Skocz do zawartości
Rzys

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj bo nie widze dzialu skargi. Otoz dotyczy ona admina o nicku "Madziaaa" (jakos tak):

 

1. Dzisiaj rano grajac na waszym serwerze admin wszedl na serwer posiedzial na spect i zbanowal niejakiego "aka Zabijaka". Standardowo ss-y itd. Po moich kilku apelach odnosnie jakiegos tam pajacyka nie otrzymalem reakcji az dopiero po kilku minutach gdy zaatakowalem admina slownie dostalem odpowiedz "on czysty". Czysty to on moze i byl jak sie umyl

 

2. Sytuacja sprzed okolo 15 minut. Gram gram gram widze ktos tam dostaje bana ale ciagle w grze pozostawalo 2 graczy ktorzy jak na moje oko (jeden na 100%) bylo odpaleni (ten drugi byc moze sfarcil wiec nei bede mowil na 100%) po moim informowaniu admin nie zareagowal, dopiero jak napisalem w nerwach po kilku minutach "kurwa co za skurwiale odpaly" admin raczyl zareagowac w kilka sekund dajac mi bana za kulture. Ok bana przyjmuje na klate moglem sie powstrzymac tylko dlaczego ten admin matol zareagowal na mnie w kilku sekundach a na tamtych nie zerknal ? nie piszcie nawet ze moze obserwowal bo chuja tam gdyby obserwowal bylby na spect a nie w grze.

 

 

PS. Madziaaa czy jak ci tam naucz sie jako admin rozrozniac SKILLA pomiedzy CHEATAMI a kurwa miedzy FARTEM, ogarnij sie bo sporo osob z moich znajomych narzeka wiec nie jestem jedyny tylko im sie nie chce pisac a mi to wisi bo wyprowadzilas/es mnie wystarczajaco z rownowagi ....

 

a wy z forum zwroccie na to uwage bo postawa waszych adminow to rowniez reklama sieci ... pozdrawiam [ADHD]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm może sie wypowiem króciutko ;)

 

Admin nie ma obowiązku siedziec 24 h to po pierwsze ;)

 

po 2 admin wie co robi i nie będzie reagował na każde zgłoszenia jak np jest sam ;)

 

po 3 admin musi sprawdzić osobnika przed zbanowaniem "chyba ze ma w 100 % aim" to co innego

 

po 4 z tego co piszesz dostałeś banika za zle zachowanie słowne ,  a piszesz tu o odróżnianiu graczy  jak ty to ująłeś  fart czy czit  hmm sa ludzie oporowcy i daje sb rączkę uciąć ze koleś czysty by byl,a ty byś  zgłosił jako aim ;)

 

to na tyle dużo by pisać ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze raz tylko na spokojnie bo kolega Franio nie doczytał do końca. Skarga jest na brak reakcji admina więc @@Rzys na spokojnie obejrzy sobie HLTV http://d1.hltv.org.pl/srv23588/HLTV-1604201319-de_inferno.dem.zipi poda odpowiednie czasy gdzie grają odpaleni gracze i czy faktycznie nie było reakcji admina. Wystarczy wyjaśnić i od razu graczowi łatwiej pomóc w sprawie ;) Zatem @@Rzys, czekamy na rozpiskę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Kilka razy odpisywałam Tobie na temat twojego zgłoszenia na psay z wiadomością ,że gracz jest czysty .Możliwe ,że nie widziałeś wiadomości,ponieważ jest ona wyświetlana żółtym kolorem jak i reklamy,które prawdopodobnie się zlały bądź jesteś mało spostrzegawczy .

 

2. Jeśli jest 1 admin i siedzi na spec a jest kilka zgłoszeń to nie jest on w stanie wszystkiego/wszystkich zgłoszeń naraz ogarnąć,więc nie dziw się,że tak długo to trwa ....

 

"PS. Madziaaa czy jak ci tam naucz sie jako admin rozróżniac SKILLA pomiedzy CHEATAMI a kurwa miedzy FARTEM, ogarnij sie bo sporo osob z moich znajomych narzeka" Jak grając na serwerze i nie siedząc na specu możesz twierdzić a wręcz oskarżać graczy ,że biegają odpaleni?

 

 

 

P.S Twoja postawa oraz kultura pokazuje jak dobrze jesteś wychowany ;) Z przyjemnością popatrzę na dowody :)

 

 

Pozdrawiam @PioMad7

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skargę odrzucam. Sam poziom w jakim jest napisana już wskazuje, że autor nie podchodzi poważnie do panujących tu zasad. 

 

 

 

 

 

 

Przejzyjcie sobie HLTV nie mam dowodow na teraz jedyny dowod to wycinek z zasranego bana na ktorym bedzie w miare godzina podana

 

 

Cóż drogi "Rzys" dowód musisz przedstawić Ty jako osoba składająca skargę.

 

Drugą sprawą jest kultura Twojej wypowiedzi. Tego komentował nie będę. Rzucając wulgarne, określenia tak "z dupy" na pewno nie pomogą Ci w osiągnięciu celu na pewno nie tutaj. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...