Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> skarga na admina 7aro

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:  dzis

Nick admina/gracza, który zawinił: 7aro

Dowody:[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin 7aro. 
[AMXBans] There are 4 minutes and 18 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : eddard stark 
[AMXBans] Reason : ' nie znajomosc regulaminy czas na przeczytanie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 640371 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 31.11.226.153 ' 
[AMXBans] ===============================================

Świadkowie: caly serwer

Uzasadnienie:25grudnia o godzinie 17:46 zlozylem skarge na admina Sasanik i admin mial racje( tak uznaliscie) przed chwila admin 7aro postawil mine w tym samym miejscu co ja 25grudnia i dostalem bana za "nie znajomość regulaminu czas na przeczytanie" dołączam link ze zdjęciem mojej miny i w tym samym miejsu admin 7aro ją postawil niech pokaze http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0aab45a0e1d93c1d.html to nie pierwszy raz ze jak ich bije to bana dostaje mam nadzieje, że to wyjaśnicie wkońcu raz mozna tam stawiac raz nie uzgodnijcie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Drogi kolego pokarz mi ss gdzie postawiłem mine mina stała nie w drzwiach a za nimi prawie ze na środku pomieszczenia wiec nawet pomijając punkt :

 

8.  Miny, Pułapki - nie stawiamy w miejscach takich jak: okienka, drabinki, na pace, w wentylacji i pod wyjściami z wentylacji , na schodach i w bliskiej odległości, na BS, przy hostach, na drzwiach które blokują otworzenie   ich/przejście przez nie. ( Ban 30 min) (widzisz tam drzwi które można otworzyć ?) można było nad nią przeskoczyć ale jak by co z cierpliwością czekam na ss.

 

A co do " na drzwiach które blokują otworzenie   ich/przejście przez nie"  to chyba jasne. tyczy się to drzwi otwieranych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otwórz skarga nie ma podstaw. Pokazałeś ss`a w którym rzekomo admin @7aro postawił mine, ja tam nic nie widze... Kolega dobrze mówi, ponieważ swobodnie tą mine można by było przeskoczyć. Cały serwer nie będzie tutaj odpowiadał, że admin popełnił błąd, tylko Ty masz za zadanie zdobyć dowody na to, że został złamany regulamin. Bana już nie ma, skarga bez dowodów, także zamykam i pamiętaj, że skargi tego typu będą karane warnami. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...