Skocz do zawartości
Kristo

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> [REDAKTOR] Kristo, do trzech razy sztuka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Robert

Wiek: 15 lat

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam: Kristo >> Multi-Head.pl

Staż na forum: 5 miesięcy.

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Tak mam doświadczenie byłem już na Multi-Head redaktorem.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl: Jestem Redaktorem FanPage'a oraz Adminem DM TOP MAPS.

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 8/10 jakieś zawsze błędy popełniam ale nikt nie jest doskonały.

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Teraz w czasie przerwy Świąteczniej mam bardzo dużo czasu, w czasie szkoły trochę mniej ale też bez tragedii ;)

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie)

 

Wstawiam stary wywiad mojego autorstwa z nynek

 

 

nynek
- Admin serwera ONLY DD2 #2 będzie dzisiaj moim gościem w wywiadzie :).

Siemka. Miło mi przeprowadzić z Tobą wywiad. Na dobry początek opowiedz coś o sobie
.

Siemka : ) Ach ta moja popularność : D Mam na imię Kamil. Mam 22 lata. Mieszkam w Mokrzyskach koło Brzeska. Obecnie pracuję jako operator maszyn w firmie Can-Pack. Interesuję się sportem (głównie piłka nożna) i bukmacherką. Lubię grać w CS'a i fifa. Kibicuję klubowi Real Madryt <3.


Uuu to piona dla Ciebie też jestem fanem Realu Madryt, skoro lubisz piłkę to powiedz nam na jakiej pozycji lubisz grać, Ja osobiście atak :).




Nie gram w żadnym klubie, ale tak jak większość lubię grać w ataku. Ale wiadomo jak to było jak się grało na boisku z kolegami albo na wf. Biegało się po całym boisku.



Heh też tak robię do dzisiaj, bo mam jeszcze czas do pełnoletności, wspomniałeś nam że pracujesz jako operator maszyny, to byłą Twoja wymarzona praca czy chciałeś być kimś innym ?
.


Nie, nie jest to moja wymarzona praca. Jeśli warunki się nie zmienią, to postaram się zmienić tę pracę. Kiedyś chciałem zostać piłkarzem, marzyłem też, żeby zostać trenerem piłkarzy nożnych. Będzie ciężko. A czym się będę zajmował w przyszłości? Nie wiem...


Powiedziałeś że warunki się zmienią czy jest to aż tak zła praca czy po prostu praca jest za ciężka ?
.


Praca dla jednych może jest ciężka, a dla drugich nie. Dla mnie nie jest ciężka. Chodzi bardziej o warunki pracy. Nie mam jej na stałe, a pracuję tam już 2 lata... I liczę, też, że podniosą mi stawkę w najbliższym czasie :).



Czyli że głownie chodzi o to że dużo pracy a mało pieniędzy, czy tak ?.



Można tak powiedzieć. Wynagrodzenie nie jest odpowiednie do wykonywanej pracy i umiejętności.



O to Polska, to teraz może zmienimy temat, opowiedz jak rozpoczęła się twoja przygoda z Cs i jak trafiłeś na tą wspaniała siec czyli Multi-Head ?
.


Kuzyn w to grał jak byłem młodszy, później koledzy w szkole. Zaciekawiło mnie to i postanowiłem też spróbować. Często graliśmy w szkole na lekcjach, więc grałem co raz więcej, żeby nie być najgorszym. A teraz jestem NAJLEPSZY! xD. A Multi-Head? Przypadek :P. Szukałem mapy dd2. Trafiałem na różne serwery. Ten był któryś z kolei. Dobrze mi się grało, nawiązałem dobry kontakt z paroma osobami i postanowiłem zostać na dłużej



Dobrze wybrałeś, Ja sam jestem tutaj niedługo tylko 4 miesiące dzisiaj mija, jak długo Jesteś adminem na naszej sieci ?



Ja już prawie pół roku bez kilku dni ;). Admina posiadam na dd2 #2 już od ponad 3 miesięcy. Na szczęście nie dostałem jeszcze żadnego ostrzeżenia!



U to dość długo, skoro masz 3 miesiące to może czas przyszedł złożyć podanie na UB Team :).



Powiem Ci szczerze, że zastanawiałem się nad tym. Lubię sobie oglądnąć czyjeś demka i ssy i po swojemu ocenić. Może w najbliższym czasie tak uczynię ;). A czy się dostanę to czas pokaże :).



Takiego dobrego admina by nie przyjęli, życzę Ci powodzenia Ja będę na ciebie głosował :). Znalazłeś już może swoją drugą połówkę ?
.

U niestety nie można głosować. Dostaje się zestaw na pw i od tego co z nim zrobisz, zależy czy się dostaniesz czy nie. Co do drugiej połówki to jeszcze jej nie znalazłem. (Ale mam 0,7 jeśli kogoś interesuje)


Mam nadzieję, że w odpowiednim czasie ją znajdę!.


 

No też mam nadzieje, mój brat który ma 28 lat (stary koń) jeszcze nie znalazł.



A może on gustuje w facetach? :P. (Jak coś to mam numer telefonu do Malu
.) To nie zależy od wieku. Miałem już kilka dziewczyn


No wież też to jest możliwe :). Podam mu kontakt do Malu się może z nim umówi :D.


Zgadzasz się na podręcznik gracza CS.



Oczywiście, że się zgadzam :).




PODRĘCZNIK GRACZA COUNTER STRIKE.



M4A1 czy AK47



AK47



DD2 czy Nuke



DD2



CT czy TT



TT



aquax czy



Nie powinno się wybierać między dwoma osobami, ale że nigdy nie miałem żadnego kontaktu z aquax
to wybieram


Ja za to mam dobry kontakt z obydwoma Administratorami, to może na koniec podaj nam Swoją ulubioną nutkę



Mam kilka ulubionych, ale ostatnio przypadła mi ta do gustu


 




To wywiad nasz dobiega końca, czy chciałbyś kogoś pozdrowić ?



Poczekaj chwile bo to będzie długie


Chciałbym pozdrowić Magdaaa69
, Angelaaa.
, Ania ;), Danke:*, Ihanet.
, Jellyfish.
, Mikaa :)
, Monia
, monisia123
, Ola
, OlCia
, Zielonaa.
~Czarna~
, , #RELOP
, _Masta_Yoda_
, , Betonowy
, farus
, Freezu
, Geralt z Rivi

guciu_
, HardeQ
, , KirG
, Malu, , OlczAK
, Patryczek^^
, Proxx
, R4d3k, Richard
, Roben
, Spliff

starydobryFlint
, Strajk, Teez., no i oczywiście Ciebie! :) Jeśli o kimś zapomniałem to z całego serca przepraszam!



Dzięki, do zobaczenia :).



Ja również dziękuje! Strzałeczka :).


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zmuszony znów być na nie, Redaktor musi mieć w paluszku interpunkcję, a Ty jej nie masz. Nie zmienię zdania dopóki, dopóty tego nie ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapytałeś się mnie o to czy możesz złożyć podanie. Odpowiedziałem - "Zobaczymy jak wywiad, na drugi raz się postaraj, bo zrezygnowałeś z nerwów." Sądziłem, że się trochę postarasz i napiszesz nowy, solidny wywiad. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...