Skocz do zawartości
Matuss

<span class="ipsBadge ipsBadge_purple">ZAAKCEPTOWANE</span> Podanie MATUS na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MATUS

Wiek: 18

Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kiedyś własną sieć i admina na kilku innych serwerach 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

Staż w CS-sie: 6lat

Steam / NonSteam: STEAM

Dlaczego Ty: Poświęcam dość sporo czasu na grę. Staram się nie spinać, nie obrażać, nie płakać. Udzielam się na u@ i często wołam Admina na serwer [Czarna] coś o tym wie:) 

 

Staram dawać info podczas gry, przepraszać i przyznawać się do błędów. 

 

Byłem już kilka razu adminem więc myślę że dał bym sobie radę i tutaj a czasami gry gram to brak adminów nawet jak piszę na forum to nie zawsze ktoś zareaguje a ktoś utrudnia grę lub biega odpalony. Zapoznałem się z regulaminem admina,forum i serwera,

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak jest weekend to mogę nawet z cały dzień i trochę nocy, a tak to z 5/6 godzin dziennie, zdarza się nawet więcej

Kontakt: STEAM/GG

 

http://www.gametracker.com/player/Matus/80.72.43.106:27027/

 

http://banid.pl/pub?liczne=0:1:50101086

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Oczywiscie ,ze tak :)

 

 

 

Kolego nie wypowiadaj się w podaniach na serwerze, gdzie nigdy nie grałeś. 

 

 

Osobiście jestem na tak, można dać szansę. Widoczny na serwerze, godzinki już na pewno dobił dawno, a kolejna para rąk zawsze się przyda do pracy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę Cie dosyć często na serwerze, posiadasz staem, wiek odpowiedni oraz podanie ładne napisane. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...