Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Co to ma być???? Really!??!

Rekomendowane odpowiedzi

Co to wgl ma być??? Jest mapa Nuke(ta zimowa) wszyscy z tt wchodzą na txt i mówie adminom na U@ że tam jest txt, napisalem im to kilka razy. Żaden nie odpisal to w końcu ja swoim ninja zacząłem tam wychodzić i zabijać ich bo mialem moduł odrzutowy. Okej 10 minut do końca mapki aż wkońcu admin pisze na środku że nie wolno tam chodzić jak ja już tam byłem i ban "txt" ja sie pytam - Czemu kur.a mać tylko mnie???????? Żenujące zachowanie adminów .... Było ich chyba 3 a potem wszedł OmI i on dopiero napisał o tym że nie wolno... Już nie chodzi o sam ban bo 30 minut to nic, ale co to miało wgl być miałem bardzo dobre staty nie wiele do nuke brakowało a oni mi z banem wyjeżdżają... Może dlatego że nie lubią Ninjy? Żenada... Po prostu żenada

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat to ja pisałem ze najwyższy dach to txt. Mogę potwierdzić ze dostałeś bana rundę albo dwie po tym  jak to napisałem, specjalnie wcześniej ostrzegałem a zbanował cie 0mI co możne to także potwierdzić.

 

Co do pisania wcześniejszego na u@ nie wiem jak było dokładnie ale dołączyłem parę rund wcześniej i ktoś doniósł własnie na ciebie i do tamtego momentu padły pytania czy to na pewno txt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli to jest skarga na adminów . To masz 24h na przedstawienie dowodów na to że admini złamali regulamin bądź dali niesłusznie bana .

 

 

 

Czas do godziny 19:27

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...