Skocz do zawartości
eR.

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> eR.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eR.

Wiek: W lipcu 26

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem Adminem tutaj nie wiem jak długo i chyba z 3 razy

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9

Staż w CS-sie: odkąd jest 1.6 wcześniej 1.5

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: Nie wiem po prostu myślę że przyda się jeszcze pomoc bo niestety nie zawsze admini ogarniają do końca co tu się dzieje.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy na ile mi pozwoli praca, dom i rodzina. Ale ogarniam się więc myślę że damy radę. A po za tym grywam w nocy gdzie nikogo często, gęsto nie ma 

Kontakt: Steam, GG 5262914

Aquax ma tel. 

Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/eR./80.72.40.110:27008/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na TAK. Takiej ekipy co tu była kiedyś już nie będzie, teraz chyba większość (nie wszyscy) chce admina żeby pokazać swoją wyższość nad innymi a tu nie o to chodzi... Jestem na TAK !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc.. Dla ów Pana jestem na tak...

 

Znam gościa ze starych lat, komunikatywny.. Nigdy nie miałem do gościa żadnych zastrzeżen, a w dzisiejszych czasach gdzie admini grają totalne gówno i totalną wyjebke pasuje jednego ogarniętego. Dawniej to na admina trzeba było sobie zasłużyć a nie pograć sztywne 50h i podania składać. Nawaliło takich pachołków, którzy tylko lampią się na fragi a na specta wejdą góra 2 razy na dzień, żeby pójść się wysrać a nie cheata obczaić..

 

Pozdrawiam niemiło adminów COD200..

 

Trzym się eR.

 

Michał

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eR. ? Jasne, ze Tak, tez go dobrze znam z gry :) Wszystkiego wymagania spelnia i oczywiscie, co najwazniejsze, ogarnia i potrafi zapanowac nad wszystkim :) 

 

PS Maniak ! Ostre slowa, ale w 100 % sie z tb zgadzam i podpisuje pod tym co napisales, pozdrawiam Bobi ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK

 

 

 

znam go dobrze jeszcze z przed mojej przerwy

 

ogarnia 

 

zna sie na adminowaniu

 

steam wiek i godziny 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie Tak!!! Wkoncu wraca stara ekipa :) 

 

1Steam

 

2 Ogarniety bardzo znajacy regulamin i server

 

3 Przyda sie Admin z tak dużym doświadczeniem,wiedzacy kiedy i co trzeba zrobic.

 

Myśle ze grzechem byłoby odrzucić jego podanie :) 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Li$U

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak.Wczesniej Ogarnial dobrze, kulturalny, spamil mi na u@ niesamowicie w osatnim czasie :-) (pozytywnie). Wymagania+. Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...