwrót dlatego dostałeś kicka.

 

 

 

Nie wiem w ogóle po co ten płacz? 

 

 

 

Opiekunie decyduj...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Richard A jaki mam dać ci dowód, że zostałem wywalony z serwera za to, że pisze z capsem. Jeśli skarga nie słuszna pokaż mi, w regulaminie admina że za takie coś się ludzi wywala. Znam regulamin do dziś, bo byłem adminem tutaj. Więc mi nie mów, że to nie dowód innego Ci nie przedstawię. Bo nie mam takiej możliwości ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dwa Grosze Do Wina, idź sobie poczytaj regulamin odnośnie min na mapie italy2. W regulaminie jest napisane, że można stawiać miny przed domkiem, jest nawet do tego dołączone zdjęcie na którym pokazany jest obszar, w którym nie można tych min stawiać. Idź sobie to zobacz, i dopiero mnie pouczaj, ewentualnie zgłaszaj.

 

Pozdrawiam N1U.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę się założyć, że jak byłeś adminem i ktoś co chwilę pisać Ci na u@ z capslockiem to Cię denerwowało albo cały czas na sayu pisał z Capsem to denerwuje nie tylko mnie ale i większości osób.

 

Teraz się nie przyznasz ale na pewno Cię to denerwowało i zapewne dawałeś bany, a nie kicki. 

 

Tyle ode mnie...

 

 

 

Pozdro NeVer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Uzasadnienie:   Po drugie wyżej jest pokazane, że Admin Niu złamał regulamin odnośnie min, na mapie Italii 2. Położył minę przed wejściem do domku TT

 

 

 

 

Składasz skargę na admina który złamał regulamin. A na to czy złamał czy nie potrzebne jest demko z rozpiską tak ? A ze screena nie wywnioskuje przecież czy złamał regulamin za miny czy też nie prawda?

 

 

 

Nie chodzi tutaj o kicka lecz o to czy admin złamał regulamin .  Jeżeli się mylę popraw mnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli skarga jest o kicka to sory , admin ma prawo dać kicka . Nie pisz caps lockiem bo jak piszesz przez dłuższy czas na U@/say capsem to naprawdę może denerwować .

 

 

 

 

 

Nie przysługuje mi prawo do decydowania o skargach więc pozostawiam to Moderatorowi/Opiekunowi Serwera/S@ .

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do skargi odnośnie min to nie przedstawiłeś żadnych dowodów. Jeśli chodzi o kick za pianie z caps lock ,to w regulaminie faktycznie nic o tym nie ma ale z doświadczenia każdy wie ze to jest denerwujące , z tego co mi wiadomo admin poprosił Cie abyś nie pisał dużymi literami a ty to zlekceważyłeś,to przecież nie problem ich wyłączyć ,z adminem jeszcze porozmawiam na chwile obecną skończy się tylko na tym .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...