Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> skarga na Administratora aquax

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 29.12.2014

Nick admina/gracza, który zawinił: aquax

Dowody: http://multi-head.pl/topic/49177-zamkni%C4%99ty-bez-ub-skarga-na-unban-team-sieci-multi-headpl/

Świadkowie: n/a

Uzasadnienie: niesłuszny ban

 

 

Nawiązując do tego tematu http://multi-head.pl/topic/49177-zamkni%C4%99ty-bez-ub-skarga-na-unban-team-sieci-multi-headpl/ , składam skargę na Adminstratora aquax który napisał w tamtym temacie "Kolega w niektórych sytuacjach pokazuje wh.", pozostawił bana i zamknął temat. Zacznijmy od tego że nie byłem podejrzewany o wh, tylko o aimbota, a na załączonych demach widać tylko grę na słuch ! Moim zdaniem Administrator nie powinien oglądać dem po pijaku albo bez słuchawek i podejmować na tej podstawie decyzji, bo potem takie bzdury wypisuje i uczciwi gracze dostają bana. n-ty dzień już mnie kiedyś odbanował ( http://multi-head.pl/topic/44971-odwolanie-od-bana/ ), wtedy gdy jeden z adminów Unban Team R4d3k pisał że mam wh, jednak tym razem nie dotrzymał obietnicy, cytuję "Jak wrócę zerknę z ciekawości na nagrania". - czekam już 2 tygodnie, pisałem zarówno na steamie jak i na PW, jednak albo nie ma czasu albo totalna olewka z jego strony.

 

 

Druga sprawa, ten sam gracz co dodał dema na mnie tutaj na forum, zrobił to samo na BLACKLIŚCIE, przez co musiałem się tam specjalnie rejestrować. Decyzja na tamtym portalu UNIEWINNIONY !!! W sumie z tego co sprawdzałem to byłem kilkukrotnie UNIEWINNIONY, zarówno na BLACKLIŚCIE jak i na portalu ANTICHEAT.

 

 

Trzecia rzecz, cytujać Administratora aquax: "Dodatkowym argumentem są aktywne bany na innych sieciach serwerów." - tak, mam trochę banów, jednak są to bany za nie wrzucone ssy ! Grając dobrze i wchodząć na jakieś low skillowe serwery bardzo łatwo wyłapać bana lub ssy po 2-3 rundach gry na serwie. Kilka lat temu miałem to na to totalną olewkę i w większości nie chciało mi się specjalnie rejestrować na forach internetowych i pisać odwołania, robiłem to tylko tam gdzie chciałem grywać. Zaznaczam że na żadnym serwerze STEAM ONLY nie mam bana, dlaczwego ? Bo tam admini nie banują za byle gówno, bo ich ktoś zabije albo zeskanuje przez ścianę !

 

 

Kolejna rzecz. Zgłosiłem wam i rozpisałem wam dema 2 odpalonych adminów ! Ich nicki to: SJZ i haPek. Na serwerach również zgłaszałem regularnie adminom odpałów jak grałem ! I co ? W podzieńce za to nagroda w postaci bana, wmawianiu że czyste dema są spalone, pełna olewka Administracji, czyli aquax oceniający dema po pijaku albo bez słuchawek a potem piszący "widać wh", no i n-ty dzień, który mnie kompletnie zlał i chyba zapomniał jak mu wysyłałem dema na PW z rozpiską odpalonego admina haPek. Inny członek UnBan Team, August, również może potwierdzić że mu wysłałem dodatkowe dema na odpalonego admina SJZ.

 

 

Podsumowując, bana dostałem za to że dobrze gram i za to że biłem adminów UnBan Team na serwerach.

 

Nie odpalałem i nie odpalam, wszystkie dema które były na mnie wrzucone są czyste !

 

Także mam pytanie, zajmie się w końcu ktoś tą sprawą czy mam sobie szukać innej sieci do gry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o mnie to swoją opinie na temat demka wyraziłem już w tym temacie http://multi-head.pl/topic/44971-odwolanie-od-bana/

 

 

 

Jak dla mnie gracz jest czystym i dobrym graczem co pokazywał nie raz na serwerze dd2#2 . Prawdą jest też to , że bardzo dużo cheatów zgłaszał na  U@ wiele razy celnie , jego gra mogła wzbudzać podejrzenia ale to tylko czysta gra na słuch i ew info od graczy . Przyznaję że sam oglądałem go jak gra wiele razy ale nie znalazłem niczego podejrzanego co mogłoby wskazywać na to żeby gracza zbanować z powodu czitów etc.

 

 

 

Podsumowując gracz powinien otrzymać UB .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie powinien dostać UB. Pierwsza Ocena na blackliście była. Zbanowany. 

 

Teraz Jest uniewinniająca. Ale Kogo Obchodzi ocena BLacklisty? 

 

To na blackliście pierw banują, a później leci UB? Kto w końcu ma  rację? 

 

Ile dałeś za UB w zł? No1Special też stosował te triki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muszę się zgodzić, że pomyliłem nazwy i zamiast AIM napisałem WH. Zdarza się. To jest mało istotne. Na Twoje nieszczęście nie byłem pijany wtedy i dokładnie zostało sprawdzone wszystko. Moim zdaniem masz niedozwolone rzeczy i UB nie będzie czy CI się to podoba czy nie. Jest to moja sieć nie twoja i nie zamierzam grać z takim graczem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...