Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> nick.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym się dowiedzieć dlaczego zostałem 3x wywalony przez admina na dd2+dm żebym zmienił nick....

 

Pytałem na U@ dlaczego nie uzyskałem dopowedzi

 

Brat gra na nicku juz z miesiąc i do tej pory nie było problemu

 

Mój nick w grze : KLUBEM LODZI JEST RTS!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie wiem jaki to admin ale jak ma jaja nie sie ujawni i mi wytłumaczy .

 

Ja moge zmienic tylko niech poda przyczyne

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick nie narusza  w żaden sposób regulaminu więc możesz na nim grać :)

 

 

 

Adminowi jak się nie podoba to już jego problem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ależ proszę bardzo :) To ja.

 

 

Witam , chciałbym się dowiedzieć dlaczego zostałem 3x wywalony przez admina na dd2+dm żebym zmienił nick....

 

Pytałem na U@ dlaczego nie uzyskałem dopowedzi

 

Brat gra na nicku juz z miesiąc i do tej pory nie było problemu

 

Mój nick w grze : KLUBEM LODZI JEST RTS!

 

 

 

 

Dla mnie to i Papież mógł grać na tym nicku a kicka i tak by dostał.

 

 

 

 

Admin nie ma prawa cię wyrzucić za taki nick. Może pamiętasz co to był za admin?

 

 

 

 

Ja, Ja, Ja!!!

 

 

 

 

Może Admin raczyłby się przyznać do całej sytuacji i wytłumaczył wszystkim co takiego jest w tym nicku, co zabraniałoby gry na nim? ^_^

 

 

 

 

A czy Ty myślisz że Admin to nie ma życia? Po każdym kicku,banie czy czym kolwiek innym mam lecieć na forum i pilnować żeby przypadkiem nei mineło 30 minut od skargi bo będzie za długo?

 

Temat napisany 21:08 więc do tego czasu dnia następnego mam czas na wypowiedź i guzik mnie obchodzi co masz do powiedzenia.

 

 

 

 

Niestety nie wiem jaki to admin ale jak ma jaja nie sie ujawni i mi wytłumaczy .

 

Ja moge zmienic tylko niech poda przyczyne

 

 

 

 

Przyczyna niżej.

 

 

 

 

Nick nie narusza  w żaden sposób regulaminu więc możesz na nim grać :)

 

 

 

Adminowi jak się nie podoba to już jego problem :)

 

 

 

 

Widzę że odkąd mnie nie było dużo się zmieniło :o Każdy może walić posty jakie chcę i gdzie chce... żenada

 

 

 

 

Jeśli admin się nie przyzna, sprawdzę sam i wtedy wyciągniemy poważniejsze konsekwencje. O której godzinie doszło do zajścia?

 

 

 

 

W granicach godziny 19-20:30 o ile mnie pamięć nie myli.

 

 

 

Nie potrzebujemy wszelkiego rodzaju kibiców na serwerze, jakichkolwiek.

 

Każdy nick który posiada jakąś nazwę klubu, drużyny sportowej wiążę się z problemami, nagminne przeklinanie, obrażanie itd itp. po czym następuje tradycyjne obrażanie Rodziców, co za tym idzie bany, skargi, odwołania i cały związany z tym galimatias.

 

 

 

Przyczyna jest prosta, jeżeli twój nick irytuje i wywołuje agresje u 10/32 osoby na serwerze to co mam zrobić? Zbanować 10 osób czy powiedzieć abyś zmienił nick?

 

Sami sobie odpowiedzcie, chyba że lubicie mieć więcej roboty to nie ma sprawy.

 

Mogę zbanować nawet cały serwer aby tylko mógł grać na tym nicku jak tak bardzo wam zależy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bez sensu, przykład...jesten fanem Rycha Peji, dam sobie nick taki i avatar SLU.

 

I co? Mogę bo jestem fanem jego muzyki, lubie słuchać, itd... i teraz jak fani Tedego będą się pruć to mnie wywalisz?

 

To jest śmieszne, nikt nie ma prawa wywalić bo 10 osób się pruje, co z tego? Regulamin jasno mówi że za odpowiednie zachowanie należy się kara. Tak więc zostaje Ci wywalenie 10 osób w co wątpie że tyle było... pozdro.

 

 

 

 

 

Ps Jeśli ktoś pruje się bo ktoś ma nazwe drużyny której nie lubi powinien się leczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O jakich racjach tutaj piszemy? Proxx, jak uważam Cię za poważnego faceta, tak tutaj w żaden sposób nie mogę pojąć Twojej argumentacji. Jeśli wejdzie na serwer kibic Huragana Szczury i napisze "wiwat Huragan" też go wyrzucisz? Za chwilę znajdziemy dziesiątki innych powodów do kickowania/banowania i sądzę, że prędzej przez takie zachowania doprowadzimy do bałaganu na serwerach. Bądźmy poważni. Wszystko dla ludzi, jeśli znają umiar. Ode mnie 1 pkt.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...