Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Kapitan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Mam proźbę, czy możecie naprawić to że gdy grasz [ (PREMIUM) Kapitan'em ] to z AWP, HE, zalicza się rang..??

 

Bo jak narazie to ja mam staty 

 

me kill 185

 

me dead 230

 

 

 

A powinnem mieć kili z 900. Tak się napaliłem na ten reset a tu już się zrypało :(

 

H@, Junior Admin, Admin serwera, Opiekun serwera, Technik Serwera, Moderator Serwera, nie wiem kogo macie ale naprawcie to proszę... :( bo gra jest bez sensu to samo potwierdzi NeeD bo my tylko gramy Kapitanem, fajna klasa a rank jest popsuty i potem się śmieją że na konosli po 50 na 10 a w ranku ostatni -_-     

 

 

 

Ps: jeżeli nikt nie ma, czcionki (Comic Sans MS) numer liter (18) color (pomaranczowy) 

 

To ja to zajmuję ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze : nie PROŹBĘ tylko PROŚBĘ 

 

Po drugie : Wam to tylko na tych statystykach zależy. Nie na grze, nie na dobrej zabawie tylko na tych głupich statystykach. Co z tego, że się ktoś będzie śmiał, że masz więcej deadów niż killów. Masz się cieszyć grą (tak samo jak inni) , a nie tylko się tym rankiem przejmować.

 

 

 

Trzecie : Trochę cierpliwości. Na pewno z biegiem czasu wszystkie bugi będą naprawione i znów będzie można cieszyć się grą. (chociaż nie chodzi mi o grę dla ranku)

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...