Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">BEZ UB</span> [cod 45k lvl]

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: WaRninG !

 

Godzina, data zdarzenia:  31.12.2014 - 00:35:13

 

Mapa: cs_assault_upc

 

STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:1548775439

 

Uzasadnienie: Dostałem bana "wstaw ss'y na foru," od admina crazyskills tylko jest mały problem że ja ich nigdzie nie mam. Wstawiałem już 2 razy ss'y i normalnie były a tych nie ma. Nie wiem co jest. 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szukałem wszedzie i nie ma ;/ Wcześniej wstawiałem ss'y i były a teraz ich nie ma. pierwszy raz spotykam sie z takim przypadkiem ;/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muszą być, wczoraj rozmawiałem o tym z panami z góry i okazuje się, że ss są robione. Jeżeli nie wstawisz ss do 00:35, nie masz ub. Pozostaje Ci zawsze 100 reklam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jedyną szansą będzie zrobienie 100 reklam lepiej żebyś znalazł te ss'y masz 24 h od momentu zbanowania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe jak mam je znaleźć jak ich nie ma. Wszystkie inne ss'y są tylko tych nie ma. Zróbcie jeszcze raz ss'y na próbe to zobaczymy czy bedą w tym folderze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


przekopałem cały komputer i nie ma. 2 razy już wstawiałem ss'y i były a tych nie ma. Gdzies można napewno sprawdzic czy wogóle zrobiło mi ss'y.

 

Napewno H@ ma gdzieś te ss'y lub admin który mi je robił. Jeśli jest taka możliwość to proszę o wstawienie lub wysłanie ich na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. sprawa skoro jesteś taki pewny, że ich nie ma to pewnie są, ale spalone. Po drugie, nie ma możliwości ponieważ screeny są robione Tobie. Po trzecie są robione automatycznie, a powód mówi jasno, że zostały Ci zrobione. 

 

 

 

Jeśli nadal zarzekasz się, że ich nie ma, niestety musisz zrobić 100 reklam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro 2 razy wstawilem ss'y czyste to czemu mam nie wstawić 3 raz ? :). Jakbym miał te ss'y w folderze to bym już je dawno wstawił i było by po problemie ale Gdy ich nie mam to co mam na to poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...