Skocz do zawartości
Cthulhu2

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Graficy

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu zamykacie tak wcześnie zlecenia.

 

4. Wszystkie niewykonane zlecenia lub z braku zainteresowania tematem, zostaną zamknięte po upływie 4-7 dni.


5. Zlecenie zostaje wykonane i zamknięte, kiedy zleceniodawca o tym napisze.


 

Jeden przykład. A jest ich więcej.

 

http://multi-head.pl/topic/49238-zrealizowane-sygnatura/#entry266951

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko, że Nikos raczej nie robi prac dla użytkowników i nie miał na co czekać na wykonanie zlecenia przez niego. To tyczy się jedynie twojego przykładu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tylko, że Nikos raczej nie robi prac dla użytkowników i nie miał na co czekać na wykonanie zlecenia przez niego. To tyczy się jedynie twojego przykładu.

 

 

 

 

Ale nie tylko Nikos robi zlecenia, są też inni użytkownicy. Jakbyś czytał dokładnie to byś widział, że takich przypadków jest więcej, nie chce mi się wszystkich zrealizowanych przeszukiwać i robić listę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czytaj ze zrozumieniem to co napisałem. Dobrze? "To tyczy się jedynie twojego przykładu" Przykład (link), który podałeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po prostu stosujcie się do regulaminu bez względu na nic no chyba ze autor będzie prosił o zamknięcie tematu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepsze jest to, że po co się wpieprzasz w dział grafików? Zajmij się pisaniem recenzji i niech cie inne rzeczy nie interesują ;x 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najlepsze jest to, że po co się wpieprzasz w dział grafików? Zajmij się pisaniem recenzji i niech cie inne rzeczy nie interesują ;x 

 

 

 

 

Wpieprzam się bo sam pisałem ten regulamin a nie jest on przestrzegany.

 

 

 

 

 

edit: fuck.. post pod postem :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ludzie skończcie ten spam :) regulaminu każdy musi przestrzegać i każdy za nieprzestrzeganie go dostanie karę :), a teraz coś do grafików :) ma rację :) graficy dlaczego zamykacie tak szybko?! Czy wy nie znacie regulaminu?! Może tu chodzi o nabijanie postów przez zamykanie tematów? Nie wiem, ale moim zdaniem kolejne takie wybryki powinny zostać nagrodzone ostrzeżeniem w dziale graficy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Graficy? Ja tak jeszcze ani razu nie zrobiłem. Kieruj to do tego drugiego grafika, ja staram się przestrzegać regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...