Skocz do zawartości
Teez.

s0. - Niegrzeczny chłopczyk

Rekomendowane odpowiedzi

s0. ## pixel.  - Napalony gracz metina, mający wielkiego farta. Chłopak z poczuciem humoru i chęcią do pomocy przy MH. Motocyklista najwyższego stopnia z fantastyczną maszyną. Zapraszam Was do bliższego poznania kolegi. ;)

 

 

 

 

 

 

[align=center]- Witaj pixelku. Dziękuje, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu. Na początek jak zawsze - opowiedz parę słów o sobie. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Na imię mi Mateusz. 17 stycznia skończę 20 lat. Pochodzę z Podkarpacia, a dokładnie z Przemyśla. Obecnie pracuje jako elektryk - bardzo dobra praca, polecam. Mieszkam jeszcze z rodzicami, ale planuje to zmienić. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ile tych Mateuszków na MH... Dlaczego poleciłbyś prace elektryka? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Ponieważ praca jako elektryk jest bardzo płatna, ale też bardzo trudna i niebezpieczna. Również, możemy znaleźć miejsce pracy za granicą. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Bałbym się podjąć takiego zawodu. Oprócz pracy na pewno posiadasz jakieś zainteresowania/hobby, powiedz coś więcej na ten temat. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Oczywiście, że mam - motocykle. Teraz aktualnie posiadam HONDE CBR 600RR, ale inną. Inaczej przeróbka. Bardzo chciałbym już mieć prawko na tą maszynę, ale jest dopiero od 24 lat, także bez prawka jeżdżę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Mnie również zawsze fascynowały motory, podrzucisz nam zdjęcie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Proszę bardzo:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]88340468385576470445.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- No powiem Ci, że szczena opadła. Piękna maszyna, pozazdrościć jedynie.  Skoro jeździłeś już na niej, na pewno miałeś ciekawe przygody, opowiedz nam jedną z nich. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

No właśnie niestety, ale miałem i to nawet parę przygód. Pierwsza z nich to jak mnie policja zatrzymała, jadę sobie a tu nagle lizaczek, nie miałem jak uciec. Za to, że prawo jazdy mam na kategorię B dostałem 500 złotych mandatu i kazali mi nie jeździć tym motorem bez uprawnień - udało mi się. Drugą historią jest, jak z zakrętu nie wyrobiłbym się, serce mi tak waliło, ale ktoś czuwa nade mną. :D

[/align]

 

 

[align=center]- "Nie miałem jak uciec" - Niegrzeczny Ty. Jakie jest Twoje największe marzenie?[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Na pewno żeby pojechać do Francji, bo to bardzo piękne miejsce. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Francja - kraj wina. Jakie masz postanowienie noworoczne? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Nie mam żadnego postanowienia noworocznego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- A te pare kilo? :D Piłeś alkohol przed skończeniem 18 lat?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Hehe, o parę kilo za mało zjadłem. Tak piłem alkohol przed skończeniem 18 lat jak prawie każdy. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Nie ładnie. Seria głupich pytań już za nami, więc opowiedz nam jakąś ciekawą historię z Twojego dzieciństwa. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] - Dużo by tu o tym mówić, ale powiem w skrócie. W dzieciństwie zawsze jak dostałem od mamy lub taty jakiś prezent, to moja siostra zawsze mi go próbowała zabrać, lecz ja jej praktycznie nigdy na to nie pozwalałem. Ogólnie dzieciństwo z jednej strony miałem fajne, a z drugiej było zupełnie nieciekawe, bo zawsze gdzieś rozwalałem kolano lub uderzałem się w głowę, wpychałem również nogi gdzie popadnie i zawsze byłem poobijany. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Wpychałeś nogi gdzie popadnie? Haha, ciekawie.  Paliłeś bądź palisz papierosy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Paliłem kiedyś papierosy, ale już od 3 miesięcy nie pale.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- I prawidłowo. :) Lubisz porę zimową? Bo dla motocyklistów to na pewno udręka.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Właśnie o to chodzi, że w porze zimowej nie da rady jeździć motocyklami, ale z drugiej strony to można dużo fajnych rzeczy zrobić.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co preferujesz na chłodne wieczory spędzane w domu, oczywiście prócz grania w metina i cs`a?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dobrą herbatkę i ciepłe ubrania.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- I tak wszyscy będą grać w cs`a xD. W jaki sposób trafiłeś na Multi-Head?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- W przeszłości tym serwerem zajmował się mój kolega buła, który miał za dużo spraw osobistych na głowie i wiedział, że nie będzie mógł opiekować się nim dłużej, dlatego sprzedał go obecnemu H@ (aquax'owi). W ten oto sposób tu trafiłem. Bardzo mi się podoba ta sieć serwerów i myślę, że zostanę tu bardzo długo.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Lepszej nie znajdziesz. :) Planujesz zdobyć jakieś wyższe rangi?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Pewnie że tak, ale to w swoim czasie, na razie jestem w UBT i jestem zadowolony, że mogę Wam pomagać.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Dziękujemy za współpracę pixeluś. Jakiej muzyki słuchasz? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Zawsze jestem pomocny. :D Słucham różnej muzyki, ale przeważnie to electro-hause, hip-hop i techno.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Wolę pop. Pragniesz pozdrowić kogoś na koniec wywiadu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Pewnie że tak. Pozdrawiam całą administrację Multi-Head`a,  a także Ciebie, Smyka, Szefa wszystkich szefów, OlCie, Pół Eco z Deagla, Liptonka, Mala, Trik3ra i niech będzie FiGhT3ra też.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Haha. :D Dziękuje. Jakiś suchar na rozluźnienie? 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Co robi kierowca, kiedy jest zimno?

[/align]

 

[align=center]-

[/align]

 

[align=center]-

[/align]

 

[align=center]-

[/align]

 

[align=center]-

[/align]

 

[align=center]- Siedzi w golfie. :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Haha. :D Dziękuje za poświęcony czas, trzymaj się, narazie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]- Powodzenia w dalszych wywiadach, hej.

[/align]

 

 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...