Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

Witam :)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak witam wszystkich bardzo serdecznie :) Trafiłem tutaj przypadkiem po tym jak opuściłem swoją rodzimą serwerownie na której byłem od początku przygody z cs-em,czyli króciutko bo od wakacji ;) Posiadałem tam G@,Moderatora,Redaktora no i oczywiście byłem członkiem UBT (to wszystko od wakacji) odszedłem stamtąd sam,dodam,że po mnie odeszło stamtąd 95% ludzi pełniących jakiekolwiek funkcje i kilkunastu graczy. Powód odejścia? Nowy H@ w dniu uzyskania tego tytułu się odpalił.... "Przesiedziałem" tam "dr.H.Lecter

26d 14g 47m 6s " zajmując 2 miejsce zaraz po starym H@ (pozdro KM,może jeszcze się spotkamy),postów miałem coś pod 1100 ale jak napisałem temu nowemu śmiesznemu H@ co o nim myśle poprostu je usunął,pochwaliłem się czasem na forum bo tego nie zdążył usunąć ;) Dobra dość tej historii jak kogoś będzie interesowało więcej tych wypocin zapraszam pw ;)  Teraz już krótko o sobie :D Mam na imię Przemysław (nie podoba mi sie :D),mam 17 lat,rocznikowo już 18 :P Interesuje się sportem pod prawie każdą postacią,sam najbardziej lubie grać w piłkę nożną,uczęszczam do II klasy Technikum Logistycznego w Kutnie (bo z Kutna jestem) :P Dobra bo was zanudze jak coś więcej to piszcie :D

 

Podałbym nazwe byłej serwerowni ale to byłaby reklama :D Jeśli chcecie ją poznać to również piszcie pw :) A i kocham Was,jeszcze nie znam ale już kocham :*  Aaaa tak serwer,otóż trafiłem na ODD2#2 ale mam zamiar zwiedzić wszystkie serwery :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...