Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Problem Steam!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ! Mam problem z steam od kilku dni miałem problem bo nie działało mi nic tylko biblioteka gier rynek/pw po za tym wielkie gówno. Dziś postawnowiłem uninstal zrobić i zainstalować jeszcze raz po un przyszedł czas na install i teraz mam taki problem że steam nie chce mi "połączyć się z netem"

http://scr.hu/2k8q/tlnl0

 

Reset neta, pc nic nie daje :x

 

 

 

Jeżeli nie ten dział proszę o przeniesienie ale nie ma działu "Problem Steam" są tylko do cs.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wyłącz firewalla i antywirusa i wtedy sprawdź. 

 

 

nie pomogło :x

 

 

 

 

 

 

Wejdź w opcje Steam i sprawdź, czy nie bierzesz udziału w beta testach. Jeśli tak, to anuluj udział we wszystkich testach i zresetuj Steam.

 

 

Jak mam wejść w opcje steam jak ja nawet go odpalić nie mogę włączam steam on niby się aktualizuje i mi wyskakuje ten błąd co w zdj. jest :x

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Usuń tego Steama, pobierz ponownie i zainstaluj na innej partycji.

 

 

Innej Partycji ? hmm? nowy folder czy coś ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pisałeś nic, że nie możesz włączyć Steam.

 

Partycja to jedno z podstawowych pojęć odnośnie komputerów. Jeśli nie wiesz co to jest, to tutaj możesz poczytać: http://pl.wikipedia.org/wiki/Partycja_podstawowa

 

Partycje znajdziesz w menu Start > Komputer (dla Windows 7). Wygląda to tak: http://scr.hu/28nk/ht6py

 

Musisz sprawdzić, na której partycji masz zainstalowany Steam, odinstalować go i zainstalować ponownie na innej partycji.

Jeżeli na komputerze masz jedną partycję, to nie da rady wykonać tej czynności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Właśnie bardzo nie chce robić reinstala windowsa bo bardzo nie mam kiedy to zrobić  a szkoda mi czas marnować na to spróbuje jeszcze ten system wrócić.

 

 

 

 

 

Edit @@@

 

Przywracanie systemu powiodło się! :)) Dziękuje osobom które chciały pomóc. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli problem rozwiazany działa? Czy tylko przywracanie się udało , bo widzę pewną niejasność ? a tak szczerze mówiąc do podziękowania osobą które pomogły , służy ta zielona strzałeczka "kilk" i to jest tak jak byś powiedział dziękuje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...